Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-aylık ortalama çıktı sayısı : 500 ( İşimiz dolayısıyla bu ay ofsetçiden almış olduğumuz çıktı sayısı)
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): All In One
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : Lazerjet
    5-Renkli çıktı gerekli mi?: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: Mümkünse evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? : Evet
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): Wifi olmalı diğer bağlantı türleri kullanılabilir ama wifi gerekli

Ofiste kullanılacak bir ürün aramaktayız. Kafamız karıştı tavsiyelerinize açığız. Şimdiden teşekkür ederiz.
  • LeonarT kullanıcısına yanıt
    Hp ProX476 seçeneğini değerlendirmekte fayda var.
    http://www.sarfet.com/hp-officejet-pro-x476dw-printer-ciss-with-ocp-ink
  • konglomera44 K kullanıcısına yanıt
    ben de tavsiye isteyecektim ama arkadaşımız tam benlik bir şablon çıkartmış...
    Bu özelliklerde tavsiyelerinizi ben de bekliyorum
  • merhabalar;LEXMARK ALT MS310D MONO LASER YAZICI için tavsiyeleriniz nedir?konuya hakim arkadaşlardan yardım bekliyorum;
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttuya

lise öğretmenine tavsiye lütfen...

1-fiyat üst limit)............................................................................: piyasa hakkında bilgim yok. max 300 ideal 200 diyelim
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: bilgim yok.
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: bilgim yok. hangisi daha mantıklı acep?
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: bilindik bir marka olmalı
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: kablosuz bağlantı

yardımlarınızı bekliyorum

• Lexmark in her urununden memnun kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar hepsiburadadan indirim kuponum var bunu lazer yazıcı almakta kulanacam.ancak 1 2 gun ıcınde almam lazım yoksa kupon sılınecek.acıl yardım lutfen.

butcem 200 tl cıvarı.
    siyaz beyaz yeterli.
    fax tarayıcı foto gerekmez.
    baglantı turu model farketmez.
    benım ıcın en onemlısı lazer yazıcı ,baskı kalıtesi ve kartus dolumunun kolay, en kolay şekilde olması..

aşagıdakıler hepsiburada da 200 tl civarı olan yazıcılar.hangısını alayım?

Canon i-Sensys LBP6020
    http://www.hepsiburada.com/liste/canon-i-sensys-lbp6020-mono-laser-beyaz-yazici/productDetails.aspx?productId=bd800193&categoryId=6

Samsung ML-2165
    http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-ml-2165-mono-laser-yazici/productDetails.aspx?productId=bd40008&categoryId=6

Canon i-Sensys LBP6020B
    http://www.hepsiburada.com/liste/canon-i-sensys-lbp6020b-mono-laser-siyah-yazici/productDetails.aspx?productId=bd302408&categoryId=6

Samsung SL-M2020W Wi-Fi
    http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-sl-m2020w-wi-fi-mono-laser-yazici/productDetails.aspx?productId=bd801738&categoryId=6

Brother HL-1111
    http://www.hepsiburada.com/liste/brother-hl-1111-mono-laser-yazici/productDetails.aspx?productId=bd500509&categoryId=6

HP Laserjet Pro P1102 Laser Yazıcı CE651A
    http://www.hepsiburada.com/liste/hp-laserjet-pro-p1102-laser-yazici-ce651a/productDetails.aspx?productId=bd08547&categoryId=6

• Merhaba evde kullanmak için bir tavsiye istiyordum. Araştırdım ama karar vermedim.
    İlgin için teşekkürler.

1-fiyat üst limit)............................................................................: 500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: farketmez
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: laser (inkjet nedir)
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Tonerde alabilirim. Yada Tonere dolum da olabilir. kartuş olmasın
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: kaliteli olsun
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: farketmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: farketmez

• Merhabalar

1-fiyat üst limit)............................................................................: yok
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 5000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: fotokopi tarayıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: farketmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:

kartuşu kolay değiştirilen, uzun süre giden. kiralama olmasın satın almak istiyorum, kolay gelsin.

• Merhabalar

1-fiyat üst limit)............................................................................: yok
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 5000
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: farketmez

kartuş dolumu kolay olan, uzun süre giden ve satın alınacak bir model istiyorum. Kolay gelsin.

• 1-fiyat üst limit)...................1000TL.........................................................:
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)..YAZICI, TARAYICI, FAX..:
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz........EMİN DEĞİLİM.................:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?.......................EVET.........................................:
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?......EMİN DEĞİLİM.......:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?........YOK...........:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ........................EVET....................................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ............EMİN DEĞİLİM..........................:
    10- A3 KAĞIT BOYUTUNU DESTEKLEMELİ

Mimarlık ofisinde kullanacağız.

Teşekkürler

• heleke kullanıcısına yanıt
    HP Pro x476 tavsiye ederim.
    http://www.sarfet.com/hp-officejet-pro-x451dw-yazici
  • bir sorum olacak....
    acaba m276n gibi çok fonksiyonlu bir lazer yazıcımı yoksa epson l355 gibi çok fonksiyonlu doldurulabilir inkjet yazıcımı ????
    kafam acayip karışık???
    siz hangisini tercih ederdiniz???
    veya tavsiye edebileceğiniz model nedir ?
    1-fiyat üst limit)...................1000TL.........................................................:
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.............500...............................................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)..YAZICI, TARAYICI, FAX..:
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz........EMİN DEĞİLİM.................:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?.......................EVET.........................................:
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?......EMİN DEĞİLİM.......:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?........YOK...........:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ........................EVET....................................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ............EMİN DEĞİLİM..........................:

• ev kullanımı için kartuş masrafı çok olmayan 150 lira civarında bir yazıcı tavsiye eder misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG SCX-3405FW faxlı ve wifi modeli ile
    Brother MFC-1815 Faks + Fotokopi + Tarayıcı + Laser Yazıcı

bu iki 4 fonksiyonlu yazılar hakkında tavsiyelerine ihtiyacım var hangisi almam daha iyi olur (aylık ortalama 500 sayfalık çıktı ve fotokopi ihtiyacım olacak)
  • Beyler Hp 650, 704 gibi kartuşların dolumu sonrası seviye göstergesi ve diğer sorunlar aşılabiliyor mu? Bu modellerin dolumunu hiç denemedim de?

• Merhabalar

1-fiyat üst limit)............................................................................: 550 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: ÇOK FONKSİYONLU
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: LASER
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: EVET
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: HP DÜŞÜNÜYORUM
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: EVET
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: FARKETMEZ

Muhasebe bürosunda kullanıcam arkadaşlar uzun zamandır araştırıyorum. Aklıma en çok yatan ürün;

http://www.hepsiburada.com/liste/hp-laserjet-pro-m127fn-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-cz181a/productDetails.aspx?productId=bd500865&categoryId=6

sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 400TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Çok fonkisyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: inkjet
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Orjinalkullanmak tercihim dolumla pek fazla uçurum olmayacaksa dolum yaptırmayı düşünmüyorum.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb+wifi

Fotograf baskısı için kullanılıcak damlacık boyutunun küçük olması çok önemli dolumu kolay olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Calypso- -- 24 Ekim 2014; 23:04:35 >

• Merhabalar. Öğretmenim ve çok acil yazıcı tavsiyesine ihtiyacım var. ne kadar arasam da tek başıma karar veremedim.. İstediğim özellikler;

1-fiyat üst limit)............................................................................: 750 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: ....
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: EVET
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: LAZER
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: HAYIR
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: EVET
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: HP-BROTHER olabilir
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Olsa da olur olmasa da
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi olursa çok iyi olur
    10- Çift taraflı baskı özelliği olursa çok sevinirim. ayrıca toner dolumu konusunda beni yormayacak bir model arıyorum. Önereceğiniz modellerin Başlangıç toneri ile ilgili bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.. Şimdiden teşekkür ederim.

• arkadaşlar mimarlık bölümü öğrencisiyim ve a3 basabilen bir yazıcı arıyorum . Harici kartuş takılan yada takılı modelleri de önerirseniz sevinirim .Ayrıca harici kartuşlar ve markaları hakkında öneriniz olursa güzel olur. Fotoğraf çıktısı çok alacağımı düşünmüyorum ama genede ayda 10-15 tane alırım en az.

1-fiyat üst limit):850-900 ama daha uygun olursa sevinirim.
    2-aylık ortalama çıktı sayısı : 200 a4 çıktı(siyah beyaz ) 50-100( renkli a4) 50+(a3 karışık) 10+(fotoğraf)
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyon
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: pek anlamam hangisi daha avantajlı olursa
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet çok
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet mümkün olursa harici kartuş sistemiyle kullanıcam
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Dediğim gibi biraz fazla cahilim bu konularda
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hiç kullanmadım kullanmamda
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Wifi olursa iyi olur olmazsa da niye yok demem .

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.