Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cdposeti

1-fiyat üst limit)............................................................................: 1500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı..............................................................: 10.000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).......: Allah ne verdiyse
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz...........................: laser veya bitmeyen kartuş
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..................................................................: kesinlikle
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?................: tabiki.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?......................: farketmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? .............................................................: iyi olur
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .......................................: her türlüsü

Arkadaşlar hediyelik eşya, düğün davetiyeleri vs. sattığım dükkanımda yakındaki okulunda renkli çıkış ihtiyacını karşılamak adına bir yazıcı/fotokopi vs. makineye ihtiyacım var.

Düşük maaliyetli olacak ki rahat satış yapabileyim.

Marka model ve mümkünse tecrübe öğrenebilir miyim?
    Kadir
    istanbul-bahçelievler

HP LaserJet Pro 200 color M276nw Faks + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Laser Wifi Yazıcı CF145A

bu ürünü alın diyebilirim. muadil tonerleri 60-70 lira civarındadır. uzun yıllar kullanabilirsiniz fiyatıda 1000 lira 500 lirada cebinizde kalır. dolumu çok zor değildir. kendinizde yapabilirsiniz. bu serinin 1500 liralık olanıda varda şuan satışını heryer yapmıyor iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. düşünürseniz detay isterseniz burdan yardımcı olmaya çalışıırım

• quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

size HP pro X476 öneririm. SÜrekli besleme sistemi montajlı (4x1 litre mürekkepli) haliyle dolum gerektirmeden % 5 yoğunlukta yaklaşık 300.000 sayfa basabilirsiniz.
    Renkli veya siyah maliyeti farketmiyor. Hızlı modda dakikada 55 sayfa basabiliyor. Duplex tarama ve duplex baskı özelliği var.
    http://www.sarfet.com/U873,188,hp-officejet-pro-x476dw-tarayici-fotokopi-faks-wifi-ethernet-duplex-yazici-smbs-sistemi-ciss-4x1kg-ocp-murekkep-200000-baski-garantisi5-yogunluk-1ad-a4-renkli-baski-maliyeti-0004-tl-qc-hp-ciss-yazicilar-smbs-hp.htm

quote:

Bu işlerin tamamını yapacak tek bir yazıcıya ne dersiniz?
    http://www.sarfet.com/U...s-yazicilar-smbs-hp.htm

mürekkep toner derdi olmadan 250.000 sayfa baskıya yetecek mürekkebi ile birlikte.
    birine 300.000 birine 250.000

acaba bakalım 50.000 50.000 nekadar düşebilceksiniz siz 250.000 diyerek 500 paket a4 çıktı alırsınız diyosunuz ve bu yazıcı arızalanmadan 250.00 çıktı alıcak öylemi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ProToneRCi

quote:

Orijinalden alıntı: zarbazen

Arkadaşlar buradan okuduklarımla ve biraz da araştırmayla üç marka arasında kaldım. Basit ve kolay bi makine olmalı. Tarayıcı ve fotokopi şart değil, sadece yazıcı olmalı. En önemlisi tonerin dolumu çok kolay olmalı. Kullanacak kişi öyle çiple falan uğraşacak birisi değil. Bu şartlar altında;
    Hp P1102 - Brother hl1111 - Canon 6020B - Samsung ML2165 sizce hangisi olmalı? Bu konuda fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hp P1102 ile Canon 6020b aynı cihazlardır. sadece marka ve dış kasalarının aksamı farklıdır. kullandığı tonerlerde aynıdır. brother olanı alırsanız çok zarar edersiniz ortalama 400 sayfa basar düşününki orjinal toneri 65 lira civarında yani okadar zayıf bir ürün. samsung olanını alırsanız çok büyük sorunlar yaşarsınız. kalitesiz bir ürün + chipli + dolumu sorunludur. herkes birşeyler söylesede o yazıcıya evet bunun tozu budur diye kesin bişey kimse söyliyemez diye düşünüyorum. hp1102 alın derim. iyi forumlar.

Evet Hp p1102'de karar kılacak gibiyim. Bir de hemen hemen o fiyatlara "EPSON ACULASER MX14 (C11CB77051) YAZICI + FOTOKOPİ + TARAYICI" olan var. Gerçi çipliymiş ama bu yazıcı hakkında bilginiz var mı?

• FOTOKOPİ ÖNERİSİ :
    Ürün Kodu : d-Copia-253MF d-Copia-253MF

Ürün Adı : d-Copia 253MF

Marka Adı : Olivetti
    Ürün Grubu : Siyah/Beyaz Fotokopi Makineleri
    Ürün Özellik : Kompakt Çok Fonksiyonlu
    TONER FİYATI 120 €+KDV
    DRAM ÖMRÜ 150 BİN

CİHAZIN FİYATI 1300 €+KDV

bir tonerler 24,600 kopya

GENEL ÖZELLİKLER

Tip Masaüstü

Fonksiyon Fotokopi, Baskı, Tarama, Optional Faks

Orjinal ölçüsü A3

1x 200 by-pass ünitesi

Kağıt Çıkışı 250 sayfa A4

Bellek 512 MB ( Max 1526 MB)

Baskı hızı 25 Kopya / Dakika A4

Kağıt Kapasitesi 1 x 500 kağıtlık Universal kaset

İlk kopya süresi 7.8 sn

Isınma Süresi 20 Sn

Kopyalama Çözünürlüğü 600 x 600 dpi

Sürekli kopyalama 1 -999 Kopya

Zoom %25 - % 400 ( %1 'lik adımlarla )

Standart Özellik

İş ayırıcı, print ve fotokopi çıktıları için ayrı çıkış tepsisi

Özel fonksiyonlar

Dokunmatik ekran, 1000 yönetim kodu, USB Bellekten direkt PDF formatında baskı, 50 farklı baskı, tarama, kopyalama program kayıt etme

Ağırlık / Ebatlar 745 x 599 x 646 mm (WxDxH) - 85 Kg

PRİNTER ÖZELLİKLER

Tip Sisteme bağlı olarak çalışır.

Baskı Çözünürlüğü 600 dpi

İşlemci Power PC750FL/600 Mhz

İşletim Sistemi Win 2000, XP, Server 2003, Novell Netware, Linux, Mac ex OS

Protocol TCP/IP, IPX/SPX NetbeuI, Ethertalk

Bağlantı IEEE 1284, USB 2.0, 10/100 BaseTX, USB Host, CF Slot

Emulation PCL 6, KPDL 3, PRESCRIBE, KCGL,

Lineprinter, IBM Proprinter X24E,

EPSON LQ-850, Diablo 630

TARAYICI ÖZELLİKLER

Teknoloji CCD renkli ve S&B

Interface 10/100 Base TX

Protocol TCP/IP

Tarama Hızı Renkli max 25 A4, S&B max 50 A4

Çözünürlük 200 dpi, 300 dpi, 400 dpi, 600 dpi

Dosya Tipleri TIFF, PDF, JPEG

İşletim Sistemi Windows 2000, XP, Vista, Novell Netware,

Linux, Mac ex OS 9.2
    YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar buradan okuduklarımla ve biraz da araştırmayla üç marka arasında kaldım. Basit ve kolay bi makine olmalı. Tarayıcı ve fotokopi şart değil, sadece yazıcı olmalı. En önemlisi tonerin dolumu çok kolay olmalı. Kullanacak kişi öyle çiple falan uğraşacak birisi değil. Bu şartlar altında;
    Hp P1102 - Brother hl1111 - Canon 6020B - Samsung ML2165 sizce hangisi olmalı? Bu konuda fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hp P1102 ile Canon 6020b aynı cihazlardır. sadece marka ve dış kasalarının aksamı farklıdır. kullandığı tonerlerde aynıdır. brother olanı alırsanız çok zarar edersiniz ortalama 400 sayfa basar düşününki orjinal toneri 65 lira civarında yani okadar zayıf bir ürün. samsung olanını alırsanız çok büyük sorunlar yaşarsınız. kalitesiz bir ürün + chipli + dolumu sorunludur. herkes birşeyler söylesede o yazıcıya evet bunun tozu budur diye kesin bişey kimse söyliyemez diye düşünüyorum. hp1102 alın derim. iyi forumlar.

Evet Hp p1102'de karar kılacak gibiyim. Bir de hemen hemen o fiyatlara "EPSON ACULASER MX14 (C11CB77051) YAZICI + FOTOKOPİ + TARAYICI" olan var. Gerçi çipliymiş ama bu yazıcı hakkında bilginiz var mı?

Merhaba

Öncelikle hp almanızı tekrar öneriyorum. Sıra Epson MX14 e gelince onunda dolum tozu problemlidir. Sürekli Muadil almanız geerkiyor. Ve üründeki diğer sıkıntı kullanılmış çoğu marka/model Tonerin bir atık toneri olur. buda yazıcının içine birikiyor. ve onu temizlemek için komple makine paramparça ediliyor. 2. ve en önemli sorunu söyliyeyim

ürünü aldınız ve atıyorum kırışık bir müsfette kullanmak istediniz. oldu ya kağıt içinde sıkıştı demi ? ALMANIZ İMKANSIZ :) direk servise götürüyorsunuz onlar yine komple söküp öyle çıkartıyorlar. Mühendislik bir hatası var o yazıcının. Bedava Verseler Almayın Derim :)

• ProToneRCi kullanıcısına yanıt
    Canon i-SENSYS LBP6020B alırsam toner dolumunda sıkıntı yaşarmıyım örneğin üzerindeki başlangıç tonerini doldurmam mümkün olurmu chip değişikliği falan gerekirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byazem

Canon i-SENSYS LBP6020B alırsam toner dolumunda sıkıntı yaşarmıyım örneğin üzerindeki başlangıç tonerini doldurmam mümkün olurmu chip değişikliği falan gerekirmi?

asla chip'e gerek duymazsınız. üzerindeki toneri tabikide doldurabilirsiniz. sadece üzerinde gelen toner kartuşun plastik aksam olarak dolum yapılan yerini diğerinin yarısı kadar ufak yapıyorlar yani orjinal bir toner boşu temin edebilirseniz çok daha az zahmette bulunursunuz. çok basit ve kullanışlı bir makinedir.
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 400 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: max. 40 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı ve tarayıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: bilemiyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb veya wifi

Çizimlerimi tarayabileceğim ve bazen kaliteli şekilde sticker falan da basabileceğim bir model arıyorum.

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: En uygun çözüm, kiralama da dahil.
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 35000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yalnızca çıktı yeterli
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: hızlı olanı
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: en uygun çözüm
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi olmalı, kablo mümkün değil.

a3 çıktı da kullanacağız.

tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: balzac61

quote:

Orijinalden alıntı: goldinkbilişim

mrb,

HP Deskjet 2060 (K110a) Fonksiyonel Yazıcıyı ev kullanıcılarına tavsiye ediyorum
    kartuşları:
    HP CN692A (704) Mürekkep Kartuş 480 sf kapasiteli
    HP CN693A (704) Mürekkep Kartuş 200 sf kapasiteli

fiyatı kampanlalarla 100 tl ye düşsede 150 tl civarı bir fiyata satılıyor.
    orjinal kartuşarının fiyatı 15-20 tl. O yüzden tıkansa da bozulsa da yenisini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

bir de kartuşlarına dolum yapabilirsiniz.

Merhaba.Daha önce kullanmış olduğum hp marka yazıcılarda hep aynı problem ile karşılaştım.Yazılımsal bir sorun sürekli kartuş hatası veriyor.Ev kullanıcılarına önermiş olduğunuz üründe aynı sorun mevcut mu?Yoksa lazer bir yazıcı almak daha mı iyi bende evde kullanmak için istiyorum.İyi bir marka olması ve ilerde sorun çıkarmaması tercihimdir.Fiyat aralığı 300-400 tl.

evde kullanılacak yazıcının çokda hızlı yazması gerekmiyor diye düşünüyorum. en uygun ve dolumu maximum 40 TL toplamda 8.000 sayfa yazar.
    kartuş derdi yok, orijinal tanklı, doldur doldur kullan.
    http://www.n11.com/epson-l100-orjinal-tankli-yazici-P24480700
    bu ürün bütün çocukları mezun eder :)

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: Uzun dönemde maliyetlerimi aşağı çekmesi önemli
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 150-250
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Toner dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Ortak Ağ bağlantısı

• 1-fiyat üst limit)......................500tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.....Değişken 100-500
    3-çok fonksiyonlu mu : .........Yazıcı ve Tarayıcı olsun
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.: Farketmez hangisi iyiyse...
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..........Renkli gerekli değil olmasa da. Fiyatı düşecekse olmasın
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Kartuşu şimdiye kadar hep satın aldım 70tl 70tl gidiyor valla bundan kurtulmak istiyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Marka farketmez sağlam olsun bildiğiniz... Canon ilk göze çarpan
    8-Fax özelliği isteniyor mu? Fax kesinlikle olmalı
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) USB

İstanbul/B.Evler.

Çıktı kalitesinin çok önemi yok. Onun ayarlamasını zaten yapabilirim tabi de önemli olan kartuş maliyeti benim için... Ayda en azından 140tl gidiyor şu an.

Bulduğum bir tanesinin linki ; CANON MX 515 (Kablosuz, FAXLI,Ethernet) VE YENİ RENKLİ BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ
    http://www.hepsikartus.com/urun/canon-mx-515--kablosuz-faxliethernet--ve-yeni-renkli-bitmeyen-kartus-sistemi--1-sayfa-renkli-baski_4437.aspx?CatId=395

kartuşu 1 sene yeter gibi ama bu renkli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 26 Haziran 2014; 13:37:45 >

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 500 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: <=500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı - tarayıcı - fotokopi
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: çokta gerekli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: fark etmez
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: fark etmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: fark etmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb wifi ethernet
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

1-fiyat üst limit)......................500tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.....Değişken 100-500
    3-çok fonksiyonlu mu : .........Yazıcı ve Tarayıcı olsun
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.: Farketmez hangisi iyiyse...
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..........Renkli gerekli değil olmasa da. Fiyatı düşecekse olmasın
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? Kartuşu şimdiye kadar hep satın aldım 70tl 70tl gidiyor valla bundan kurtulmak istiyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? Marka farketmez sağlam olsun bildiğiniz... Canon ilk göze çarpan
    8-Fax özelliği isteniyor mu? Fax kesinlikle olmalı
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) USB

İstanbul/B.Evler.

Çıktı kalitesinin çok önemi yok. Onun ayarlamasını zaten yapabilirim tabi de önemli olan kartuş maliyeti benim için... Ayda en azından 140tl gidiyor şu an.

Bulduğum bir tanesinin linki ; CANON MX 515 (Kablosuz, FAXLI,Ethernet) VE YENİ RENKLİ BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ
    http://www.hepsikartus.com/urun/canon-mx-515--kablosuz-faxliethernet--ve-yeni-renkli-bitmeyen-kartus-sistemi--1-sayfa-renkli-baski_4437.aspx?CatId=395

kartuşu 1 sene yeter gibi ama bu renkli..

Merhaba herzaman söylediğim gibi biz türklerin icadı olan sonradan ekleme sürekli mürekkep beslemeli fason üretimlerden ziyade firmalara ait mühendislerin yaptığı kendinden tanklıları herzaman tavsiye etmişimdir.
    fakat sizin renkli ihtiyacınız olmadığından size hp m127nf tavsiye ediyorum 450 tl ve toneri siz bile doldurursunuz. doldurmam dersenizde muadili 40-50 arası değişiyor. heryerde tonerini bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreuyguc

1-fiyat üst limit)............................................................................: 500 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: <=500
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı - tarayıcı - fotokopi
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: çokta gerekli değil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: fark etmez
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: fark etmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: fark etmez
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb wifi ethernet

merhaba sizede hp m125 modelini tavsiye ederim fakat m127 modeli kasa aksamı ve kalite olarak aynı firmanın ürünleri olmasına rağmen çok daha kaliteli üretilmiştir. 2 yıl garantili cihaz olduğu için size tavsiyem üstündeki toneri bitirip koyun kenara sonra muadil veya boş orjinal toner temin edin ki etmeniz çok kolay yardımcı olabilirim. onunla sürekli doldurtun. neden bu toneri kenara koydurttunuz derseniz boşta olsa doldurtmadan koyun kenara atıyorum bir arıza olursa makinede ki çok net söyliyorum 3-4 sene sorunsuz kullanıcaksınız garantiye gönderebilesiniz diye. iyi forumlar.

Teşekkürler öneriniz için. hp m127nf'in satıldığı yer göremedim direkt olarak. Bildiğiniz bir yer var mı ? Link mesela ?

Buldum sanırım :
    http://www.gold.com.tr/hp-laserjet-pro-m127fn-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-cz181a_u

İlk mesajımda attığım Canon ürünün 4.000 adet çıktı ömrü var yazıyordu tonerinin bunun nasıl benzerler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 26 Haziran 2014; 22:58:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Teşekkürler öneriniz için. hp m127nf'in satıldığı yer göremedim direkt olarak. Bildiğiniz bir yer var mı ? Link mesela ?

Buldum sanırım :
    http://www.gold.com.tr/hp-laserjet-pro-m127fn-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-cz181a_u

İlk mesajımda attığım Canon ürünün 4.000 adet çıktı ömrü var yazıyordu tonerinin bunun nasıl benzerler mi ?

Merhaba
    öncelikle ilk mesajımda bunun açıklamasını yapmıştım. bu tarz mürekkep besleme sistemleri tamamen bizim gibi dolum firmalarının uydurduğu bişeydir. aldığınız ürün 4 bin sayfa basıyor fakat çok çabuk deforme oluyor. kartuşlar bozuluyor hortumlar zarar görüyor.
    canon sizce neden böyle bir ürünü orjinal olarak piyasaya sürmüyor ? inanmayın demiyorum satana dolandırır sizi demiyorum. alıcaksınız ve çok fazla mesai harcıyacaksınız o makineye. hiç ama hiç tavsiye etmiyorum. ha illada ben bu adama inanmıyorum derseniz

size bu tarz ürünleri alan müşterilerimin bana BEDAVA verdiği bu tarz makinalardan forum nickimi yanına koyarak Foto ekleyebilirim. Daha ne diyeyim

Çok teşekkür ederim. Kralsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ProToneRCi

Benim tavsiye isteğim atlanmış sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13NiGhT_M@Re -- 27 Haziran 2014; 10:35:18 >
  • quote:

quote:

size HP pro X476 öneririm. SÜrekli besleme sistemi montajlı (4x1 litre mürekkepli) haliyle dolum gerektirmeden % 5 yoğunlukta yaklaşık 300.000 sayfa basabilirsiniz.
    Renkli veya siyah maliyeti farketmiyor. Hızlı modda dakikada 55 sayfa basabiliyor. Duplex tarama ve duplex baskı özelliği var.
    http://www.sarfet.com/U873,188,hp-officejet-pro-x476dw-tarayici-fotokopi-faks-wifi-ethernet-duplex-yazici-smbs-sistemi-ciss-4x1kg-ocp-murekkep-200000-baski-garantisi5-yogunluk-1ad-a4-renkli-baski-maliyeti-0004-tl-qc-hp-ciss-yazicilar-smbs-hp.htm

quote:

Bu işlerin tamamını yapacak tek bir yazıcıya ne dersiniz?
    http://www.sarfet.com/U...s-yazicilar-smbs-hp.htm

mürekkep toner derdi olmadan 250.000 sayfa baskıya yetecek mürekkebi ile birlikte.

acaba bakalım 50.000 50.000 nekadar düşebilceksiniz siz 250.000 diyerek 500 paket a4 çıktı alırsınız diyosunuz ve bu yazıcı arızalanmadan 250.00 çıktı alıcak öylemi ?

Alıntıları Göster

Tamam 4 litre mürekkep ile % 5 yoğunlukta 300.000 sayfa baskı alabilirsin diyorum. +,- %15 ihtiyat payı olarak 250.000 demiştim. 300.000 sayfayı taahhüt ediyorum. Mürekkebime güveniyorum ve baskı kafasına 200.000 sayfa garanti veriyorum. Yazıcının arıza yapmayacağına HP bile garanti vermiyor, burada söz konusu olan sadece ücretsiz tamir garantisidir. Anlaşılan İnkjet baskı teknolojisindeki gelişmeler tonercilerin korkulu rüyası olmaya devam edecek.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.