Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hp 7500a mı yoksa epson wf7515 mi alınmalı? Çok sayıda a3 çıktı alacağım, maliyeti en düşük olan hangisi sizce? Yazıcının hızlı yazdırması da önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o_delibas -- 27 Haziran 2014; 19:19:24 >
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 300
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 600-1000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: fotokopi lazım ama olmazsa olmaz değil
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi olursa iyi olur olmazsa önemli değil

Arkadaşlar öğrenciyiz. Ders notu, arada kitap falan çıktısı almayı düşünüyorum. Tonerdi, kartuştu, sayfa yazma limitiydi, çipti uğraştırmasın bizi. Basalım mürekkebi falan yazsın. Var mıdı böyle güzel bir makina?

• Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

birine 300.000 birine 250.000

acaba bakalım 50.000 50.000 nekadar düşebilceksiniz siz 250.000 diyerek 500 paket a4 çıktı alırsınız diyosunuz ve bu yazıcı arızalanmadan 250.00 çıktı alıcak öylemi ?

Tamam 4 litre mürekkep ile % 5 yoğunlukta 300.000 sayfa baskı alabilirsin diyorum. +,- %15 ihtiyat payı olarak 250.000 demiştim. 300.000 sayfayı taahhüt ediyorum. Mürekkebime güveniyorum ve baskı kafasına 200.000 sayfa garanti veriyorum. Yazıcının arıza yapmayacağına HP bile garanti vermiyor, burada söz konusu olan sadece ücretsiz tamir garantisidir. Anlaşılan İnkjet baskı teknolojisindeki gelişmeler tonercilerin korkulu rüyası olmaya devam edecek.

Merhaba meslektaşım bu sektöre 96 yilinda başladım canon yazarkasa mürekkep kartuslari tok diye hp14a kartuş un kafasini kesip ben koyardim. 45 kartuşu 15 e çevirmeyi biz bulmuştuk. Bu isi basitlestirdiklerin de biraktim 8-9 sene kartuş doldurdum. Bana birebir yap satalim dediler haramdir dedim yapmadim. Şimdi sen kalkmış iki ayri kullaniciya iki ayri Baski sayisi kapasitesi vermissin birde hala şöyle böyle diyosun. Vatani kabul etmiyorsun. %5 yoğunluğun kkaç satir yazi yaptigini sence kaç kişi biliyor. Her yazdigini her insanin anlamasini bekleme. Bu isleri bilmek anlamak farklidir. Birde korkulu rüya konusunda su forumu okuyanlara bi aciklama yapayim. Toner ile kartuşu asla kiyaslama yapmam yapanida kaale almam. cok ucuz cümleler kurmussun mobilden anca bu kadar yazabildim. Herturlu acacaginiz bir forumda bu konuda tartisabiliriz. Bay korkulu ruyalarimizin kurucu onderleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buarada konuyu açan kişiyle alakam yoktur açan ilgilenmemiş zaten mürekkepçi dostlar size foruma özel indirimlerle harika tasarımı müthiş çıktı sayılı almayanı dövdüren cinste ürünlerini önerirler. Herkese iyi forumlar.

• Arkadaşlar en ucuz hangi yazıcı tavsiye edersiniz? Ayda yılda 1 defa çıktı alacam 2-3 ayda 10 sayfa diyelim.Her defasında internet cafeye gitmekten usandım eve ucuz yollu bişey alayım diyorum tavsiyeleriniz nedir acaba?
  • ozgur kullanıcısına yanıt
    Mürekkepli alamazsınız kurur çünkü haftada 1 çıktı almayınca. Bulabildiğiniz en ucuz lazer yazıcıyı alacaksınız, o da siyah beyaz olmak zorunda ucuz olacağı için. Yaklaşık 150-250 TL arasında.

Ayda yılda bir çıktı alacağınız için şimdilik muadil toner ya da toner dolumuyla uğraşmanıza gerek yok, ama sonra muadil alırım diyorsanız bursa kartuş gibi sitelerden alacağınız yazıcının muadil tonerinin olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

• barsoy kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum yok 150-250 lira veremem suan yaziciya o kadar ihtiyacim yok ucuzlarini alip hafta 1 cikti alsam olmaz mi? Kartus kurumasin diye

• ozgur kullanıcısına yanıt
    Olur aslında 100TL altı yazıcılar var mürekkepli. Ama mutlaka piyasada dolan kartuşu olup olmadığını araştırmak lazım. Yoksa biliyorsunuz orijinal kartuş fiyatı çok can yakar.

• Sizce Hp 7500a mı yoksa Epson wf7015 mi alınmalı? Çok sayıda a3 çıktı alacağım, maliyeti en düşük olan hangisi sizce? Yazıcının hızlı yazdırması da önemli. Bol bol autocad çizim çıktıları alacağım. Epson wf7015 biraz daha mantıklı duruyor hem a3 hemde a4 tepsisi var.
  • o_delibas kullanıcısına yanıt
    WF-7015 Türkiye'de yok galiba; WF-7515 var ama o da tek tepsili. Yurt dışından mı alacaksınız?
  • istanbulbilişimde var hocam.
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 250 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 20-30
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: bilmiyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: fark etmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb ve wifi
  • quote:

Orijinalden alıntı: midpoint

1-fiyat üst limit)............................................................................: 250 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 20-30
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: bilmiyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: fark etmez
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb ve wifi

ben de tavsiye bekliyorum aynı niteliklere.

• Sizce Hp 7500a mı yoksa Epson wf7015 mi alınmalı? Çok sayıda a3 çıktı alacağım, maliyeti en düşük olan hangisi sizce? Yazıcının hızlı yazdırması da önemli. Bol bol autocad çizim çıktıları alacağım. Epson wf7015 biraz daha mantıklı duruyor hem a3 hemde a4 tepsisi var.
  • Merhabalar herkese
    Birde ben fikir alayım tecrübelerinizden dolayı
    Ben sınıf öğretmeniyim istiyorum ki sınıfımda özellikle 1. sınıfta çocukların resminin olduğu metinler çıkartayım.2-4. sınıflarda fotokopili yazıcım var. Ama ara sıra dergi çıkarabileceğim özelikte a3 renkli baskı yapabilen bir yazıcı araştırıyorum.
    lazer mürekkepli karar veremedim. İlk alım fiyatı değişebilir ama sonraki sarf malzemelerim ekonomik olsun kendimin doldurabileceği bir yazıcı önerilerinizi bekliyorum.
    samsung 4521 brother yazıcılarımı kendim dolduruyorum istiyorum alacağım makinanın dolumuda böyle kolay olsun
    ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
  • konuyu açan adam yorum dahi yapmıyor biz kendimizi burda boşuna hırpalıyoruz. enteresan.

mürekkepli makina satıcıları nerdesiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o_delibas

Sizce Hp 7500a mı yoksa Epson wf7015 mi alınmalı? Çok sayıda a3 çıktı alacağım, maliyeti en düşük olan hangisi sizce? Yazıcının hızlı yazdırması da önemli. Bol bol autocad çizim çıktıları alacağım. Epson wf7015 biraz daha mantıklı duruyor hem a3 hemde a4 tepsisi var.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=75321012

iki yazıcı hakkında da deneyimim ya da görmüşlüğüm yok, ama verdiğim linkte biraz fikir verebilir. İsterseniz forumun arama çubuğunda 7500a ve 7015 kelimelerini ayrı ayrı aratıp sonuçlara bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsoy -- 2 Temmuz 2014; 8:57:07 >

• lazer yazıcı/fot/faks/tar.

doldurulabilir toner
    için
    tavsiyem brother 1811 350 tl civarı
    http://www.sadecenotebook.com/brother-mfc-1811-laser-yazici-tar-fot-fax-a4-pmu313546
  • quote:

Orijinalden alıntı: linksir

lazer yazıcı/fot/faks/tar.

doldurulabilir toner
    için
    tavsiyem brother 1811 350 tl civarı
    http://www.sadecenotebook.com/brother-mfc-1811-laser-yazici-tar-fot-fax-a4-pmu313546

utanmadan millete çöp öneriyorsunuz ya . yazmıyayım diyorum dayanamıyorum. arkadaş sen bu toneri doldururken bunun bıçağını nasıl temizleteceksin ? daha teknik konuşurum fakat anlayamıycağından eminim.

Sadecenotebook diye site kurmuşsun içinde yazıcı hemde 5 para etmez bir yazıcı satmaya pazarlamaya kalkıyorsun. ALLAH sizin gibilerden şu insanları korusun. yeter artık yazmayın artık 3 kuruş kar edecem diye iyice çirkinleşiyorsunuz.

• Vatan indirim yapmış galiba. Arkadaş hp Officejet Pro 8600 cm749 modelini almış. Cm750 alt modeli anladığım kadarıyla çift taraflı kopyalama da yapabiliyor. Mediamarkt da CM750 için yaklaşık 750 tl civarı olan fiyat vatanda 596 tl. Çok fonksiyonlu düşünenler baksın bence

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.