Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
112
Favori
643.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önerin için teşekkür ederim demo tonermiş dolumu ve maliyeti sıkıntı yaratmaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

1-fiyat üst limit): 1000TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı: en fazla 100 sayfa

3-çok fonksiyonlu mu : yazıcı ve tarayıcı. Mümkünse çift taraflı basım

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : laser. (Yaz tatilinde 3 ay kullanılmaz mürekkep doldurmalılar bozulur)

5-Renkli çıktı gerekli mi? : evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : mümkünse

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: sağlam ve ucuz olması dışında marka tercihim yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? : hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : wifi
  • marguerite21 kullanıcısına yanıt
    dolum çok tavsiye etmem uğraşmak yerine muadil kullanabilirsin biraz araştır 2070 serisinin muadili bolca mevcut

dolum yapınca cip falan değişmek gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Merhaba

1-fiyat üst limit): 1000TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı: en fazla 100 sayfa

3-çok fonksiyonlu mu : yazıcı ve tarayıcı. Mümkünse çift taraflı basım

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : laser. (Yaz tatilinde 3 ay kullanılmaz mürekkep doldurmalılar bozulur)

5-Renkli çıktı gerekli mi? : evet

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? : mümkünse

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: sağlam ve ucuz olması dışında marka tercihim yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? : hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) : wifi
    1000 tl ye çift taraf baskı renkli lazer çok zor

fiyatını bi 800 tl daha yukselt en azından duzgun bir cihaz al

canon 635 muadilide bolca var

• quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

1-fiyat üst limit)..................................................:800
    2-aylık ortalama çıktı sayısı..............1000
    sayfa tahmini
    3-çok fonksiyonlu mu hayır sadece yazıcı yeter
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.............:lazer

5-Renkli çıktı gerekli mi?.........................................hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.........:evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...........:yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? .........................:hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ............:usb yeter

Evde kullanılıcak
    brother 2365 güzel model dolumu muadili kolay hızlı fiyat performans bence en mantıklısı

diğer cihazlar hem açık hepsi hem çift taraflı basmıyor

• onursumer kullanıcısına yanıt
    Demo toneri muadille değiştirince tam verim alınabiliyor mu yani demo toner gibi az sayfa yapmasın?

Çift taraf kalsın öyleyse, var mı 1000e önerebileceğiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marguerite21 kullanıcısına yanıt
    demo toner zaten kullan at bi toner yani alıcağınız muadil kaliteliyse sayfa sayısı demo gibi olmaz bu takıcağınız tonere gore değişir

paraya kıyıp yüksek kapasite orjinal alırsanız 1600-1700 sayfa kapasisesi normalde haliyle kaliteli bi muadil buna yakın basar
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    suan lazer renkli olrak anca o rakama sadece yazıcı alırsınız en uygun fiyatlı seçenekte gorduğum kadarıyla samsung c430

lazer şart değil ise hız ihtiyacınız yoksa 1000tl bandında renkli ranklı bir yazıcı alabilirsiniz
    Yaz tatilinde sıkıntı o da. Ayda bir eve uğranır da daha sık uğranır mı kestiremiyorum.

Siz yine de 700 1000 arası birkaç tane önerebilir misiniz tabklı?

Hocam bir de bu Epson l110 yada L1110 hakkında fikirleriniz yorumlariniz neler? Uzun süre kullanmadan bırakmam cihazı. Okul sezonu boyunca yaklaşık ayda ortalama 1000 sayfa çift taraflı test çekeceğim.
    Bu cihazı mi yoksa önceden tavsiyeniz olan brother 2365 i mi alayım?

• merhaba Arkadaşlar,

En ucuz, toner ile ilgili en hesaplı lazer almak istiyorum.

evde kullanacağım ve ayda 50 sayfa, max. 100 sayfa yazılacak.

ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

brother 2365 güzel model dolumu muadili kolay hızlı fiyat performans bence en mantıklısı

diğer cihazlar hem açık hepsi hem çift taraflı basmıyor

Alıntıları Göster
    bu model özelliklerinde tarayıcı fonksiyonu da olan hangi modeli önerirsiniz?
  • .:EZEL:. kullanıcısına yanıt
    aynı modelin tarayıcılı fotokopili olanı var ve şimdi google de aratınca baya uygun fiyatları

2716dw diye geçiyor

ozelliklerinde fiyat bandında pek bi rakip markalarda alternatifi yok
  • qzerty kullanıcısına yanıt
    çok ekonomik cihazlar tanklı oldukları için ama çift taraflı dediğinde o makinelerde biraz uğraşırsın bi tarafını bas al tekrar koy falan ben kendim mürekkep kullanıyorum ama ne hıza nede ayda 1000 sayfaya ihtiyacım oluyor :)

ayda 1000 sayfa az bi rakamda değil aslında tamamen senin beklentine bağlı bu arada L110 üretimi yok L1110 olarak alırsan al eski ürüne bulaşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Yaz tatilinde sıkıntı o da. Ayda bir eve uğranır da daha sık uğranır mı kestiremiyorum.

Siz yine de 700 1000 arası birkaç tane önerebilir misiniz tabklı?
    tanklı makinelerde kuruma vs problemi var fakat mesela ben 4 ay kullanmıyorum bi çıktı alıyorum yarısı boş çıkıyor ortalama 3 kafa temizlemede kendine geliyor bunuda peş peşe yapmıyorum biraz dinlendire dinlendire 2-3 günde eski formuna geliyor muadil mürekkepte kullanmıyorum oda çok sebeb oluyor

bulunduğu ortam oda sıcaklığı olduğu surece çok sıkıntılı bir sürece sokmuyor yani en bazından beni hiç sokmadı 3 sene içinde

tanklıda epson kullanıcısıyım fakat şuan alıcak olsam eğer fotoğraf basmamda diyorsan brother t510 alırım bütün urunleri acaip ucuzlamış mantıklı gozukuyor

aynı ozelliklerde epsonlar aralarında 300-400 tl fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

tanklı makinelerde kuruma vs problemi var fakat mesela ben 4 ay kullanmıyorum bi çıktı alıyorum yarısı boş çıkıyor ortalama 3 kafa temizlemede kendine geliyor bunuda peş peşe yapmıyorum biraz dinlendire dinlendire 2-3 günde eski formuna geliyor muadil mürekkepte kullanmıyorum oda çok sebeb oluyor

bulunduğu ortam oda sıcaklığı olduğu surece çok sıkıntılı bir sürece sokmuyor yani en bazından beni hiç sokmadı 3 sene içinde

tanklıda epson kullanıcısıyım fakat şuan alıcak olsam eğer fotoğraf basmamda diyorsan brother t510 alırım bütün urunleri acaip ucuzlamış mantıklı gozukuyor

aynı ozelliklerde epsonlar aralarında 300-400 tl fark var

Alıntıları Göster
    Hayırlı günler...

Çok yoğun olarak kullanmayacağım ancak ihtiyaç halinde fotoğraf çıktısı da almak istiyorum.Kafamda hep Canon G3400 var idi ancak sanırım her sene model numarasını yeniliyorlar... Önce G3410 enson G3411 olmuş :)

Bazı yazılarda da kullanıcılar benim pekte anlamadığım terimlerden bahsetmişler...
    Mesela ped dolması v.b. gibi...

Bana sarf ürün olarak en az sorun sıkıntı çıkaracak (mümkünse hiç çıkartmasın:) çıkardığında da uygun ve kolay çözüm sunan tanklı tavsiyesi verir misiniz? Şu anda G3411 ortalama 800 TL ye bulunabiliyor...

Ben G3411 ile Epson L3151 olarak iki seçenek arasında kaldım gibi. Yoksa 3. bir seçenek var da ben mi bilmiyorum? Şimdiden teşekkür ederim....

• Merhaba arkadaşlar eşim için kendi sınıfında kullanmak üzere bir yazıcı almamız gerekiyor eşim ana okulu öğretmeni günlük minimum 20 fotokopi çekmesi gerekiyor

1-fiyat üst limit)... ................1000TL.............................................:
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.....600.......................................................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Çok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..............Gereksiz..................................................:
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?........Evet.....:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...........Kyocera olabilir ........:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ..............Hayır..............................................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:

• Piyasasini bilmedigim icin fiyat yazamiyorum ogrenci icin not ciktisi alinacak
    Renkli olmasi cok onemli degil fiyati bariz etkiliyorsa renksiz alirim
    Fotokopi lazim
    Ayda 200 sayfa yaklasik
    İnjekt lazer farki ne bilmiyorum

• TektusKOR kullanıcısına yanıt
    fotoğraf çıktısı alıcaksan zaten canon ve epson dışında bakma

canon çok tecrube etmedim uzun vadede baskı kafa olayına biraz şupheli bakıyorum bu konuda epson daha eski ve güvenilir geliyor bana ondada ped olayı var ama baskı kafası maliyetinden ucuz crack cozumleri vs var

bu arada 3400 ile 3411 in tek farkı kutu içeriği +1 siyah mürekkep aynı cihaz

ama ne olursa olsun kişisel gozlemimim orjinal mürekkep dışında kullanmamak gerek cidden omru kısalıyor cihazın
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.