Şimdi Ara

yaz tatili için doğa, sakinlik ve huzur içeren tatil yerleri tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim,

fethiye'de yaşadığım için bu yaz tatilimi bol yeşilin, sakinliğin, huzurun olduğu ve sahil bandı kadar sıcak olmayacak bir yerde tatilimi geçirmek istiyorum. Aklıma ilk etapta Bolu geliyor ama sizlerin bu noktadaki tavsiyelerini de merak ediyorum. gittiğim yerde bir göl olursa da mükemmel olacaktır. Sakin doğa yürüyüşleri, güzel bir manzara, lezzetli yemekler, huzur... böyle bir tatil beklentim var.

belirtmem gereken bir şeyde 10 aylık bir bebeğimiz var yaza kadar 1.5 yaşına gelmiş olacaktır...

• Hocam Fethiye' den Bolu' ya gelmek? Eğer isterseniz adalarımızdan Gökçeada, Bozcaada düşünebilirsiniz. Kekik kokusunda tatiller dilerim şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Hocam Fethiye' den Bolu' ya gelmek? Eğer isterseniz adalarımızdan Gökçeada, Bozcaada düşünebilirsiniz. Kekik kokusunda tatiller dilerim şimdiden

Bozcaada'yı önermeye gelmiştim ben de

Ya da Ayvalık taraflarını öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

quote:

Hocam Fethiye' den Bolu' ya gelmek? Eğer isterseniz adalarımızdan Gökçeada, Bozcaada düşünebilirsiniz. Kekik kokusunda tatiller dilerim şimdiden

Hocam 17 Temmuz' da bayram başlayacağına göre Ayvalık biraz olma mı?

• quote:

quote:

quote:

Öyle mi olur
    Arkadaşın isteklerine uyuyor diye önermiştim. Her yeri değildir herhalde

• quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle mi olur
    Arkadaşın isteklerine uyuyor diye önermiştim. Her yeri değildir herhalde

Valla hocam Sarımsaklı deseniz ,
    Cunda zaten
    Ayvalık x2

En azından Bozcaada' da biraz yaş ortalamasını hissediyorsunuz.

• Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    O zaman Ayvalık iptal
    Fethiyenin sıcağı ve kalabalığından sonra sakin serin bi yer hayal ediyor insan

Ayvalık bencede iptal olsun orasıda yeterince sıcak ve ve kalabalık. Valla hayalimde göl kenarı-denizde olabilir- ormanlık serin sakin bi yer var. Sanırım 30 yaş bunalımı yaşlanıyormuyum ne

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbii

Fethiyenin sıcağı ve kalabalığından sonra sakin serin bi yer hayal ediyor insan

Ayvalık bencede iptal olsun orasıda yeterince sıcak ve ve kalabalık. Valla hayalimde göl kenarı-denizde olabilir- ormanlık serin sakin bi yer var. Sanırım 30 yaş bunalımı yaşlanıyormuyum ne

Bozcaada Hatta Ataol Tatil Çiftliği size uygun olabilir. Akşamları deniz kenarına gider bir lüfer bir de ada şarabı açtırırsınız. Gündüzleri de ister plajına gider isterseniz ada sahilinde sakızlı kahvenizi yudumlarsınız. Hangimiz istemeyiz ki böyle bir yeri ..

http://ataolciftligi.com/beach/bozcaada-ataol-beach-otel-hakkinda

Güzel bir seçenek gibi duruyor kesinlikle tercihler arasına ekleyeceğim burayı.

Yazdıktan sonra yeniden düşündümde ada şarabı ve lüfer fikri daha da çok hoşuma gitmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbii -- 30 Kasım 2014; 20:38:52 >
  • Alanya falan derdim ama serinlik olarak kesin ayvalık falan olmalı.
  • ozbii kullanıcısına yanıt
    Bozcaada bayram tatillerinde çok kalabalık olur. Bayram dışında tercih edilebilir. Detaylı ve resimli gezi notlarımız ektedir.http://www.evdeborek.com/gezi/haber_detay.asp?haberID=60&-marmara-bolgesi-bozcaada-canakkale.html
  • Merhaba ben de adalar da tatil taraftarıyım :) Eğer cebinizde konaklama için çok paranız varsa Bozcaada yok kriz bizi vurdu diyorsanız fakir Bodrum'u Avşa Adası önerimdir. Avşa Adası denize sıfır oteller için https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-denize-sifir-oteller Bozcaada otelleri için https://www.bozcaadan.com/bozcaada-otelleri/ tavsiye edilir.İyi tatiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djonurkutlu -- 17 Mayıs 2019; 22:52:30 >

• Mykonos
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.