Şimdi Ara

Yaz için bilgisayar mı bisiklet mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üç ay boş geçmez tabi bir şeylerle ilgilenmem lazım.Neler yapabilirim diye düşündüm aklıma sadece bilgisayar ve bisiklet geldi.Şimdi bilgisayar alırsam 10 yıl götürebilecek 5-6 bin arası sağlam bir şey almayı düşünüyorum.Bisiklet alırsam da 1-2 bin arası sağlam bir şey almayı düşünüyorum (kask ve kıyafet de dahil).Bilgisayar alırsam yazı evde geçirmeliyim bende bunu pek istemiyorum açıkçası gezmek dolaşmak istiyorum.Bisiklet alırsam da babamın gönlü razı değil aklım sende kalır başına bir şey gelir diyor.Haklı da Türkiye de bisiklet sürmek zor bir iş hele ki İstanbul da.Sizce hangisini almalıyım ? veya başka bir tavsiyeniz var mı ? güzel tavsiyeleri olan söylesin.

Bisiklet ve bilgisayarı boş verip kendi aklınızda ki yaz fikirlerinizi söyleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathless07 -- 24 Mayıs 2015; 16:23:16 >

• hocam yazın bilgisyar başındamı geçircen al bisikleti dağa taşa sür insanlarla tanış gez dolaş
  • Bence her ikisinide boşver anladıgim kadarıyla bütçe konusu iyi rc hobisiyle ilgilenmeni tavsiye ederim ama yinede karar senin bisikletle prof olarak uğraşan biri olarak söylüyorum zor ve tehlikeli bir hobi hele ıstanbulda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-MisafirÜye

hocam yazın bilgisyar başındamı geçircen al bisikleti dağa taşa sür insanlarla tanış gez dolaş

Dediğim gibi bende yazı evde geçirmek istemiyorum ama şöyle bir şey var İstanbul gibi bir yerde bisiklet sürmek zor iş.Ayrıca babam da pek almak istemiyor kaza yaparım başıma bir şey gelir diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathless07

quote:

Orijinalden alıntı: DH-MisafirÜye

hocam yazın bilgisyar başındamı geçircen al bisikleti dağa taşa sür insanlarla tanış gez dolaş

Dediğim gibi bende yazı evde geçirmek istemiyorum ama şöyle bir şey var İstanbul gibi bir yerde bisiklet sürmek zor iş.Ayrıca babam da pek almak istemiyor kaza yaparım başıma bir şey gelir diye.

ben bursadayım her yer bisikletçi dolu istanbulda evet çok zor o zaman başka şeylere yönelin illaki bilgisayarmı 2.seçenek
  • BİSİKLET
  • Bisiklet tabiki

• bilgisayar.
  • DH-MisafirÜye kullanıcısına yanıt
    Tavsiyelerinizi bekliyorum :) benim aklıma bunlar harici pek bir şey gelmedi.Tabi spor hariç yazın yüzme,satranç ve spor salonuna gidiyorum ancak yeterli değil.
  • Git o parayla dil kursuna yurtdisina git.

• bilgisayar, 3 ay çıkma evden.
  • butcen varsa bisiklet al + cekim icin prof foto makinasi al dag tas surersin guzel yerlerin resmini cekersin sonra o fotolari album yaparsin her resmin arkasina tarih atar bir seyler yazarsin felan cok guzel bisiketi 700 den makinayi da 1000 den alirsin 300 ede bisiklet ihtiyaclari kask isik matara vs.

• Güzel fikirler çıkar bu forumdan yaratıcı arkadaş çok burada :) bisiklet ve bilgisayarı boş verip kendi kafanızdan da tavsiyeler verin.
  • 2000TL bilgisayar + 1000TL bisiklet + iyi bir foto. makinesi
  • Rc ucak veya araba ile uğraş bence hem daha ucuz hemde daha eğlenceli ucak yapıp uçurmak veya araba kullanmak. Hele çevre bulursan on numara olur.

Ben rc uçakla uğraşıyorum acemiyim geçenlerde kendi yaptığım ucak ilk uçuşta parçalandi şimdi tekrar farklı bir model yapacağım. Asla sikilmazsin parçalanması bile zevkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugatti1907 -- 24 Mayıs 2015; 16:29:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugatti1907

Rc ucak veya araba ile uğraş bence hem daha ucuz hemde daha eğlenceli ucak yapıp uçurmak veya araba kullanmak. Hele çevre bulursan on numara olur.

Ben rc uçakla uğraşıyorum acemiyim geçenlerde kendi yaptığım ucak ilk uçuşta parçalandi şimdi tekrar farklı bir model yapacağım. Asla sikilmazsin parçalanması bile zevkli

Eğlenceliye benziyor ancak Türkiye de bu işle uğraşan fazla kişi olduğunu sanmıyorum.
  • 400-500 e bisiklet al çok iyileri var fazlasına gerek yok kalan 4500'ede pc al

• Up bakalım daha nasıl tavsiyeler varmış
  • İstersen 50 bin liraya topla, 10 sene sonra yine yetmeyecek. Teknoloji gelişiyor, yeni parçalar çıkıyor. Yeni teknolojiyle yapılan oyunlar eskileri silip geçiyor.
  • bilgisayar alırsan ileriki hayatının sekteye uğraması düşeşe geçmesi olası onun yerine bisiklet al ama bence bin liranın üzerine başlangıç seviyesi olarak çıkma. ortalama bi pc al bilgisayar konusunda kendimi nasıl geliştiririm diye uğraş programlama olur simülasyon olur. Oyunu da arada zevk aamaçlı oyna zevk bittiği an bırak yoksa kölesi olur beynin sümüğe döner. Ve bu konuda çok ciddiyim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.