Şimdi Ara

Yaz geliyor dikkat edin , 2 saniyede hayatınızı karartmayın (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
20
Favori
37.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1563 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun insanları bilinçlendirdiğiniz için de binlerce teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun halimize şükürler olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun, Allah şifa versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterkame

Tipim kötü, kızlar bana bakmıyor, asosyalim intihar edicem diyen dangalaklar gelin bu arkadaştan feyz alın. Olmaz seyleri Kafaya takmayın saglık bu hayatın ter gerçeğidir. Bu kardeşimizde saglıgıyla sınanmasına ramen hayata tutunmaya devam ediyor. Umudunu kaybetme dostum mucizelere ben inanırım sende inan birgun iyi olacaksın.
    Hocam tipim kötü değil, asosyal değilim, intihar etmiyecem ama kızlar bana bakmıyor bu konuyla ilgili tavsiyen nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Emin ol sağlıklı olup ta senin yaşadığın hayatın çeyreğini yaşayamayanlar var. Yürüyebilipte sokağa çıkamayan bilgisayar başında oyun oynayıp hayatını boşa geçirenler
    Pc başında oturup oyun oynayanların sana ne zararı var.

Başkasına ne zararı var.

Ülkeye yararları yokmu diyeceksin? O kdr sokaktaki gördüğün herkesin yararı var. Pc başında oturanların zararı var.

Bence içerlenmiş gibisin eruhlu

Html, Css, Php, orta seviye C# biliyorum.

4-5saat oyun oynuyorum

Ayda min. 3000tl kazanıyorum. Genelde $ olarak kazanıyorum.

Üniye gitmedim.

Hala batıyo mu Pc başında oyun oynayanlar sana.

• geçmiş olsun Allahü teala acil şifa versin inşaAllah.
  • Öncelikle geçmiş olsun. Siz belki de buradaki insanları balıklama atlamanın risklerine ikişkin bilinçlendirmek istediniz. Ama bence en büyük mesaj “hayatın hala devam ediyor” olmasi ve sizin bu hayata 4 kolla sarılmanız. Hayata karşı pozitif bakma gayretiniz bir cok insana örnek olmalı :)

• Çok geçmiş olsun.Umarım bir tedavi bulunur.Küçüklüğümden beri asla balıklama atlamam.Gerek yok zaten.Daha biraz önce bir haberde okudum,Rus turist otelde havuza balıklama atlayarak ölmüş.

• Öncelikle çok geçmiş olsun,umarım şifa bulursun,lakin sığ suya atlama meselesi,her babayiğidin harcı değildir,bilmeden yapılan,bir hata seninkisi,her işin bir tekniği var,öğrenmeden etmeden yapılmaması gerekir,atlayış ve dalış üzerine ihtisasım var,2 yıldız ehliyetim var..asla çok fazla sığ suya atlanmaz,benim sığdan kastım 1 metre civarıdır...Çok atladım lakin tehlikesi fazladır...

• Hocam öncelikle geçmiş olsun. Merak ettiğim bir konu var. Boşaltım sisteminiz ne durumda. Yani idrar sondası vb ile mi yaşıyorsunuz.

• Çok geçmiş olsun. Umarım eski sağlığına kavuşursun. Bilmeyenlere de önlem olsun diye bunu anlattığın için teşekkürler.
  • Geçmiş olsun kardeşim. Her zaman kötünün kötüsünü düşün yarın bi gün bizim başımızada aynı şeyin gelmeyeceği ne malum. Als hastalarını bilirsin onlarda var bu hayatta daha kötüsünü yaşıyolar. Bilimden umudunu kesme inşallah birşeyler bulunur er yada geç. Şu konuyu vallahi başa tutturmaları lazım yok şu kızdan ayrıldım , yok tipim bozuk yok bilmem ne diyenler görüpde bi utansınlar diye. en azından 2. gözün görüyor etrafı güzellikleri görebilyorsun acil şifalar dilerim. Zaman zaman neden ben niye bana gibi şeyler takılır kafana ufak caplı depresyonlar gelir ama her zaman şunu bil gerçekten daha kötü şeyler var.

Bu arada beni yanlış anlamazsan bi sorum olucak , Alt kısım hissetmediğin taraflara cinsel fonksiyonlarında dahil oluyormu ? yoksa o kısım bağımsızmı.
  • Geçmiş olsun.
    Allah anana babana sabır versin.
    Ben de bir engelli çocuk babasıyım.
  • cathedral kullanıcısına yanıt
    Hocam daha 16 yaşındaydım ve buna rağmen asla oradan atlamazdım ama o an hiçbir şey hissetmiyordum direk çıktım ve atladım saniyelik oldu. Aslında atladığım yer hiç yüksek değildi 1 metre bile yoktu yükseklik ama su sığ idi ve 16 yaşımda olmama rağmen 180 boyum 78 kilom vardı oda etkiledi biraz

• wonderboy06 W kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam idrar geldiğini 2 3 dk önceden hissediyorum ve tak yapıyorum, tak ne dersen harici sonda diyelim tek kullanımlık yani

• emekli56 kullanıcısına yanıt
    Allah sizede sabır versin inşallah

• Okurken kotu oldum ya. Insallah tedavisi bulurnurda bir an once iyilesirsin

• Geçmi? olsun. Günümüzde tıp 3d printerlar ve genetik bilimi sayesinde farklı birçok yöntem geli?tiriyor. Bugün olmasa da önümüzdeki yıllarda çözüm bulunacağını düşünüyorum. İnşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavusursunuz.

• Geçmiş olsun, en kıas sürede şifa dilerim
  • Oldukça azimli bir insansınız. Başınıza kötü şeyler gelse bile pes etmeden kendi hayatınızı düzene oturtmuşsunuz. Tebrik ederim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.