Şimdi Ara

Yaz geliyor dikkat edin , 2 saniyede hayatınızı karartmayın (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
20
Favori
37.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1563 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah acil şifalar versin geçmiş olsun kardeşim.
  • Mavi Buz kullanıcısına yanıt
    En doğrusunu sen yapıyorsun valla hocam :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun ve güzel dilekleriniz için tüm arkadaşlara teşekkürler :)

• Peçka P kullanıcısına yanıt
    kurdan copu kesmemis miydi hocam ya toplu igne niye
  • Bende bi 5 sene önce ayağımı kırmıştım. 2 ay alçıda gezmiştim. O gün bugün daha atlayış yapmıyorum. boş boş yüzüyorum sadece
  • Belden aşağısı da hala his ve hareket yok demişsiniz ardından profesyonel yüzücülük yaptığınızı söylemişsiniz hocam ben anlamadım. Hareket ve his olmadan nasıl yüzüyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

kurdan copu kesmemis miydi hocam ya toplu igne niye
    Hocam bir gaflet anımıza denk geldi işte ne diyelimki iş işten geçti malesef....

• Yerinde bir konu açılmış
    Bugün Antalya’da bir Rus turistin balıklama atlayıp havuzun dibine başını vurarak öldüğü haberlerde geçmekte

• HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    Aslında bel bile değil, göğsümün biraz aşağısından itibaren his ve hareket yok ama yüzerken ayaklarımı kullanmıyorum hocam genelde sırt üstü yüzüyorum zaten sadece kollarımla yüzüyorum çok zor oluyordu ve yoruyordu ama alıştım.Kelebek stili de yüzebiliyorum aslında sırt üstü olmadan ama o zaman nefesim yetmiyor tam nefes alamadığım için o şekilde.O yüzden yarışmalarda falan sadece sırt üstü yüzüyorum

• Suriyeli ve Kürtlerin fazla olduğu bölgelerde takılmayın sahilde yeterli. Yanlış anlaşılmasın Kürtlerle bir derdim yok ama bunlar plajda bir araya toplandıkları zaman illa ki bir yerlerden denize atlayacaklar hiç bir şey bulamazlarsa çuvala kum doldurup tümsek niyetine onu kullanıp yine de bir şekilde denize atlarlar. 8 Senelik izlenimim her yerde karşıma çıkmayı da başarıyor bu grup, Kürtler değil!!! Suriyelileri anlatmaya gerek yok Florya'da yaklaşık 200 kişilik grupla neler yaptıklarını herkes biliyor. Bilmeyenler aşağıdaki linkten izleyebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=yzpk4QIrD08
  • İnsanları uyarman çok güzel bir davranış.
    Geçmiş olsun, Allah işinde gücünde ve günlük yaşamında sana kolaylıklar versin kardeşim.

Konuyu güncel tutalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun, hayat sevinciniz hiç kaybolmasın.

• Geçmiş olsun kardeşim ben de bir havuz tesisinde 10 metreden havuza çivileme daldım ama nasıl olduysa 11 ve 12. Omurgami kırdım neyse ki iyileşti. Dikkatli olmak lazım
    Allah şifa versin

• Geçmiş olsun hocam. İnşallah yakın bir zamanda teravisi bulunur da sağlığımıza kavuşuruz.

Ben de meningomyeloselliyim ve 14 günlükken ameliyat olmuşum. Bir bacağım felç kalmış, belden aşağıda his ve elektromotor güç kaybı mevcut. Kalça çıkığı da oluşmuş ve fark edilmemiş. Zar zor yürüyebiliyorum. Çok zor bir durum ama hayat da devam ediyor. Elimizden geldiğince hayatımızı daha iyi hale getirmeye çalışmaktan başka pek çaremiz yok maalesef.

• Geçmiş olsun kardeşim
    Yılların acısı büyük bir erdem olmuş sende yüreğine sağlık

• Daha dün burda Rus bir turist otel havuzuna bu şekilde atladığı için öldü

• Bilgilendirme için teşekkürler, geçmiş olsun
  • bi arkadaşım böyle atlayış yapıp başını kayaya çarpıp ölmüştü. o yüzden ben de denize atlayarak girmiyorum. çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum..
  • Seferhisah, Menderes, Urla ve Karaburun tarafları özellikle çok var böyle. Aman arkadaşlar çok dikkat edin. Ben balıklama değil normal atlayıp baldırımda 19 dikişe sebep olacak yara almıştım. Önce girip yüzün, bakın dibini görün sonra atlayın. Ben zaten o günden sonra hiç balıklama atlamadım. Gayri ihtiyari korkuyorum.

Ama atlamak da çok zevkli lan.

Çok geçmiş olsun. İnşallah iyileşirsin.
  • Geçmiş Olsun hocam. İlk defa yüzme bilmediğim için rahatladım ama en yakın zamanda öğrenmeliyim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.