Şimdi Ara

Yaz geliyor dikkat edin , 2 saniyede hayatınızı karartmayın (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
20
Favori
37.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1563 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun hocam siz yine bilmeden atlamışınız ben Antalya'da oturuyorum bizim arkadaşlar tutturmuş kırlangıç diye bir atlama stili 1 avuç suya atlayıp marifetmiş gibi yarış yapıyorlar birbirleriyle diyorum yapmayın ama dinleyen yok
  • Galena kullanıcısına yanıt
    Kollarımla yüzüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackwinterday kullanıcısına yanıt
    Kozaklı kaplıcalarına çok gittim bir işe yaramıyor hocam omurilikle ilgisi yok zaten sıcak suyun

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim güzel düşüncelerin yeter :)

• Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wonderboy06 W kullanıcısına yanıt
    Hissetmiyorum ki o yüzden acımıyor ama hissetsem de acımazmış öyle diyorlar.Enfeksiyon da ara sıra oluyor 1 yılda 1 falan benim vucut dirençli o konuda biraz,benim gibi bazı arkadaşlarda. 2 ayda bir falan oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

Evet ama bilinçli olmak da lazım.Amerikada havuzların göllerin başına bu konu ile ilgili uyarı levhalarının konulması sonucu bu tür vakalar %60-70 azalmış
    Bu ülkede "çimlere basmayın" tabelası yanında piknik yapılıyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun ve güzel dilekleriniz için yeniden teşekkürler herkese :)

• Evet hocam ama rahat oldukları için öyle orda piknik yapınca birşey olmayacak biliyorlar.Ve insanlarda yasakları delme içgüdüsü var mesala denize girmek yasak diye tabela koysanız herkes daha çok girer ama deniz de köpekbalığı var diye tabela koysanız kimse girmez böyle bir şey vardı :) Bu durum için de suya atlamak yasak derseniz herkes atlar ama suya balıklama atlarsanız boynunuz kırılır felç kalır derseniz kimse atlamaz

• Allah'ın hikmeti üzerinizde olsun hocam...

Halinize üzülsemde, Hayata tutunmanıza, Milli sporcu olmanıza ve Sınava girip memur olmanıza çok sevindim...
  • Hocam başınız sağolsun. Doktorlar ne dedi bu olay için? Yani çok şaşırtıcı bir olay, mutlaka bir sebebi vardır diye düşünüyorum.

• quote:

Evet hocam ama rahat oldukları için öyle orda piknik yapınca birşey olmayacak biliyorlar.Ve insanlarda yasakları delme içgüdüsü var mesala denize girmek yasak diye tabela koysanız herkes daha çok girer ama deniz de köpekbalığı var diye tabela koysanız kimse girmez böyle bir şey vardı :) Bu durum için de suya atlamak yasak derseniz herkes atlar ama suya balıklama atlarsanız boynunuz kırılır felç kalır derseniz kimse atlamaz
    Bu ülkede polisin güvenlik şeridi çektiği, "yaklaşmayın bomba var" diye basbas bağırdığı yere girip şüpheli paketlere tekme atan insanlar var maalesef :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir fizyoterapist olarak gecmis olsun kardesim her guzel sey seninle olsun

• Peçka P kullanıcısına yanıt
    Oha yalnız değilmişim bu konuda. Maalesef aynısını ben de yaptım ve aynı akıbeti yaşadım. Zaten bir miktar çürük vardı da sanırsam ben öyle yaparak dişi iyice öldürdüm ve kanallık hale getirdim. Aman diyim sakın girişmeyin böyle işlere. Başlıktaki olaya göre hiçbir şey tabi ama 1 diş de olsa insanın dünyası başına yıkılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok sinirlendim sana keske atlamasaydin. genc yasta hayatin kararmis. Tamam gencmissin ama neden atliyorsunuz suya ? ben kulagima su girdigi icin kafami bile sokmuyorum suya
    Bende kendime çok sinirleniyorum hocam ama bu konuda yapacak bir şey yok artık.Aslında atlamazdım ama benden önce benden daha kısa ve zayıf birisi atladı ona birşey olmadı arkasından ben atladım olan oldu.Ama yinede çok ama çok kızıyorum kendime

• quote:

Ben aslinda suya balıklama atlamayacaktım ordan benden önce biri atladı ona birşey olmadı sonra çıkıp ben atladım boynum kırıldı. Nasıl oldu anlamadım bile iki saniyelik bir olaydı hiçbir şey düşünemiyor gibiydim.Diğer soruna gelecek olursak ilk 2 yıl içinde idrarın geldiğini hissetmiyordum bile ama şükür olsun artık hissediyorum ve idrar gelince tak yapıyorum.Tak ne derseniz googleden bakın anlarsınız.Kıracak bir şey yok teşekkürler :-)
    nasil yani her idrar gelisinde Tak mi yapiyorsun. . buyuk tuvalet ?
    Büyük tuvalet geldiğinde gidiyorum 1,2 günde bir kez ama küçük için her geldiğini hissettimdiğimde tak yapıyorum günde 6 kez falan ortalama 4 saatte bir

• quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LIFE

Hocam senin dediğin gibi oluyor ya. Küçükken tatldeydik kardeşimle havuza gircektik ilk gündü baktım havuz çok sığ görünüyor diyorum ulan koca havuz derinliğine bak. Yüzme de bilmiyorum yelek simit bi şey olmadan bi atladım havuz 2 metreymiş. Boğuluyorum su yutuyorum kardeşimde can yeleği vardı ona tutundum kurtuldum. Belki ölmezdim çünkü turistler vardı görmüş yardım edecekti ama iyi korktum
    Geçmiş olsun

• offside kullanıcısına yanıt
    aynen öyle, yemek yerken diş fırçalarken ömür billah dikkat etmek zorundasın, yoksa ölü diş çok kolay kaybedilebilir...
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.