Şimdi Ara

yayıncı Skill4ltu neden aynı tanklara yeniden mark kasıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar genellikle yayıncı Skill4ltu yu izlerim oyun stilini beğenirim . Ama bir şey aklıma takıldı geçen yayında bu adam obje 140 , t62 a için 3 mark kastı . Yalnız bu adam bu tankları daha öncesinde çoktan kasmisti 3 markı da almıştı .Geçen izlediğimde ise bu tanklarinda hiç bir mark yoktu . Yabancı dilim çok iyi olmadigi için dediklerimi pek anlayamıyorum da belki nedenini bilen birisi çıkar.
    Ayrıca bu adam istediği zaman RU serverına veya EU serverına geçebiliyor bu nasıl olabiliyor ?
    Sorularım bunlardır şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• büyük ihtimal kastığı tanklarda dünya birinciliğini elinde tutuyordur mark sisteminde aslında öenmli olan sıralamada güzel bir konumda yer edinmek çoğu oyuncu için. server konusunda büyük ihtimal farklı hesapları vardır client üzerinden kayıtlı bir çok oturumu açık tutabiliyorsun 2 tuşla başka hesaba geçiş yapabiliyorsun oda büyük ihtimal o şekilde yapıyordur geçişleri.
  • modla sunucuları değiştirebiliyorsun. bir de genelde popüler tankları %100 mark yapıyor. 95te bırakmıyor
  • İstediği zaman sunucu değiştirmiyor. Skill'in hem EU sunucusunda hemde RU sunucusunda iki farklı hesabı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

İstediği zaman sunucu değiştirmiyor. Skill'in hem EU sunucusunda hemde RU sunucusunda iki farklı hesabı var.
    Ha şimdi taşlar yerine oturdu. Bende diyorum bu adam EU'da mark kastigi tankları neden RU'da yeniden kasıyor diyordum . Dediğiniz gibi 2 farklı hesabı var sanırım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.