Şimdi Ara

Yayın denizi tyt ayt fizik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu kitapları aldım ve çözüyorum. Bugün kitabı proje için hocaya göstermeye gittiğimde hoca ve arkadaşlarım kitapların kötü olduğunu onun yerine palme bilgi sarmal veya esen in daha iyi kitaplar olduğunu söylediler. Bana kitap iyi gibi geldi ama emin olamadım. Aranızda bu kitapları çözmüş olan varsa fikirlere açığım.
    [bu kitaplardan(yayın denizi tyt ayt fizik) önce nihat bilgin çözmüştüm. Bunları çözüp sonra nb den yapamadıklarıma tekrar dönerek bir tekrar yapıp daha sonra bölüm denemelerine geçmeyi planlıyorum.]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fizikte palme öneren arkadaşlarınızdan koşarak uzaklaşın bence kitap hakkında bilgim yok ama Nihat Bilgin ile kıyaslayarak kararı kendiniz verin bence.

• AHAHAHAHAHAAHAHAH PALME VE ESEN ÇÖPLERİ YAYIN DENİZİNDEN GÜZEL Mİ? HEMEN O HOCAYI CİDDİYE ALMAYI BIRAK. HATTA MÜMKÜNSE HOCANA SÖYLE O MESLEĞİ BIRAKSIN. VEYA KİTAP BAŞINA NE KADAR PAY ALIYORMUŞ ONU SOR.

• Hocan Bekir Avşar falan mı?
  • Hocan yanlış yönlendirmiş. Yayın denizi, esen ve palmeye göre kendini daha güncelledi ve yorum ağırlıklıdır. Bilgi sarmal da yayın denizi (işler grubunun) onu da çözebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgi sarmalda yayin denizide bayagi guzel fizikte palme bende tercih etmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yayın denizi tytsi de aytsi de var ikisi de harika %90 yorum sorusu kitap ve sınav seviyesinde olsun zor olsun iyi sorular var
  • yayın denizi ayt var çok zor kitap 3 kitabımdan son çözdüğüm kitabım oluyor ona rağmen yamultuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.