Şimdi Ara

Yavru köpek ağlama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 gün önce 2 aylık bir köpek sahiplendik aşıları tanamlanana kadar eğitim çitine koyduk ama her gece ağlayıp havlamaya devam ediyor ne zaman, nasıl kesilir bi bilgisi olan yazabilir mi? Günde 4 saatten fazla uyuyamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Annesinden ve kardeşlerinden ayrıldığı için tek başına kalmak istemez o yüzden ağlıyor, yakınında uyumasına izin ver kendini güvende hissetsin

• Güven vermeniz lazım. Benim köpeğim ağlamadı ancak ilk geldiği gece kulübesinde gömülmüştü. Sonraki gün gittim sevdim vb. hiçbir sıkıntı kalmadı.
  • Merhaba. Köpeğinizle gün içinde ilgilenirken şarkı söylemeyi tercih edin. Gece köpeğinizi yalnız bıraktığınızda da yanına bir radyo açıp koyarsanız şarkı onu son derece sakinleştirecektir. Tamamen ağlamayı kesmez ama büyük ölçüde işe yarar. Ayrıca yavru köpekler sıkış sıkış yerlerde daha kolay rahat edip uyuyabiliyor. Eski kıyafetlerinizi yumak şekline getirip onu da içine yatırırsanız daha hızlı uyuyacaktır. Dediğim gibi bunlar tamamen ağlamayı kesmez ama büyük ölçüde azaltır. Mızmızlanmasının geçmesi biraz daha zaman alacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.