Şimdi Ara

Yavru golden Yıkama ve mama tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    uzun uğraşlar sonunda yavru golden sahibi oldum , yanlız aklıma takılan yıkasak 2 aylık diye bi sıkıntı olurmu ?
    birde mama ne tavsiye edersiniz , heryerde herkez farklı mamalar önermiş,hangisini almalıyım sizce ?
    ayrıca neler tavsiye edersiniz bakım v.s için

• Havaların biraz daha ısınmasını bekleyin bana kalırsa.Küçük çünkü daha hasta olmasın.

Kutuyu da laminant zemin varsa onun üstüne yoksa yatak gibi bir şey alıp halının üstüne koyarsanız soğuğu çekmesin betondan.

Mama olarak seçenek çok.Bütçenize göre kaliteli mama isterseniz Acana'yı kullanabilirsiniz.

Kutunun içerisinde süt var sanırım? Süt vermeyin kuru mamaya geçiş yapın.
  • resimler sabaha karşı 5 de çekildi yoldan geldi yavru o yüzden mecbur süt vermişler ama daha vermedik kestik
    bayağı okudum netten
    şimdi konserve mama ile kuru mama aldım balkonda şuan halının üstünde sıcak yeri
    yıkama işi tavsiye etmediler hiç
    sağolun bu arada
  • http://www.royalcanin.com.tr/ueruenlerimiz/ueruenlerimiz/koepek-ueruenleri/irklara-oezel-saglikli-beslenme/golden-retriever-junior

Mama bu incelersiniz...

Çok ufak olduğu için köpeklerde ağlama oluyor malesef anne ihtiyacı vsden dolayı.Zamanla alışır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evcil Hayvanlar bölümü sadece bilgi paylaşım ve dayanışma amaçlıdır.
    Her türlü ticari reklam ve satış konusu açmak veya konuya cevap yazmak yasaktır.

Bu tarz mesajlar silinmiştir.Lütfen daha özenli davranalım bu konuda.İyi forumlar.
  • buda bebeğimin resimleri
     Yavru golden Yıkama ve mama tavsiyesi Yavru golden Yıkama ve mama tavsiyesi

• Maşallah
  •  Yavru golden Yıkama ve mama tavsiyesi

son resimlerimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydcuu -- 23 Nisan 2015; 14:38:35 >

• Aşıları bitmeden yıkamayın zaten çok kirli olamaz aşılarının bittiği dönemde zaten havalar ısınmış olur öğle vakti yıkarsanız sorun olmaz ama kurutma makinesi kullanmayın çok fazla. Mama olarak proplan puppy mamalarını öneririm. Goldenlarda tüy parlaklığı çok önemli o yüzden maddi durumunuz musaitse proplandan aşağı düşmeyin. Ömrü uzun olur inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maşallah çok tatlıymış. marka pek önemli değil. puppy maması olsun. protein değeri yüksek olsun. şu an için yağ değerinin bir önemi yok ama yetişkinliğe adım atınca yağ değerlerine dikkat edin çok obezite olan golden var. ırki olarak yedikçe yerlere doymazlar. daha dün köpek maması-tavuk kemiği(pek önermiyorum!!!!! egzema tehlikesi var tam çiğnemeden yutup bağırsakları parçalama tehlikesi var. ayda bir ödüllendirin) birde kemik haşlamıştık sokak köpekleri için. onun suyuna yarım somun ekmek doğradık. hala versen yer. doymaz. yaz gelmeden yıkamayın zaten daha yavru tertemizdir. temmuz ayı gibi ılık su ve köpek şampuanı ile yıkarsınız. güzel bir ev yapmışsınız hoşuma gitti. bizimki 1.5 yaşında artık kapı pencere sığmıyor yatakta uyuyoruz bol bol uyurlar. endişendirmesin sizi.

• Ne güzel uyuyor o öyle :D
    maşallah.
    apartmanda beslenebiliyor mu bu güzellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 29 Mayıs 2015; 22:22:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.