Şimdi Ara

YAV ŞU WINDOWS10DA GUNCELLESTIRMELERI NASI KAPATICAZ YETER ARTIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nefret ediyorum guncellestirmelerden 3 saat guncelleme yapiyo bi baktim hersey yine hala ayni . Ulan madem hicbise olmicak napiyon bu kdr saat . Bide bu yetmezmis gibi windowsu etkinlestir şeyi geldi bidaha . Bunu nasi kapaticam ben bilen varmi guncellestirme fln istemiyom bi sal beni rahat birak yeter artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı konuyu birkaç hafta önce açtım. windwows 10a geçtiğim güne lanet olsun
  • Yanlış hatırlamıyorsam;

Çalıştır --> services.msc --> Windows Update --> Sağ tık özellikler --> Devre dışı

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

aynı konuyu birkaç hafta önce açtım. windwows 10a geçtiğim güne lanet olsun
    Hayir benim anlamadigim windowsu niye etkinlestirmwk gerekiyo nie parali. Biz android telefon aldigimizda androidi etkinlestiriozmu cihazın biseyi zaten boyle sacmaliklar olmamasi lazim. Keske bu bilgisayarları android satin alsa da kurtulsak şu microsoftdan Windowsdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Yanlış hatırlamıyorsam;

Çalıştır --> services.msc --> Windows Update --> Sağ tık özellikler --> Devre dışı
    Yaptim hocam tskler ins ise yarar ya

• quote:

aynı konuyu birkaç hafta önce açtım. windwows 10a geçtiğim güne lanet olsun
    Lanet okumayın gençler herşeyde bir hayır vardır pozitif olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Lanet okumayın gençler herşeyde bir hayır vardır pozitif olun.

Alıntıları Göster
    o gün 15 gblık usbim de bozulmuştu
  • quote:

o gün 15 gblık usbim de bozulmuştu

Alıntıları Göster
    Tamam kabul ediyorum biraz kötü bir gününe denk gelmiş ama lanet okumak hiç bir şeyi duzeltmeyecek o yüzden daima pozitif olmaya çalışın. Hepimizin bazı günleri kötü geçmiştir önemli olan moralimizi asla bozmamak. Anlaştık mı genç :)

• windows 7yi daz loader ile etkinleştirip windows 10`a geçiş yaparsan full versiyondan yararlanıyorsun kalıcı olarak bu bir nevi açıktan faydalanıyorsun gibi birşey yoksa diğer kacak yöntemlerle yükseltme yapmadan direk 10`u kurarsan 6 ay cracklar var bunlarda çöp bunları w10 tespit eder

hadi w10u lisanslı yaptın yine dert bitmiyor ki antivirüs lisansı bitmiş işe girince ilgilenemiyorum bilgisayarla onu geçtim ccleaner,advanced system care'den tut bir sürü program sürekli güncelleme geliyor hepsi işi paraya dökmüş durumda lisans istiyor lisansı yapıyorum eee bir yere kadar sürekli bunla uğraşılmaz ki ya güncelleme geliyor bir yandan lisans bitiyor zıvanadan çıkarıyorlar

• Telefonu parça parça toplamiyorsun ki. Eğer pcyi hazır aldıysan windows zaten kurulu gelir keyde istemez

• gelen günceleştirmeyle yeni özellik geldi soldaki arama tuğunun orda görev görümü diye bir özellik gayet kullanışlı bana göre.
  • bu konuyu yabancı forumlarda uzun bir süre araştırmış birisi olarak söylüyorum ki tamamen kaatmanız imkansız. win 10 yüklerken siz win 10 un devamlı bir product oldugunu kabul etmiş oluyorsunuz. yanı ne kadar birşeyleri kapatsanız silseniz de bir zaman sonra bunu düzeltiyor ve güncelleme yapıyor. hemde windows update ten bagımsız şekilde yapabiliyor bunu.
  • CEYRANCILIK OKUYACAĞINA PİLGİSİYAR OKUSAYDIN BUNLARI SORMAZDIN FORMAT ATARDIN!!!!!
  • Windows 7 kullanıyorum güncellemeleri kapattım ikide bir sorup duruyordu.

• bunun sebebi dandik 2. dünya savaşından kalma hdd teknolojileridir
  • Kullandigin wifiyi kotali wifi olarak isaretle. Hizmetlerden windows uptadeyi devre disi birak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen ya saçma sapan bi güncelleştirme gelmiş, ekrana karartı geliyor bide ssd de yerim kalmadı, düzeltsinler bari de kapatayım bnde
  • Lan aynısını ben de diyordum hiçbir faydası yok sadece yavaşlatiyor bu güncellemeler

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

Hayir benim anlamadigim windowsu niye etkinlestirmwk gerekiyo nie parali. Biz android telefon aldigimizda androidi etkinlestiriozmu cihazın biseyi zaten boyle sacmaliklar olmamasi lazim. Keske bu bilgisayarları android satin alsa da kurtulsak şu microsoftdan Windowsdan

Alıntıları Göster
    windows lisanslı bir ürün, android ise açık lisanslı linux tabanlı bir işletim sistemi.

Lisans parası vermeyip windows kullanmak istiyorsanız kms ile lisanslayabilirsiniz veya ücretsiz kullanıcam diyorsanız linux dağıtımlarını kullanabilirsiniz.

• Windows 10 ile derdi olmayan tek kişi benim heralde. İndirmesi, yüklemesi yarım saat sürmemiştir. Geride 25 GB artık veri bıraktı, onu da disk temizleme 5 dk'da halletti.

Oyunla işi olmayan Elementary OS falan kursun zaten, aktivasyonla uğraşmazsınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.