Şimdi Ara

Yatirim tavsiyesi... altin mi? bitcoin mi? vadeli hesap mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkasadaslar her ay 2000tl biriktirerek yatirim yapmak istiyorum. Bu yatirima evlilik oncesi hazirlik yatirimi da diyebiliriz. Yani en erken 1.5 - 2 sene sonra cekerim. Daha once altin tecrubem var ama simdiki zamanin populer yatirimi olan bitcoin cok ilgimi cekti. Ne olduğunu nasil oldugunu arastirdim 3 asagi 5 yukari fikrim var yani. Siz olsaniz yatirimi hangisine yaparsiniz. Daha bu islere yeni girisecegim icin tecrubeli birilerinden tavsiye almak isterim.
    Altın mı?
    Bitcoin mi?
    Vadeli hesap mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güvenle bitcoin kazanmak için bu siteleri öneririm:

1. Bitcoin
    2. Bitcoin
    3. Bitcoin
    4. Bitcoin
    5. Bitcoin
    6. Bitcoin

• Neye karar verdiniz?

• Ellemon kullanıcısına yanıt
    2000 tl nın 1500 tl sını altın hesabına gerı kalan 500 tl yı coın alarak degerlendırıyorum. 500 tl yı sadece bıtcoın degıl bırkac farklı coıne paylastırıyorum atıyorum 200 tl bıtcoın, 100 tl xrp, 100 tl , 100 tl ıota gıbı anlık pıyasayı okuyarak parayı paylastırıyorum
  • Akıllı yatırım geleceğin yatırımı bitcoın ama akıllı yatırım olması kaydıyla bitcoın mınıng botları var şu ara takipteyim bazıları paraları sadece 2 kez geri öderken bazıları paranı katlıyor bitcoın hesabı çalışıyorlar arkadaşımın yurtdısında yakında gelecek o zaman size dekontlarla beraber yatırım yapabileceğiniz adresler atarım . Yani bitcoın savaş zamanı takip edilemeyen bir para kripto tüm dünyanın alışveriş merkezi olacak bu para düşmesine bakmayın kendini katlar

• Isteyen profilden ulaşabilir haber gelince dekontlarla beraber link atarim yatırım yapmak isteyenlere yatırım yapacak durumu olan arkadaşlara

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarkkoc

2000 tl nın 1500 tl sını altın hesabına gerı kalan 500 tl yı coın alarak degerlendırıyorum. 500 tl yı sadece bıtcoın degıl bırkac farklı coıne paylastırıyorum atıyorum 200 tl bıtcoın, 100 tl xrp, 100 tl , 100 tl ıota gıbı anlık pıyasayı okuyarak parayı paylastırıyorum
    hocam selam,

forumda bununnla ilgili konu var mı ? nasıl nerden btc alınır satılır vs ?
  • mesajım bulunsun
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.