Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
265
Favori
1.982.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bellona no stress yatağın fiyatı da uygun. Düşünülebilir 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ism72

Bir kaç gündür konuyu inceliyorum. Bir sonuç alamadım. Bel problemlerim var. Eşimde de aynı. paket yaylı almak gerekli değil mi? Serta majesty ya da idaş sleeping spaceler öne çıkıyor sanırım. 2-3 bin arası bunlara benzer fiyat performans ürünleri yok mudur? Bir tanıdık bellona no stress almış. Bel ağrılarım geçti diyor.

Birde eski yatakları nasıl atıyorsunuz? Kapının önünden belediye alıyor ama bazen haftalar sürüyor alması. Sokakta çok kötü görüntü oluyor.

Bel ağrınız varsa paket yay olmaz onlar yumuşak

Kesintisiz yay ve sert yatak terçih ediniz.

Bugün birçok marka gezdim illaki paket yay olsun diyorsanız

Benim aklım Yatsan Switzerland Premium Plus Yatak da kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

Denemeden alma derim ..

Bugün 6 marka gezdim denemeden almayım diye iyice kafam karıştı

Bi süreden sonra hepsi aynı gibi gelmeye başladı :)

Meğer bizim yatak çok kötüymüş

• quote:

Orijinalden alıntı: ahsevs

Merhaba yatsan sert yatağı kampanyada sizce alınır mı

https://yatsan.com/yataklar/king-koil-heaven-firm-yatak-81484

160x200 ebatı yok

• Konudaki mesajları okuyup gözüme 3 tane model kestirmiştim, yarın da Yatsan'ın son günü olduğu için bugün mağazaya gidip bunları denedik.

Yatsan Switzerland Premium Plus

Serta Majesty

Serta Clementine

Clementine fiyatına göre beklediğimiz etkiyi göstermedi bizde.

Majesty yumuşak geldi.

Yatsan Switzerland Premium Plus kılıfındaki yumuşak etkiden sonra sert bir yatak ve yatınca hemen uyutacakmış gibi bir his verdi bu yüzden bu yatağı tercih ettik.

Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

• z740 kullanıcısına yanıt

Merhabalar kaça aldınız?

Uygun fiyatlı 1500_2000 bandında öneri yok mu?

• King Koil alabilirsiniz.

• Yarın bakıcam yataşa. Fiyat olarak uygun gibi

• trmp T kullanıcısına yanıt
    Hangi yatak?
  • Birde Son zamanlarda yatak alan var mı? Assa yukarı 45 gün diyorlar teslimat sürecinde bugün Pierre cardine gittim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: z740

Konudaki mesajları okuyup gözüme 3 tane model kestirmiştim, yarın da Yatsan'ın son günü olduğu için bugün mağazaya gidip bunları denedik.

Yatsan Switzerland Premium Plus

Serta Majesty

Serta Clementine

Clementine fiyatına göre beklediğimiz etkiyi göstermedi bizde.

Majesty yumuşak geldi.

Yatsan Switzerland Premium Plus kılıfındaki yumuşak etkiden sonra sert bir yatak ve yatınca hemen uyutacakmış gibi bir his verdi bu yüzden bu yatağı tercih ettik.

Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

Hocam bende onu beğendim
    Kaça aldınız?
    Hayırlı olsun
  • Ben de çok yumuşak yatak almıştım şimdi süngeri sanki lastik gibi oldu, ortası içine göçüyor. Azıcık bastırdığınızda felaket içe göçme dırumu var.

garantisi devam ediyor. Sizce ne yapıyım? Dolgusunu değiştirseler düzelir mi?

• Berk kullanıcısına yanıt

Hangi model marka aldınız. Biz almayalım en azından

Sanırım inceleme kısımları var markaların ama okuduklarım genelde kullanıcı hatası dedikleri yönünde

• uni_cran U kullanıcısına yanıt

King koil

• quote:

Orijinalden alıntı: trmp

Hangi model marka aldınız. Biz almayalım en azından

Sanırım inceleme kısımları var markaların ama okuduklarım genelde kullanıcı hatası dedikleri yönünde

İdaş marka

• trmp T kullanıcısına yanıt
    King koil yokmuş hocam. Yani var ama tek kişilik.
  • Yatas silver therapy hakkında bilgisi olan veya kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

Hocam bende onu beğendim
    Kaça aldınız?
    Hayırlı olsun

Alıntıları Göster

Sağolun. 4700TL. 13 sene kullanacağımızı düşününce değer gibi geldi:D

Bugün son günüydü kampanyanın.

Kampanya nedeniyle stok kalmamış 15 gün sonra gelebilecekmiş üretilirse.

• Ben bugün serta trebica aldım. Bütçe buna yetti. Yatağı da beğendim.
    2600 tl

• Dün gece 3'e kadar süren araştırmalarım sonucunda 6 yaşındaki oğlum için alabileceğim 3 tane yatak belirledim. Genel kriterim omurga yapısını koruyacak orta-sert bir yatak bulmaktı. Hem düz duracak ve içine gömülmeyecek hem de yumuşak bir hissiyat sağlayacak bir yatak arıyordum. 3-4 kişiye mesaj da attım ama cevap alana kadar indirimler biter düşüncesi ile sonuç beklemeden bayilerin yolunu tuttum.

Kafamdaki 2 yataktan biri yataş star yatakti. Şikayet var sitesinde genellikle blue star modeli ile onlarca şikayet vardı ama star modeli hakkında açıkçası bir şikayet göremedim. Star modeli hakkında genel bilgiyi hepsiburada ve trendyol yorumlarından edindim. Genel olarak insanlar çocukları için memnundu ama kilo 60-70 olunca yaylarin rahatsızlık verdiğini belirtiyorlardı. Açıkçası yatağın toplamda 21 cm kalınlığında olması kafamda bazı soru işaretleri bıraktı. Bugün son şans vermek için bayiye gittiğimde bu modelden yatak kalmadığı söylendi. Doğal olarak deneme şansım kalmadı. Yaşadığım ilçede başka yatas olmadığı için yatas maceram bitti.

Ordan çıkıp konfor yatak bayisine gittim. Bekarlık dönemimde yatağım konfor yatakti. Hiç sorun yaşamadım ama açıkçası biz annemle o yatağı alırken sadece full ortopedik talebi ile almıştık. Kaplaması şudur süngeri budur diye bir bilgimiz yoktu. Yaklaşık 5-6 sene kullandım ve yamulma filan olmadı. Aslında yatak hâlâ annemlerin evde ama 60 km gidip denemeye üşendim açıkçası. Sonuc olarak konfor mağazasında kafamda 2 model ile girdim. Bir tanesi düşündüğümden çok daha yumuşak olduğu için eklemem sadece 1 SN sürdü. Kalan son yatağı iyice inceledim. Yattım falan ve bizim ufaklık için iyi bir seçim olduğuna karar verdim. Uyurken cephe hattında gibi uyuduğu için 100x200 ölçülerinde Beal model Konfor marka yatağı alarak olayı noktaladım.

https://www.konfor.com.tr/konfor-yatak/yataklar/beal-yatak/

Çocuk için gerçekten ideal olduğunu düşünüyorum. Tabi uzun kullanımda ne olur bilemem ama yazlık ve kışlık tarafı ile ve orta yapısıyla hoşuma gitti ya da içime sindi diyelim.

Ayrica konfor marka yatakların hemen hemen hepsine baktım. Açıkçası bana hemen hemen hepsi çok yumuşak geldi. Ama hepsine yatmadım. Bölgesel baskı ile test ettim sadece. Belki yatınca farklı hissiyatı vardır bilmiyorum.

Bu arada konudaki ilk konfor yatağı ben aldım sanırım :) normalde kötü yorumlar gelir ve pişman eder diye yazmamayi düşünüyordum ama insanlarla deneyimleri paylaşmayı seviyorum.

Edit. Bu arada yatas yatak ile çok şikayet olması tabiki de satış adetleri ile alakalıdır ama özellikle blue star model hakkında inanılmaz fazla şikayet var. Konfor için perakende satış olmadığı için Pazaryeri yorumları bulamadım. Şikayet var kısmında ise genelde kalite dışında ve çoğunlukla mobilya kısmıyla ilgili şikayetler bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 30 Kasım 2020; 21:45:0 >

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.