Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.981.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

150*190 ebatlarında visco yatak bakıyorum . Bütçem 2000 gibi maksimum . Kaç gündür bakıyorum artık kafam ambale oldu . Bu saçma ebatta da fazla bir çeşit yok gerçi . Bana ne önerirsiniz artık sıkıldım .

• 90x200 boyutlarinda 6 yasina girecek oglum icin yatak ariyorum. f/p urunu varsa yatsan yoksa alternatif dusunebilirim.

Ikea yataklari icin ne dusunuyorsunuz, goreceli olarak dusuk fiyatta?

Son zamanlarda cocuk icin yatak arastirmis almis ve memnun olan arkadaslar varsa degerli yorumlarini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaneolacaagdi -- 1 Aralık 2020; 14:58:14 >
  • Arkadaşlar merhaba, şu an YATSAN otantique plus yatak kullanıyorum 160* 200* çok memnunum lakin yatağı büyütmek istiyorum, eşimin hareketlerinden çok etkileniyorum, uyanıyorum, bazen oğlan yanımıza geliyor çok sıkışıyoruz. 200* 200* yatakta birbirimizinden uzak olacağımız için rahat yatarız diye düşünüyorum. Kendi yatağımı bazamı oğluma vereceğim, kendime 200* 200* yatak ve baza alacağım.

Ben 65 kiloyum eşim 75. Çok kilolu olmadığımız için özel bir yatağa ihtiyaç duymuyoruz sanırım.

Çok araştırdım fakat şu an kararsızım. Yatsan tercih edecektim yine ama Yatsan biraz gereksiz pahalı diye düşünüyorum.

Yatsan Crown - switzerland plus - majesty hoşuma gidenler fakat 200* olunca fiyatları biraz yüksek.

Bugün İdaş optimum yatağa baktım hoşuma gitti. İş görür fiyatı 3900.

Bellonaya baktım son yatağı güzel bellona soft selection pro, malum kayyum atandı bellonanın fiyatları çok makul.

Yataş da Five Z modelini önerdi bayan.

Kararsızım...

• yaneolacaagdi Y kullanıcısına yanıt

İkea yatakları hakkında hiç şikayet duymadım, dünyada en çok satan yataklardan, ben de ikeadan almak isterdim ama ben 200*200 istiyorum ikeada bu ölçü yok ne yazık ki

• quote:

Orijinalden alıntı: xxsgaxx

Yeni yatak almaktansa yatak tamir eden yerlerde yumuşak katman yerine sert tabaka sünger ekleterek çözüm bulabilirsiniz. Tabii bu işlem garantiyi bozacaktır. Ancak daha ekonomik olur yeni yatak almaya göre...

Yataktan yay sesleri vs. geliyorsa teknik servis talep edin, garanti kapsamında başka bir yatakla değişimi sağlayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    1 ay önce talep oluşturmuştum 20 gün önce de servisten geldiler. Yatağı bir arkadaş baya inceledi alıp gittiler. Bugün yatakta sorun olduğunu istersem aynısı ile birebir değişim ya da farklı model fark vererek alabileceğimi söylediler. Satıcı yatakta sorun olduğu için memnun olmadığımı aynısını tavsiye etti ama gelip denicem dedim napıcam kararsızım. Yatağı 4 bine almıştım King koil ler 8 bin falan diyor bir 4 bine daha veremem çok pahalı yahu! majesty den memnun kalmayan biri yatsan dan ne almalı aynı fiyat aralığında ve de daha sert bir model?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İdaş da net %50 indirim var şu an millenium ve Mira coil hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba kullanan varmı ?
  • _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt

Hocam ben dün İdaş Optimum yatak aldım, milenyum ve mira coil de güzel yataklar, ne istediğine bağlı biraz, 3 aydır yatak araştırıyorum, bilgi sahibi oldum az çok.

• ugurcugum U kullanıcısına yanıt
    Siz acaba deneyerek mi aldınız benim test etme şansım yok orta sertmi acaba optimum yatak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

Siz acaba deneyerek mi aldınız benim test etme şansım yok orta sertmi acaba optimum yatak ?

Hocam geçen gün bir yatak markasındaki yataklara baktım. %80'i hamur gibi imal edilmiş. Rahat yumuşak filan diye millette omurga kalmayacak. Denemeden almayın ve mümkünse orta-sert yatak almaya çalışın. Tabi en üst katman yine yumuşak olsun iyice de kalas gibi olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

Değerli dostlar .

150*190 ebatlarında visco yatak bakıyorum . Bütçem 2000 gibi maksimum . Kaç gündür bakıyorum artık kafam ambale oldu . Bu saçma ebatta da fazla bir çeşit yok gerçi . Bana ne önerirsiniz artık sıkıldım .

Kendimi cevaplıyayım . bellona soft selection pro 5 . Gittim denedim hoşuma gitti diyebilirim de 2 ay bekleme süresi nedir ya . Nasıl bir ebatsa

• Merhaba 2 gündür bende yatak araştırmasına girdim. İşbir ile ilgili yorum göremedim. Dün yataş Seven Z modelini beğendik. Bugün de İşbir ve Yatsana baktık. İşbir comfort yatağa daha yakınız. İdaş'a eşim çok bakmak istemedi. Marka algısı düşük profil gelmiş olabilir ancak çok bildiğimiz bir alan değil. Herhangi sağlık sorunumuz yok. Ben 90 eşim 52 kg. Orta sert olarak 5000 TL bütçeye kadar önerebileceğiniz yatak varsa tavsiyelerinize açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: secoo120

1 ay önce talep oluşturmuştum 20 gün önce de servisten geldiler. Yatağı bir arkadaş baya inceledi alıp gittiler. Bugün yatakta sorun olduğunu istersem aynısı ile birebir değişim ya da farklı model fark vererek alabileceğimi söylediler. Satıcı yatakta sorun olduğu için memnun olmadığımı aynısını tavsiye etti ama gelip denicem dedim napıcam kararsızım. Yatağı 4 bine almıştım King koil ler 8 bin falan diyor bir 4 bine daha veremem çok pahalı yahu! majesty den memnun kalmayan biri yatsan dan ne almalı aynı fiyat aralığında ve de daha sert bir model?

Alıntıları Göster

Benim anlamadığım nokta şu oldu: Bu tür değişimlerde majesty'nin güncel liste fiyatı alınmıyor mu? Sonuçta hepsine zam geldi. Bu konuyu genel merkez ile görüşün bence... Güncel fiyatlar üzerinden bir değişim talep edin...

Majesty'den memnun kalmazsınız, boş yere aynı yataktan almayın...

Daha sert bir yatak alın, ben majesty'den King Koil Continental'a geçtim, memnunum...

Farklı modellere de göz atın isterseniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: BLACKLEO55

Merhaba 2 gündür bende yatak araştırmasına girdim. İşbir ile ilgili yorum göremedim. Dün yataş Seven Z modelini beğendik. Bugün de İşbir ve Yatsana baktık. İşbir comfort yatağa daha yakınız. İdaş'a eşim çok bakmak istemedi. Marka algısı düşük profil gelmiş olabilir ancak çok bildiğimiz bir alan değil. Herhangi sağlık sorunumuz yok. Ben 90 eşim 52 kg. Orta sert olarak 5000 TL bütçeye kadar önerebileceğiniz yatak varsa tavsiyelerinize açığım

İdaş'a bakmamakla hata etmişsiniz. Çok iyi yatakları vardır İdaş'ın... Aşağıdaki yatağı örnek olarak verebilirim...

İdaş sleeping space - https://www.idas.com.tr/tr/urun/sleeping-space

• BLACKLEO55 B kullanıcısına yanıt
    Bir senedir seven z kullanıyorum . Hiç bir şikayetim olmadı. Bir de şunu söylemek istiyorum. Yastığı da iyi seçin. Aynı yatak da başka yastık kullanınca her yerim ağrıyordu. Bi dünya para verdim diye söylenirken yastığımı değiştirdim. Bir senedir sırt bel ağrısı falan hiç çekmedim.
  • quote:

İdaş'a bakmamakla hata etmişsiniz. Çok iyi yatakları vardır İdaş'ın... Aşağıdaki yatağı örnek olarak verebilirim...

İdaş sleeping space - https://www.idas.com.tr/tr/urun/sleeping-space

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim çok sağolun. Dün idaş'a baktık. Antalya için sanırım visco çok uygun olmayacak. Herhangi medikal sorunumuz da yok. İdaş comfort modeli vardı.Pearly modeli de hoşumuza gitti. 5900 TL ye indiler. Diğeri de 3500 TL. Aradaki farkı vermeye değer mi emin olamadık. Comfort orta sert olarak fena değil gibi sanki. Bu yatak hakkında bilginiz var mı?

• LeonEyes L kullanıcısına yanıt

Aldınız mı? Ben de düşünüyorum

Sealy maple grove kullanan yok mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahsevs -- 5 Aralık 2020; 16:57:35 >
  • z740 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın
    Ben daha alamadım
    Yatak tecrübe yapınca lütfen yazın buraya
  • quote:

Benim anlamadığım nokta şu oldu: Bu tür değişimlerde majesty'nin güncel liste fiyatı alınmıyor mu? Sonuçta hepsine zam geldi. Bu konuyu genel merkez ile görüşün bence... Güncel fiyatlar üzerinden bir değişim talep edin...

Majesty'den memnun kalmazsınız, boş yere aynı yataktan almayın...

Daha sert bir yatak alın, ben majesty'den King Koil Continental'a geçtim, memnunum...

Farklı modellere de göz atın isterseniz...

Alıntıları Göster
    Malesef o zaman hangi fiyata aldıysam ona göreymiş. Ozaman da 4 bin o döneme göre bir rakamdı sorun yatakta ama böyle saçma Bi sistemi var. 8 binden aşağı yatak yok gittim baktım ama 4 bin daha veremem değil vermem. Ben sorunlu olan modelinde yatmışım sorunsuzunda şikayet yaşamazmışım satıcı böyle dedi. Aynısını alıcam sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İdaş Mira Pocket Padli 150x200 için fiyat teklifi alan var mı arkadaşlar? Varsa mağaza ili birlikte yazabilir mi zahmet olmazsa?

Gittiğim mağaza Türkiye'deki bütün mağazaların fiyatlarının internet sitesindeki ile aynı olduğunu söyledi, onun için sormak istedim.

Cevap yazan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Dün benim Clementine teslim edildi. İlk izlenimim çok olumlu çok doğru bir tercih yapmışım inşallah ileride bir sorun yaşamayız.

Ama bir şey dikkatimi çekti. Tam kalça kısmının geldiği yerin kenar kısmı 1cm daha kısa.

Baş ve ayak bölgelerinin dış çerçevesi 21 cm iken kalça kısmı 20cm acaba dedim ilk geceden çöktü mü ? Sonra kontrol edince dikiş izleri de o bölgede 1cm daha kısa olduğunu Fark ettim. Kasıtlı mı yapıldı hata mı bilemiyorum tabi :)

Merhaba,

Yaklaşık 1 ay olan deneyimim sonrasın da bu yatağı tavsiye etmiyorum. Bence fiyatını hak eden bir yatak değil.

Bu sıralar çok yoğunum fırsat bulursam görüşlerimi detaylı paylaşacağım.

Edit: Yatağı alalı 2 ay olmadı yatak yaylarından ses geliyor. Yay atma sesi diye geçiyor sanırım. Yatak el yapımı ortalarında pamuktan yerler var buralar kesinlikle rahatsız etmez denmişti ortadaki yer hafif çöktü ve bu iplik kısım batıyor rahatsız ediyor. Demem o ki sakın ola bu paraları bu markaya vermeyin bence. 0 bir ürün de 2 ay olmadan bu sorunlar yaşanıyorsa ben neden 5.000 tl verip 100x200 bir yatak aldım ? gider idaş dan 1800 - 2000 tl ye alır geçerdim. Model Clementine.

Mobilyaların değişimi ile çok uğraştığım için yoruldum o yüzden yatak için yatsanı arayıp durumu belirtmedim biraz kullanayım yaz gibi servis çağıracağım ve değişmesi için görüşeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 20 Aralık 2020; 14:44:21 >

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.