Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.981.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, maksimum 2000 TL ye yaysız çift kişilik 140x200 yatak arıyorum. Tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt

Orta serr tercih ediyoruz.

Yataşın smart match sistemi diğer markalarda da olsa keşke.

3.500 üst limit zaten. Gönül ister ki 2.500 e güzel bir yatak alıp yıllarca kullanmak.

Siz hangi marka tavsiye edersiniz.

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt

Tavsiye olarak bir şey diyemem ama 7-8 ay önce bende çok araştırdım mağaza mağaza gezdim idaş sleeping space modelini tercih ettim , Yataş ta tek beğendiğim yatak smart track modeli oldu ama pahalıydı, tekrar yatak alacak olsam yine idaş veya yatsan marka tercih ederdim

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt

https://www.idas.com.tr/tr/urun/mira-pocket-pedli

Aradığınız ebatı bilmiyorum ama 160*200 ebatı 3580 lira, pazarlıkla 3500ün altına düşer. Ve baya iyi bir model, öneririm. Orta-sert yazdığınızı görünce başka model düşünmedim bile. Mağazaya gidip denemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 21 Kasım 2020; 9:59:3 >
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt

İki modelde bütçemi aşar. Teşekkür ederim

• Ñolofinwë kullanıcısına yanıt

160x200 ve 90x200 alacağım.

Mağazaya gidip incelemek lazım. Teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar Yatsan kampanya yapacakmış bu hafta. Bizimde çift kişilik 160*200 ebatlı yatak ihtiyacımız var. Ama bulunduğum ilçede mağazası yok. O yüzden tavsiye ve yorumlarınıza ihtiyacım var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxalper

Merhaba arkadaşlar Yatsan kampanya yapacakmış bu hafta. Bizimde çift kişilik 160*200 ebatlı yatak ihtiyacımız var. Ama bulunduğum ilçede mağazası yok. O yüzden tavsiye ve yorumlarınıza ihtiyacım var.

Merhaba, Naptınız hocam bakabildiniz mi Yatsan'a biz bugün İşbir'e baktık Seacell diye bir model beğendik fakat bayi 4.500,00 TL fiyat verdi. Dün de İdaş'a bakmıştık orda Altın Deluxe padli yatak bakmıştık 2.900,00 TL civarı fiyatı.

• kotakot kullanıcısına yanıt
    Yok gidemedik yatsana sadece internetten baktım. Sealy lovell, sealy response performans, switzerland premium plus, yatsan anniversary 1974, bunlar 4600-4900 arası olanlar. Sealy maple grove buda 3800. showroom a gitmek lazım çok çeşit var seçemedik halen.

• Merhaba, yuksek densiteli, biraz sertce ve yuksek bir yastik arayisim var. Ayrica reflu icin iyi olabilecek bir yastik ariyorum. 90 kiloyum ve yuzustu yatiyorum. Ortopedik sert bir yatak, ytsan switzerland icin onerebileceginiz bir yastik var midir? Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaneolacaagdi -- 24 Kasım 2020; 1:59:33 >
  • arkadaşlar bu yatak 1.098 e düşmüş.

https://www.yatasbedding.com.tr/sleep-balance-dht-yayli-seri-yatak-33810

Nasıl bir yatak ? Tavsiye edermisiniz ?

• Merhaba yatsan sert yatağı kampanyada sizce alınır mı

https://yatsan.com/yataklar/king-koil-heaven-firm-yatak-81484

• Yatak ile ilgili sorunu ne yaptınız. Çocuğumuz için almayı düşünüyoruz da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeno.61 -- 26 Kasım 2020; 11:31:11 >
  • Merhabalar yatak alacağım çift kişilik , efsane cuma kampanyası yok mu yataşta falan ? Tavsiye edebileceğiniz modeller var mı

• Zeno.61 Z kullanıcısına yanıt
    Aldım yaylardan çıt çıt ses geliyor bazen. Konfor ve kalite açısından iyi yada kötü diyemem standart demek daha doğru olacaktır.bir sonraki tercihim visco yatak olacak
  • Merhaba,

Suisleep isimli bir firma kişiye özel yatak yapiyormus. Yorumlar hep olumlu bu da kuşkuya düşürdü beni. Daha önce alıp kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

• Merhaba. Annem için (53 yaşında ve 80 kilo) 90x190 uyguna bir yatak bakıyorum. İnternetten sipariş edeceğim. Yataş joyful 300 dht gittigidiyor'da 450 TL. İş görür mü yoksa yataşın ucuz modellerindense başka bir marka mı bakmalıyım? Uygun fiyatlı hangi marka model önerirsiniz?

• ahsevs A kullanıcısına yanıt
    Denemeden alma derim ..
  • _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt

Denemek lazım ama fiyatı gerçekten uygun. Bilinmedik bir markadan almak mı yoksa iyi bir markanın ucuz ürünlerini almak mı daha mantıklı?

• Bir kaç gündür konuyu inceliyorum. Bir sonuç alamadım. Bel problemlerim var. Eşimde de aynı. paket yaylı almak gerekli değil mi? Serta majesty ya da idaş sleeping spaceler öne çıkıyor sanırım. 2-3 bin arası bunlara benzer fiyat performans ürünleri yok mudur? Bir tanıdık bellona no stress almış. Bel ağrılarım geçti diyor.

Birde eski yatakları nasıl atıyorsunuz? Kapının önünden belediye alıyor ama bazen haftalar sürüyor alması. Sokakta çok kötü görüntü oluyor.

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.