Şimdi Ara

Yatak odasi icin 32' smart tv tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yatak odasina televizyon alicam. Samsung un modelleri var birkac tane
    Sony KDL32wd753 diye bir model var birde KDL32W705.. Diye bir model var. Bunlarin farki nedir hangi model tv almali? Film izlemek icin alicam ve divara asicam televizyonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beko nun beyaz serisi var. cok uygun oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlanyaBeyi

Beko nun beyaz serisi var. cok uygun oluyor

Hocam Norvec'te ikamet ediyorum. Burada yok malesef.
    Suan samsung un 32j4505 gibi bir modeli var hd ready ve smart tv olarak. Indirimde. Ama full he degil. 700 tl ye geliyor suanki fiyat ile. Sony nin android tvleri bar fakat onlar fiyati yuksek. Dijiturk un diledigin yerde sayfasindan evdeki tv den girmeyi denedim. Log in oluyor fakat filmleri oynatmiyor tv nin internet tarayicisinda. Acaba android bir tv alirsam oynatirmi?

Sony ile samsung arasinda hangisi iyisir?
    Dun eleman birtane lg tv gøsterdi o varmis elinde. Smart fonksiyonu iyi falan dedi . Fakat tv cok kalin neden oyle anlamiyorum. Fiyati 1400 e iniyor indirimde

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

quote:

Orijinalden alıntı: AlanyaBeyi

Beko nun beyaz serisi var. cok uygun oluyor

Hocam Norvec'te ikamet ediyorum. Burada yok malesef.
    Suan samsung un 32j4505 gibi bir modeli var hd ready ve smart tv olarak. Indirimde. Ama full he degil. 700 tl ye geliyor suanki fiyat ile. Sony nin android tvleri bar fakat onlar fiyati yuksek. Dijiturk un diledigin yerde sayfasindan evdeki tv den girmeyi denedim. Log in oluyor fakat filmleri oynatmiyor tv nin internet tarayicisinda. Acaba android bir tv alirsam oynatirmi?

Sony ile samsung arasinda hangisi iyisir?
    Dun eleman birtane lg tv gøsterdi o varmis elinde. Smart fonksiyonu iyi falan dedi . Fakat tv cok kalin neden oyle anlamiyorum. Fiyati 1400 e iniyor indirimde

SMART tv yerine Android destekli uydu alıcısı da alabilirsiniz

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Uydu alicisina ihtiyacim yok hocam tv sadece film izlemek icin olucak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.