Şimdi Ara

Yatak Eksperi: Yataklar Hakkında Hersey (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
70
Favori
467.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar mopateks bamboo full ortopedik yatak aldim. Daha 2 hafta kullanali fakat asiri ses gelmeye basladi yaylardan acaba teknik bir ariza mi ?

Birde unimetden metal karyola aldim bas kismi gicirdamaya basladi. Bu durumda nasil bir cozum olabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatas athletic tavsiye eder misiniz? Birde yatasin Verticoil aqua modeli var bilen var mi dostlar?
  • çocuklar için hangi yataklar iyidir acaba, 2 yaşında yeni yatak alıcaz. genç odası gibi bir şey olacak, işbir den lateks yatak almayı planlıyorum. biraz sert geldi bana ama çocuklara onlar öneriliyormuş.
    bu yataklardan kullananlar var mı acaba?
  • Merhabalar,

Yatak almak üzereyim, aslında yataş markasında karar kıldım 183 boy ve 85 kg agırlığındayım. Eşim de 65 kg civarında. Yataşbedding te seven-z ve verticoil aqua modeli arasında kaldım. Yatak alırken birincil unsur lateks mi olmalı yoksa yaylı yatak mı olmalı. Lateks olduğundan dolayı Seven-z ye mantığım gidiyor diğeri için de bir sürü ve konfor artırıcı özellikler eklemişler. Kararsız kaldım. Seven-z 1685 TL Verticoil aqua 1995 TL yıl sonu kampanyası yada arkadaş ne gerek var bu fiyata bu özelliklere göre git şu bellona istikbal x-y-z gibi şu firmadan şu yatağı dene bu iyidir diyebileceğiniz bu kadar para vermenize gerek yok diyebileceğiniz ürün varmıdır? Teşekkürler.
  • -Realist- kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Yatak aldınız mı bende bu ara verticoil aqua ve seven-z arasında gidip geliyorum kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altan_35

Hocam merhaba,

Yatak aldınız mı bende bu ara verticoil aqua ve seven-z arasında gidip geliyorum kararsız kaldım.

Almadim hocam yatas athletic cok onerdiler ama

• Arkadaşler benim şikayetim şu an kullandığım yatak istibalin yaylı yatağı , kenarları çok sert hali ile yatınca kenarlar yüksek kalıyor , yatağın iç kısmına göndüğümde sıkıntı yok ama yatağın kenarına döndüğümde kenarı yüksek kalıyor. Bu problemimi ne çözer ? Paket yaylı sistemde kenarlar sert mi ? Nasıl bir model bakmalıyırm
  • Merhaba Beyler

Visco tip yatak almak istiyorum. Ne sert yatak seviyorum ne de çok yumuşak. Yaylı tercihim olmayacak. Şu an kullandığım yatak zaten eski tip yaylılardan. Süngerli tip'lerden almak istiyorum. Hepsiburada'da şu an fiyatlar iyi görünüyor.

Ancak densite muhabbetine, vs. karar veremiyorum. Boyum 1.69, kilo 85-86 birazcık ağırım.

Baktığım bi model 75 densite, 7cm visco altına 15cm 32 densite sünger'li bir model. Karar veremiyorum bu konuda.

Bilgisi olanlardan rica etsem?

Teşekkürler
  • -Realist- kullanıcısına yanıt
    Forumdan bir arkadaşımızda bilgi istemiş geçmiş sayfalarda yazmıştım zaman ne çabuk geçiyor ...

İki yıldır kullanıyoruz memnunuz. Tavsiyem bir kaç yatağı denemeden almayın..Yataş Athletic.. Artık satışdamı bilmiyorum .

https://forum.donanimhaber.com/yatak-eksperi-yataklar-hakkinda-hersey--44399907-22

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 13 Şubat 2017; 21:25:53 >
  • Bera Yatak alan kullanan var mı, tavsiye eder misiniz?
    90x190 yatak bakıyorum çocuğum için fiyat/kalite olarak ne önerirsiniz?
    Hepsiburada da indirim var, aşağıdaki ürün için ne dersiniz?

http://www.hepsiburada.com/bera-yatak-bamboo-ultra-full-ortopedik-yatak-p-EAKSBERABAM90?magaza=Bera%20Yatak
  • Ben yataş harmony 200 (fıve z) poket yaylı sistem visco yatak (200*200) aldım.Gerçekten tavsiye ederim.birde yataşta parçalı visco yastık ta aldım. boyun fıtığımı önemli oranda rahatlattı.Kışlık tarafı bayağı ısıtıyor, yazlık tarafını denemedim daha.Baza ve başlığı özel yaptırdım.bunların bazalarına fazladan demir atıyorlar.
  • Yataş seven-z kullanıcısı varsa yorumlarını alsak :) birçok kişi sormuş bu sayfada fakat cevap alamamış seven-z hakkında.
    ÖZellik olarak 7 bölge pocket yay, doğal lateks vs.vs. özellikleri güzel ve bugün deneme fırsatım oldu hoşuma gitti. tam fiyat&performans ürünü gibi duruyor.
    Ayrıca bugün yatsanda otantique plus denedim beğenmedim, whisper ve kaşmir lateksler çok iyiydi fakat onlarda 2800-3100 bandında çok pahalı. seven-z 1580 tl fiyatıyla da gayet uygun. varsa kullanan yorumlarını duymak isteriz.
  • arkadaşlar öğrenci evi için çok lüks olmayan sadece beli sırtı ağrıtmayacak bir şey arıyorum. Mopateks Spring Matress Full Ortopedik Yatak 90x190 cm nasıldır mesela (http://www.hepsiburada.com/mopateks-spring-matress-full-ortopedik-yatak-90x190-cm-p-EAVPMPTSPR-9019 ) kullanan bilen var mı ya da o ayar başka daha güzel yataklar?
  • Bel kayması ve omurilik yamuklugu olan bir hastaya ne tarz yataklar önerirsiniz? Bu rahatsızlıkları yaşamış olup tecrübeleriniz paylaşabilir misinz ?
  • Dostum selam
    sayfa ve yorumların için teşekkürler süper yorumlar

ben yeni evleneceğim ve yatak bakıyorum
    Yataş SEVEN-Z LATEKS ve yatsan SWITZERLAND arasında kararsız kaldım. sence bunlardan hangisini tercih etmeliyim

Ayrıca Yataş Duchess Comfort ve Wedding Premium bunlarıda değerlendirebilirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zblacKkenedz

Yataş seven-z kullanıcısı varsa yorumlarını alsak :) birçok kişi sormuş bu sayfada fakat cevap alamamış seven-z hakkında.
    ÖZellik olarak 7 bölge pocket yay, doğal lateks vs.vs. özellikleri güzel ve bugün deneme fırsatım oldu hoşuma gitti. tam fiyat&performans ürünü gibi duruyor.
    Ayrıca bugün yatsanda otantique plus denedim beğenmedim, whisper ve kaşmir lateksler çok iyiydi fakat onlarda 2800-3100 bandında çok pahalı. seven-z 1580 tl fiyatıyla da gayet uygun. varsa kullanan yorumlarını duymak isteriz.

Seven z orta sert mı sert mı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

quote:

Orijinalden alıntı: zblacKkenedz

Yataş seven-z kullanıcısı varsa yorumlarını alsak :) birçok kişi sormuş bu sayfada fakat cevap alamamış seven-z hakkında.

Seven z orta sert mı sert mı hocam?

Orta sertlikte %30 lateks yatak.

Yatağı alalı 2 ay oldu. Şuanlık gayet memnunum. Visco yatakta omuz ve boyun ağrılarım oluyordu ayrıca sıcak havalarda fena terletiyordu. Bu yatakta ilk kullanımda böyle bir şey yaşamadım. Düşünenler için önerebilirim.

• Istikbalin sleepwell energy gold yatagini önerirmisiniz? En iyisi bu dediler ama bilmiyorum hic ?

• @BayCC çok hayırlı bir iş yapıyorsunuz. Herkes adına teşekkür ederim.

Eşimle istikbal yatağımızdan çok şikayetçiyiz. Orta sertlikte yaylı yatak. Benim motor kazam var, iki diskim çıkmıştı 1 ay yürüyemedim fizik tedaviyle falan toparladım ama yatak olayı kritik derecede farkettiriyor.
    İşim gereği şehir dışına çok çıkıyorum. Otellerde sert yatağa denk geldiğimde daha rahat yattığımı farkettim. Eşimde de durum aynı.

Parası önemli değil, istanbulda deneyip satın alabileceğim sert bir yatak arıyorum. Latex visco yaylı nedir bilmiyorum. Yataş'ın visco yastıklarını almıştım hiç beğenmedik. kafamız içine gömüldü nefes alışımızı zorlaştırdı.
    Sağlıklı, sert ve dayanıklı olsun istiyorum.
    benim 180 'e 85 kilo, eşim 163 'e 48 kilo.

daha önceki yazılarınızı okudum, işbir ve yataş tavsiye etmişsiniz. Bize hangi modeli uyar? 190x200 veya 200x200 boyunda alacağım.
    saygılar,

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.