Şimdi Ara

Yasuo Çok Dengeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demek için şöyle reworklenmesi gerekiyor kanımca.
    (PASIF)Çift pasifinden birisi kaldırılacak. (Bkz:Azir)
    Kritik Şansını x2 olmayacak.
    (Q yeteneği) Artık Saldırı hızına göre CDR yok.
    CD yalnızca 1.77'ye kadar düşebilir.
    (W yeteneği)Yalnızca 1.5 saniye daha 2 atış engelleyebilir.
    (Örnek: SofD-İlahların Kılıcı)
    (E yeteneği) Bekleme süresi 1.5 saniye. Birim üzeri bekleme süresi ise 11.
    Bonus hasar max %75
    (R yeteneği) %55 Bonus zırh yoksayma. 3/6/9 saniye etki süresi

Şöyle olsaydı *dengelenseydi* de şu 800k veletleri ne kadar ağlasaydı isterdim.
    Azir oyuncuları ağlıyordu ancak 800k'lar da ağlıyordu öncesinde Azir OP! yaklaşamıyoruz farm yapamıyoruz...

• Yalniz azirle gp hakkaten bitmis ha. Artik teror estiremiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Damenda kullanıcısına yanıt
    kardeş direk heroyu silsinler o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınavöğrencisi21

kardeş direk heroyu silsinler o zaman

gayet mantıklı konu açmış çocuk saçmalama sende şuan yasuoda deli gibi buglar var ve aşırı güçlü
  • sınavöğrencisi21 S kullanıcısına yanıt
    O zaman 800k için olyy.
  • Vox. kullanıcısına yanıt
    o konuda yüzde yüz haklısın sadece dediği şeyin heronun da dibe vurması anlamına gelir diyorum
  • Yasuoyu yasuo yapan e dir. Eğer e nin bekleme süresi uzatılırsa yasuo alan olmaz xd
  • Bu dengeleme değilki %0 win rate yapma
  • Pasifteki kalkanı gitsin bana yeter karakterin 2 pasifi var yahu
  • İstesen silelim direk hiç gerek yok kalmasına

• Bence E yeteneğinin CD si çok hafif artmalı Viktorun E sinin delayı gibi çok hafif bir süre arttırsalar çok mantıklı olur. 0.5-0.1 saniye seviyeye göre bu 0.9a-0.5 olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 3 Eylül 2016; 15:59:21 >
  • Silsinler istersen
  • E sine dokunursan yasuoyu yasuo yapan özelliğini almış olursun ki buda heroyu siler ama şu lanet olasıca kalkanina bi nerf fena olmaz

• Yasuo'yu Yasuo yapan bir şey yok henüz.
    Hem %100 krit vuruyor. Hem sürekli hareketli. Hemde menzili şampiyonlara karşı kalkanı ve Q'sunun üçüncü vuruşu ile güçlü.
    Menzili şampiyon oynayıpta hiç Yasuo'nun Q'su 10 saniye üçüncü atışı atacak da bu çok uzun dediğiniz olmadı mı?
    Sürekli krit yüklü Q atması?
    Syndra oynarken tutuştur atıp bıraktığın Yasuo'nun azıcık yürüyüp kalkanını aktif hale getirmesi?

Yasuo'yu Yasuo yapan OP olmasıdır. Başka açıklaması yok.
    800K meraklısı olduğunuz için anlayamıyorsunuz. Birde tank kasmayıp olmayan hasarı çıkaranlar var.
    Yasuo'nun asıl gücünü ve güçlü olduğunu tank kasınca görebilirsiniz rakip.
    Hasarı belli değil oyunda da problem var. Kritik vuruşlar bazen az bazen fazla vuruyor.
    Bir hata düzeltildiğinde başka bir hatanın çıkması tesadüf mü sizce?
    800K oyuncularından istediği parayı elde etmediği sürece fazla etki yapacak bir nerf gelmeyecek.
    *Yasuo daha önce içinden geçtiği bir rakip üzerinde E - Atılgan Kılıç kullanmaya çalıştığında (ve bunda başarısız olduğunda) Hortlağın Pençesi'nin bekleme süresi artık sıfırlanmıyor*(6.16)

• Kalkanıyla duvarına bi ayar çekseler iyi olur . Ya da kalkanı komple de kalkabilir . Duvarda da saçma sapan şeyler var . Talonla ulti açıyorum adam rastgele bi yere duvar açıyor tüm bıçaklar gidiyor , o tarafa gitmeyen bıçaklar da dahil buna . Sırf oynayan fail olmasın diye karadelik gibi içine çekiyor resmen skill . Ha bide skillerine bedel gelebilir . Oyunumda bedelsiz skill istemiyorum bro .

Hiçbiri olmadı kritik ihtimali 2 ye katlamasın da 1,5 a falan katlasın . Her 30 için 15-20 versin veya da . Böyle de yapılabilir . E si ile Q suna bişeye gerek yok kaysın dursun .
  • Millet yasuoya ağlar olmuș.

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn13579

Kalkanıyla duvarına bi ayar çekseler iyi olur . Ya da kalkanı komple de kalkabilir . Duvarda da saçma sapan şeyler var . Talonla ulti açıyorum adam rastgele bi yere duvar açıyor tüm bıçaklar gidiyor , o tarafa gitmeyen bıçaklar da dahil buna . Sırf oynayan fail olmasın diye karadelik gibi içine çekiyor resmen skill . Ha bide skillerine bedel gelebilir . Oyunumda bedelsiz skill istemiyorum bro .

Hiçbiri olmadı kritik ihtimali 2 ye katlamasın da 1,5 a falan katlasın . Her 30 için 15-20 versin veya da . Böyle de yapılabilir . E si ile Q suna bişeye gerek yok kaysın dursun .

Talon,Ryze,Kassadin gibi şampiyonlar mana içerken oyunda bedelsiz skill atan şampiyonların olması cidden çok ama çok dengesiz,hayır bari canından gitsin bi' sınır olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 3 Eylül 2016; 17:14:08 >

• Güzel rework oynayanı da banlasınlar istersen.

Bütün skillere de gerek yok sadece bi skilini bu şekilde değiştirseler winrate %10 pick rate %0.01 olur

• e si ve duvarı nerf yerse oldu bu iş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.