Şimdi Ara

Yasuke (2021)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu: Bir zamanlar Siyahi Samuray olarak tanınan barışçıl bir kayıkçı, gizemli güçleri olan küçük bir kızı kanatlarının altına alınca kendini tekrar çatışmanın ortasında bulur.

Yasuke (2021)

Yasuke (2021)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 2 Mayıs 2021; 17:31:55 >

• 29 Nisan da başlıyor. Mappa buna da el atmış Yasuke (2021) 

• Bir african samurai hikayesi hiç ilgimi çekmiyor izlemem herhalde.

• Konuyu biraz güzelleştirebilir misiniz? ya da ben devralıp doldurayım..

• çizim ve renkler estetik duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasuke (2021)

Bu anime de olmayan bir şey var mı ? Netflix tüm tuşlara basmış gibi. Siyahi abi homo çıkarsa tam olur :)). (Sadece ilk bölümü izledim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 3 Mayıs 2021; 3:36:15 >
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt

Amazon'da yapmaya başladı zaten aynısını

Mesela Invincible'da Çizgiroman Amber ile Animasyon Amber tamamen farklı görünüşe sahipler, anladınız. Artık Animasyonlarda bile yapılmaya başlandı bu olay.

Yani Irkçı değilim ama Eve yanında hiç kalmış, çizgiromanda en azından mantıklı geliyordu.

Yüzüklerin Efendisi'nin içine etmezler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 3 Mayıs 2021; 6:4:6 >
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt

Animeler yerel olmaktan çıkıp genele yayıldıkça bozulma kaçınılmaz oluyor. Özellikle Netflix, Amazon gibi büyük şirketler sanatsal veya eğlence ürünlerini kendi dünya görüşlerine uydurmak için eğip bükmeye başlıyorlar. Sonuç olarak yapay ve anlamsız didaktik eserler ortaya çıkıyor.

Söylediklerinizden sjw akımının animelere de sızmaya başladığını anladım ve bu seriden şu an tamamen soğumuş durumdayım. Yakın zamanda eski serileri daha çok anacağız gibi.

• İzlemedim, o yüzden sjwlik ne var içinde bilmiyorum ama ana karakterin siyahi olmasıysa konu zaten gerçek bir karakterden uyarlanmış. Ha konusuna falan baktım büyücüler, robotlar falan varmış ama karakter gerçek birinden uyarlanma sonuçta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başrolü siyahi yaparak dikkat çekmeye çalışılmış bir proje. İzleyeceğim son anime bile olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Okeanix

Invincible konusunda katılıyorum. Zaten bende katliam sahneleri hariç çokta zevk almadım animasyondan. Yüzüklerin efendisini hiç etmeye yürekleri yemez bence.

@Periah

İlk bölüm itibariyle sjw öğeleri çok ağır basmasa da anime de her şey var (mecha, büyü , mutant , canavar vs.....). Netflix demiş herhalde biz siyahi samuray abinin hikayesini anlatalım ama içine her şeyi koyalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.