Şimdi Ara

Yaşlı Kadına korkunç tehdit! 'Kürt oglu kürdüm, seni burada yaşatmam, sana mermi atarım'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
188
Cevap
1
Favori
12.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
236 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Laf edince ırkçılık oluyor.
    Aynı sokakta vardı bunlar 2+1 evde 10 kişi oturuyorlardı.
    Çöp konusunda kavga ettiler , biz hapse girmek otel gibi vurur çıkarız diyerek ahkam kesiyorlardı.
    Evin önünden geçtiğimiz de pis bi koku sarıyordu.
    Öyle karmaşık ilişkileri vardı ki , hepsi kuzen ama aynı zaman da kuzeni yengesi , hala teyzesi kayınvalidesiydi.
  • balikesirliler o kisiyi topuklari kicina degerek kacirtmazsa adamim diye oralikta dolasmasin.
  • Öne çıkardım
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    hiçbir şey yapmazlar.bizim millet pısırık çünkü,birlik-beraberlik yok.

bir şey yaparsa ülkü ocakları yapar,tabi kaldılarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airbus A350 XWB -- 5 Haziran 2020; 21:11:47 >
  • Bende kıl olurum böyle sokakta ki köpekleri besleyip evin çevresini mesken tutmalarına ve bize tehdit oluşturmalarına sebep olanlara. Fakat burada ki üslup çok iğrenç bunun yolu bu değil. Umarım cezasını çeker videoda ki it.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airbus A350 XWB

ülkü ocakları mı güldürme bir adama 20 kişi dalıyorlar eğer 1-2 kişi ise sesini çıkartamaz üniversitede yurtlarında kaldığım için biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 5 Haziran 2020; 21:18:28 >
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    kendilerini koruyamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airbus A350 XWB

Ortada ne ocak kaldı ne ülkücü. Eskiden bu fetöcü cemaatçileri az köşeye sıkıştırmazlardı, onların evlerini yurtlarını az basmazlardı, 20 li yaşlarda bunları yapan ülkücüler şuan onlarla kol kola yürüyor. Türkeş ile gerçek ülkücülük gitti, bitti.
  • Bunlar teaser.

anlayan anlar ne demek istediğimi.
  • ...
  • Anladığım kadarıyla kadın sokak köpeklerini besliyor , arkadaş da çoluğumuzu çocuğumuzu ısıracaklar diyor . Olaya tek taraflı bakmamak lazım. Adamın son sözleri haddini fazlasıyla aşmış tabi.Yok kürtmüş yok mermi atarmış. Belki haklılık payı vardı ama bu şekilde suçlu konumuna düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koçari -- 6 Haziran 2020; 0:36:22 >
  • Yıllar önce Diyarbakır'lı komşumuz vardı annemle aralarında tartışma çıkmış kadın anneme ''Ben kürdüm istersem seni burdan kaldırtırım'' demiş. Barzoluk bunların geninde var sanırım.
  • bu yaşlıların sokak köpeği beslemesinden bende bıktım. heralde ölüm korkusu bunu yaptırıyor. benim evin dibine yemek bırakan bu videodaki gibi yaşlı bir kadın var. kaç kere uyarıldı ama inatla köpeklere yemek bırakıyor. evimin 20 - 30 metre önünde park var, o parkta 11 köpek var. hepsini bu deli kadın alıştırdı, normalde köpek yoktu. parka çocuklar oynamaya gidemiyor. gerçi çocukları geç ben bile korkuyorum, köpeklerin arasında bir kangal var, 2 patiye kalksa beni geçecek iri yarı bir şey. belediyeye yazıldı bir şey yaptıkları yok. en sonunda o köpekler birinin çocuğunu ısıracak sonra o çocuğun ailesinden biri o köpekleri zehirleyecek. olay buraya gidiyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.