Şimdi Ara

Yaşlı adamların sorunu ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgilim ayvalıkta tatil yapıyor. 2 gündür dolmuşla giderken yaşlıların tacizine uğruyormuş. Bildiğiniz 50-60 yaşında adamlar. Konuşma bahanesiyle yaklaşıp iyice yaklaşmalar, inerken bacagına dokunmalar falan. Yok mu onların da kızları aynısını yapsalar onlara da düşünemiyorlar mı bunu ? Bir de adamın yanında karısı varmış.. Yazık valla yazık diyecek bir şey bulamıyorum. Sinirliydim anlatmak istedim sadece

• seni ipleyen yok kardeş istersen kız arkadaşına biber gazı al, başı derde girmesin ;)
  • Dostum abla rahatsız olduğunu söylesin başka yolu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sende gelip bunu burayamı yazmak istedin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Dostum abla rahatsız olduğunu söylesin başka yolu yok.

Sence laftan anlarlar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

söyleyince nolcak ki ne değişicek ? Bir adam çıkar da belki yakınlarda gider döver amcayı o zaman olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havlayan Çekirge

sende gelip bunu burayamı yazmak istedin

evet bir yere anlatmak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spock

quote:

söyleyince nolcak ki ne değişicek ? Bir adam çıkar da belki yakınlarda gider döver amcayı o zaman olabilir.

ne demek ne değişecek kusura bakma ama bu durumdan pek rahatsız oluyormuşsun gibi gelmedi.yaşlı ya da değil bir insanı rahatsız ediyolar sonuçta o da kendini savunmalı birinin gelmesini mi bekleyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmx__

quote:

quote:

ne demek ne değişecek kusura bakma ama bu durumdan pek rahatsız oluyormuşsun gibi gelmedi.yaşlı ya da değil bir insanı rahatsız ediyolar sonuçta o da kendini savunmalı birinin gelmesini mi bekleyecek

rahatsız oluyorum diyince adam bırakıcak mı sizce öyle davranmayı ? 1 gün rahat durur belki demek istediğim o . Ben de sizin gibi düşünüyorum yaşlı falan diye rahat bırakılmamalılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dmx__

quote:

quote:

rahatsız oluyorum diyince adam bırakıcak mı sizce öyle davranmayı ? 1 gün rahat durur belki demek istediğim o . Ben de sizin gibi düşünüyorum yaşlı falan diye rahat bırakılmamalılar

gitsin şikayetçi olsun.biber gazı falan taşısın yanında böyle insanlara sessiz kaldıkça gerisi gelir kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.