Şimdi Ara

Yaşamın başlangıcı için gereken moleküller, bir kuyruklu yıldızın derinliklerinden gelmiş olabilir (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
4.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yıllar yıllar önceydi, bu hipotezi ateistlerin bolca bulunduğu bir ortamda söyleyince bana gülmüşlerdi.

Hala hatırlıyorum ne yazdığımı, aynen şöyle birşeydi.

Siz bu evrendeki tüm elementleri gerçekten keşfettiğinizi mi zannediyorsunuz? Altın, gümüş, ve benzeri gibi? Belkide ilk canlı bir kuyruklu yıldız ile dünya'ya geldi ve dünya da olmayan bir element ile geldi ve adaptasyon sağladı? Böyle bir olasılıkda ilk canlı hiçbir şekil de laboratuar ortamında oluşturulamaz demiştim.

Cahillik kötü şey tabii. Birçoğunun altın gümüş ve benzeri elementlerin yıldızların çekirdeğinde sentezlendiğinden ve süper nova patlamalarıyla evrene yayıldığından haberi bile yoktu. Biz burada konuşurken bile evren de yeni ve bilmediğimiz elementler üretiliyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç beş bişey yazayım dedim ama bilgisi olmayanın benden çok fikri var, bize konuşmak düşmez.

• Akılcı fikirleri seviyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hersey herseyden meydana gelmis olabilir. Yine en basina döndügümüzde büyük patlamayi tetikleyen enerji nerden geliyor sorusunda tikanacagiz. Can sikintisindan patlamis olamaz, burda hemfikiriz sanirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 3 Ekim 2018; 16:16:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinekpc

Abi git oku sonra gel konuş. Bi hayvanın sırtına binip gökleri gezmedi. Su anda hakaretler sana gelmek icin can atıyo, anlardsınya. Hayvansız gezdi. He sjmdi dersin icunden bu daha da mantıksız. Haklisin zenin mantiginin almadigi her sey mantikdizdir cunku sen en zekimiz en aklillimiz ustadimizsin sen ne dersen odur sen cunku mukemmelsin aklina yatmayan her sey yanlistir senin beyin harika cunku. O zaman kendini oldur yani ne isin var dunyada hadi bekliyorum. Nasil olsa kaybedecek bi seyin yok. Hadi yaa lutfen bak ol ya nolirsun. S
    Aklıma yatmayan şey mantıksız demiyorum ben. Aklıma yatmayan şeyleri hayali bir varlığa bağlamıyorum. Kendimi öldürmekle ne alakası var işin, kaybedecek birşeyin yok diyorsun sen beni nereden biliyorsun ? Masallara inanmıyor olmam, kaybedecek birşeyim olmadığı anlamına mı geliyor bu nasıl saçma bir çıkarım ?

Yaşın kaç anaokullu musun ? Doğrudüzgün yazmayı bir öğren sen önce sonra konuşuruz.

• tuago T kullanıcısına yanıt
    Bugün de başkası adına utandık sağol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Yo onu demiyorum ben. Yani kaybedecek vi seyin yok cunku bi kuralin yok yani yapacagin seylerde seni baglayan bi kisi yok. Kafana göre takil yani. Hem diyorsan ki hepsi masal din yok o yok bu yok. Sana tek bir sorum var o zaman önce tecavüz edilip sonra da bir paçavra gibi çöp kutusuna, sokağa atılan minik bedenlerin hesabını kim soracak? Buna mantıklı bi cevap ver bana yeter. Eger bunlrin hesabini soracak kimse yoksa ki sana gore yok. Bitmiştor konu

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    He bu arada tr nin en iyi universitelinden birinde bilgisayar okuyorum. Yaziyim dedimde simdi yanlis anlasilmasin. Anaokulu okuyom yani anlarsinya

• FerdosParadise kullanıcısına yanıt
    Elhamdülillah kardeşim dine imana geldim hemen bunları okuyunca.

Şaka mısın sen ya, Adnan Oktar kim ? Oktarcıların sitelerini mi kaynak gösterebiliyorsun anca ? Git kum havuzunda oynamaya devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 20 Ekim 2018; 19:28:7 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.