Şimdi Ara

@ YASAMAK ISTEMIYORUM ARTIK :((((((((( @

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • motosiklete binip istanbul trafigine cikicam yasamak istemiyorum artik!

viyaduk kenarina gecekondu yapicam yasamak istemiyorum artik!

iskarpin ayakkabiyla catiya cikip anteni kontrol edicem yasamak istemiyorum artik!

evet arkadaslar anlasildigi uzere bu topicimizde yukaridakiler gibi "yasamak istemiyorum artik" formatlari olusturacagiz..

ölüm sekilleri Turk orf ve adetine uygun olmali..

dilek agacina caput baglarken agactan dusmek, yanan evin atesinden sigara yakmaya calisirken alev almak gibi geleneksel ölüm sekilleri olsun lutfen..

bu sayede google'da birisi "manset olma garantili intihar sekilleri" yazinca ilk bu sayfa cikcak bi suru hitimiz olcak yasasinn yuppiii

• otobuste sert bakisli demir bastonlu amcaya yer vermiycem, yasamak istemiyorum artik..
  • pazar sabahi 7'de kadikoy-bostanci minibusunde sofore 200 TL uzatip "bir ogrenci alir misiniz" diycem yasamak istemiyorum artik..

• IBB burs kuyrugunda arkamdakine "ben havyar-ekmek almaya gidiyorum kardes yerimi tutar misin" diycem yasamak istemiyorum artik..

• bir aşk cinayetinin arefesindeyim, yaşamak istemiyorum artık...
  • Real Madrid'li Pepe Sanchez veya Diego Lugano ile hali saha maci yapicam yasamak istemiyorum artik..

• quote:

Orjinalden alıntı: Míkrop

bir aşk cinayetinin arefesindeyim, yaşamak istemiyorum artık...

ifadeyi unutmuşum.

/>
  • palandoken'e tirmanirken sesim yankiyo mu diye avazim ciktigi kadar sampiyon caykur rize diye bagiricam yasamak istemiyorum artik..
  • İş bankasına su tabancasıyla girip "eller havaya donlar aşağa" dicem yaşamak istememiş gibi yapıcam gayrı
    pisinklete binip fellik fellik mazgal arıcam yaşamak istemiyorum artıkın
    prize kertenkele gibi dilimle "lelelele" yapıcam yaşamak istemiyorum artık
    "dikkat köpek var!" yazan yere kedi kostümü giyip giricem(ya da fgere ksotümü giyip sokakta dolaşsam olur mu ki?)canıma susadım

• forumun arama fonksiyonunun kullanarak TaneR'in tum esprilerini bastan sona okuycam yasamak istemiyorum artik..

• quote:

Orjinalden alıntı: ned johnlansen

forumun arama fonksiyonunun kullanarak TaneR'in tum esprilerini bastan sona okuycam yasamak istemiyorum artik..
    />
    />
    />

En kestirme yol bu zaten,arada strange'in esprilerine de bak ki altın vuruşu yapabilesin

• İsmail Yk konserine gidip hunharca dans edeceğim. Zira yaşamak istemiyorum artık.
  • goztepe tribununde "sampiyon karsiyaka" diye bagiricam yasamak istemiyorum artik..
  • Evdeki tüpü kaçak var mı diye çakmakla kontrol edicem, yaşamak istemiyorum artık

Tribünde "zıpla zıpla zıpalamayan fenerli dediklerinde yere oturucam, yaşamak istemiyorum artık

Gidip su tabancamı istek vakfı arazisine gömüp üzerine kimlik numaramı bırakıcam, yaşamak istemiyorum artık

• quote:

Orjinalden alıntı: *ORION*

strange'in esprilerine de bak ki altın vuruşu yapabilesin

bu denli hunharca bir olum sekli benim bile aklima gelmemisti dostum tebrikler..
    />
    />
    />

• Istanbul'da su tabancama cesme suyu doldurup kafama sikicam mutant olucam yasamak istemiyorum artik..
  • "Ergenekon benim" deyip şeytan maskesiyle rögar kapağından şoryuken çekerek çıkacağım üstünede ciğara yakacağım
    çarşı grubunun arasında bjk formamın altından fener formasını gösterip"amanın takke düştü kel göründü!" diye bağıracağım

kendimi zıpaydırıkmen zannedip empire'dan aşağıya atlayacağım yaşamak istemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ned johnlansen

Istanbul'da su tabancama cesme suyu doldurup kafama sikicam mutant olucam yasamak istemiyorum artik..
    />

yanlis smile paste'ledim kendimi asla affetmiycem ve Sisli emniyet amirliginin onunde "cd var abi cd" diycem yasamak istemiyorum artik..
    />

• veliefendi kasabi'ndan 3 kilo pirzola alip afiyetle yiycem yasamak istemiyorum artik..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.