Şimdi Ara

Yasaklı Günde Yakıt Ekonomisi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Üstad, senin konuları ve yorumları okumak inanılmaz keyifli. Hayırlı işler, kazasız sürüşler. Bu arada, çok çok geçmiş olsun. Umarım tez zamanda şifa bulursunuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yazılarını okudum aklım şuna takıldı ben 10 adımlık yere bile Isuzu kamyonetle giderim günlük ortalama gezmek için 8 litre aylık 2000 tl mazot yakıyorum bukadar hesap yapmadım. Senin dediklerıni uygulasam baya karlı çıkarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para zor kazanırlırsa, zor harcanır. Her gün 8 saat ücretli bodrolu çalışanız. Ele geçen para ile her şeyi yapmak mümkün değil. 50 100 liranın hesabını yapmak zorundayız. Ülke fakir, arabamda 2009 model.

• quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

Para zor kazanırlırsa, zor harcanır. Her gün 8 saat ücretli bodrolu çalışanız. Ele geçen para ile her şeyi yapmak mümkün değil. 50 100 liranın hesabını yapmak zorundayız. Ülke fakir, arabamda 2009 model.

Sizin araciniz Dci Clio 4.

Harika degerler elde edeceginizi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UberJager kullanıcısına yanıt

Fakir edebiyatı yapıyorsunuz ama az yakan yakıt cimrisi araçlar varken neden benzinli atmosferik araç kullanıyorsunuz ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Funnerman33

Fakir edebiyatı yapıyorsunuz ama az yakan yakıt cimrisi araçlar varken neden benzinli atmosferik araç kullanıyorsunuz ki?

Araba benim değil. Ben fakirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Sizin araciniz Dci Clio 4.

Harika degerler elde edeceginizi dusunuyorum.

Alıntıları Göster

Benim kendi arabam Fabrikasyon lpg li Hyundai i10 1.0 Blue idi. Evimi alırken sattım. Peşinat olarak gitti zavallıcak. 5,8 litre lpg yakıyordu.

• İnstagramada beklerim.

• hocam tek kelime ile harikasınız! bu yaptığınız bir bilimsel deneydir ve uzun vadede, bize teknik veriler verebilir bir ölçme sistemi kurmuşsunuz.

aslında pek merak etmiyordum benim tüketimim vs. ama şimdi merak etmeye başladım,

bir ara bu düzeneği nasıl kurdunuz bir anlatırsanız çok sevinirim hocam.

tşk.

• Yasakli günlerde tasarruf yaptığını bilen fluence bva benzinli tüplü arabam şuan 8.3 - 12.30 ortalam gösteriyor tabloda

• saçma sapan işler , dünyaya bir kere geliuyorsun. O zaman yemekde yeme , en çok masrafı mutfak masrafı götürüyor. Hergün çay simit ye

• quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

Bu hastalığı çeken bilir. Tüm ev konforumuzu bitirdi. Haftaya pazara kadar süre verdiler. Bu günde ne olur ne olmaz covit testi yapıldı. Sonuclarını bekliyoruz.

Alıntıları Göster

Vertigo için Mircan Miroğlu isimli doktoru bulun. En son Surp Prgiç hastanesindeydi. Vertigo konusunda inanılmaz iyidir, direk yürüyerek kapıdan çıkarsınız. 5-6 kişi yönlendirdim şimdiye kadar hepsi de iyileşti. Ben de dahil memnun olmayan görmedim.

Sosyal ortam olarak yalnızca burası ve wp var üstad. Buradan ve Youtubeden takipteyim

• Bu adam bunu hobi olarak yapıyor. Yoksa bir yerlerden sıkarak tasarruf yapmak değil amaç.
    Ayrıca şöyle bir durum var; yukarıda da yazan olmuş zaten ama yine yazayım: Ne kadar az yakıt, o kadar az emisyon ve çevre kirliliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: curiolus

Vertigo için Mircan Miroğlu isimli doktoru bulun. En son Surp Prgiç hastanesindeydi. Vertigo konusunda inanılmaz iyidir, direk yürüyerek kapıdan çıkarsınız. 5-6 kişi yönlendirdim şimdiye kadar hepsi de iyileşti. Ben de dahil memnun olmayan görmedim.

Alıntıları Göster

Hanım halen tam iyileşmedi. Biraz daha vakit geçsin düzelme olmazsa, tavsiyenize uyucam.

• Yoo benzin zaten bana bedava. Benzine para vermiyorum. Zevk için yapıyorum. Benim eğlence anlayışım böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuş Kafası

Sosyal ortam olarak yalnızca burası ve wp var üstad. Buradan ve Youtubeden takipteyim

Bazı insanlar para harcayarak zevk almaya alışmış. Ben tam kapitaliz düşmanıyım. Her konuda tasarruf yapmak hoşuma gidiyor.

Ekranda verileri,kadranı gösteren kamera cihaz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canbey96 -- 22 Nisan 2021; 16:41:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canbey96

Ekranda verileri,kadranı gösteren kamera cihaz nedir ?

Hocam cep telefonuna , torque Pro aplikasyonu kurdum. Obd elm327 ile arabanın beynini telefonla eşleştirdim. Sonrası zaten kayıt düğmesine basmak.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.