Şimdi Ara

yas 27 nerdeyse 50 gibi takiliyorum yardimm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler durum ciddi. Yas 27 uykuya esir oldum resmen ama uyudugumdan da anlamiyorum tabi uyku uykuyu yaratiyor yatalak gibi yatiyorum. Aksam erkenden uykum geliyor yatiyorum sabah 7 de kalkiyorum ceset gibi 2 kat merdiven cikacam nefes nefese kaliyorum acil cozum gerekli 3 ay sonra baba olacam bu kondisyonle nasil cocuk buyutecez bilmiyorum valla. Acil yardim napim spora mi baslasam haftada bir hali sahaya mi gitsek mac yapmaya çalıştırın bakalim saksilari hele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu şekilde her evliye olduğu gibi göbekte salarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Bu şekilde her evliye olduğu gibi göbekte salarsın.

Kilo 90 ve artacak gibi de

• dostum fitnessa git

• Sigara içiyosan bırakmaya çalış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 katta nefes nefese kaliyorsaniz tibbi bir sorunda olabilir bir eforlu ekg solunum fonksyon testi ve kanda demir ve b12 baktirin. Bir sey cikmassa yuruyun hocam yurumek en saglikli spor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Platon

Sigara içiyosan bırakmaya çalış

Sigara icmiyorum

Yemek hayvan gibi yiyorum

Hareket spor vs cok afedersiniz micmaya dahil arabayla gidiyorum

Is guc durumu bir gida firmasinda satis temsilcisiyim aksama kadar 3 -5 musteriye gidip cay iciyorum

Evde otur otur

Lan dusundumde Allah belami versin benim ya bu ne Bohem hayat la böyle

Hepsinin farkindayim peki ne istiyorum

Su usengeclikten nasil kurtacam nasil enerjik olacam

• benim yaş 19 bende çok üşengecim ve çok dağınığım çözemedim bu işi bir türlü gerçi ben çok kondisyonsuz değilim ama üşengeçlikten bıktım
  • Hocam surekli fazla uyudugun icin vucudun buduruma alisiyor tembellik oluyor.uykunu azalt ve vucuduna kondisyon katmakla basliyabilirsinl

• Allah yardımcın olsun. Bi ara bende de vardi(yaş 25) spor + çok fazla oturmama + düzgün yeme. Çoğu yemek ağırlık yapar. Düzgün yemek yemek derken sağlıklı yemek gerek. Spor gerçekten Enerjili yapar.

Hergün bi saat eşinle yürüyüş yapmak hem sana enerji getirir hem monotonluga çare getirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: snnoslm

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Platon

Sigara içiyosan bırakmaya çalış

Sigara icmiyorum

Yemek hayvan gibi yiyorum

Hareket spor vs cok afedersiniz micmaya dahil arabayla gidiyorum

Is guc durumu bir gida firmasinda satis temsilcisiyim aksama kadar 3 -5 musteriye gidip cay iciyorum

Evde otur otur

Lan dusundumde Allah belami versin benim ya bu ne Bohem hayat la böyle

Hepsinin farkindayim peki ne istiyorum

Su usengeclikten nasil kurtacam nasil enerjik olacam

Hocam o zaman sana tavsiyem imkanın varsa spora yazıl yoksa en azından yürüyüş yap alıştıktan sonra koşmaya başlarsın. Bunları sabah yaparsan gün içinde daha enerjik olmanı sağlar aynı zaman da kilo da verirsin tabi beslenme de önemli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla haklisiniz ne yalan soyleyim hanimda inceden soylenmeye basladi isten geliyorum yemek cay ondan sonra hemen gozumu saate dikiyorum hanim oyle emirgana yuruyuse gidelim filan dediginde yikiliyorum resmen yorgunluktan ben iyisi havuz a filan yazilayim spor iyidir

• quote:

Valla haklisiniz ne yalan soyleyim hanimda inceden soylenmeye basladi isten geliyorum yemek cay ondan sonra hemen gozumu saate dikiyorum hanim oyle emirgana yuruyuse gidelim filan dediginde yikiliyorum resmen yorgunluktan ben iyisi havuz a filan yazilayim spor iyidir

Uykuyu azaltıp düzenli hale getirmek ve sportif faaliyet yapmak iyi gelir.

Ayrıca Kayseride mi oturuyosunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Silent Man

quote:

Valla haklisiniz ne yalan soyleyim hanimda inceden soylenmeye basladi isten geliyorum yemek cay ondan sonra hemen gozumu saate dikiyorum hanim oyle emirgana yuruyuse gidelim filan dediginde yikiliyorum resmen yorgunluktan ben iyisi havuz a filan yazilayim spor iyidir

Uykuyu azaltıp düzenli hale getirmek ve sportif faaliyet yapmak iyi gelir.

Ayrıca Kayseride mi oturuyosunuz?

Hocam emirgan dedim istanbul emirgan da oturuyorum tavsiyeler icin tesekkur ederim en kisa zamanda toplamaya calisacam kendimi inanirmisiniz kilo + bu hareketsizlik ve kondusyonsuzluk sayesinde kendimde ciddi anlamda 3 - 4 ayri ariza ve agri buluyorum saglik açısından ziyade hepsi yasam tarziyla alakali sanirim hepimize ibret olsun bu hikaye arkadaslar ona gore takilalim

• Günde 6 saat uyku

Hepsinin ilacı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuat!

Günde 6 saat uyku

Hepsinin ilacı bu.

6 saat agzina saglik diyecem de formulu ne bunun ben bu gece 6 saat uyku uyusam varya yarin trafikte kavga işyerinde kavga evde hanimla kavga derken ya katil olurum ya issiz ya da dul :(((( okurken uykusuz kaldigimi hissettim ya bir basarabilsem bunu ahh ömrüm uykuya gidiyor anasini satim ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirbaba71

benim yaş 19 bende çok üşengecim ve çok dağınığım çözemedim bu işi bir türlü gerçi ben çok kondisyonsuz değilim ama üşengeçlikten bıktım

Aynen oyle benim de kondisyonda sıkıntı yok ama cok usengecim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fuat!

Günde 6 saat uyku

Hepsinin ilacı bu.

6 saat agzina saglik diyecem de formulu ne bunun ben bu gece 6 saat uyku uyusam varya yarin trafikte kavga işyerinde kavga evde hanimla kavga derken ya katil olurum ya issiz ya da dul :(((( okurken uykusuz kaldigimi hissettim ya bir basarabilsem bunu ahh ömrüm uykuya gidiyor anasini satim ya

İşte o yüzden 6 saat. Bilimsel olarak insanın en dinç ve en neşeli uyandığı saat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.