Şimdi Ara

Yaş 26 Hiç Kız Arkadaş yok Napacaz !(Güncel : 35 oldu hala yok) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
146
Favori
69.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
295 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orjinalden alıntı: meteg

Arkadaşım,

benim yaşım 30 benim de kız arkadaşım olmadı daha... ama o kadar da umurumda değil.. sonuçta insan bu olmadan da gayet güzel yaşayabiliyor, ayrıca kızlarla uğraşmak için evliya sabrı lazım.. ben artık o kadar bıktım ki kızlardan ve nazlarından, bizim gibi iyi niyetli erkekler varken gidip abuk subuk heriflerle çıkıyorlar.. sonra da kötü muamele görünce suçlu erkekler oluyor.. e sen hırbonun teki ile çıkarsın o heriften prenses muamelesi görmeyi beklemeyeceksin... açıkçası ne ekerlerse onu biçiyor kadın milleti.. ve ben hiç üzülmüyorum bu duruma.. devam etsinler bize naz yapmaya.. red etsinler bizi gitsinler playboylara.. ama onlardan da sevgi görmeyi iyi muameleyi ummasınlar..

sana da sabır dilerim..

KIZZEDE

işte ya.. budur abicim süper bi yorum .. 22 yaşındayım ve kimseyle çıkmadım.. sanırım aynı dertden muzdaripizz ama dsediğin gibi kızsız da yaşanıyomuşş.. ben de 22 yaşıma geldim.. 40 ıma da giricem

aman canımm ne büyük bişiy 40 ınıda öle gireckmıs....
    erkek kurussumu olcan??

• quote:

Orjinalden alıntı: jeyjey84

olmaz böle şey

HORTlatmışsın konuyu....

Düzeltme: bari faydamız olsun. formulu koyalımda
     Yaş 26 Hiç Kız Arkadaş yok Napacaz !(Güncel : 35 oldu hala yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulkiyeli -- 15 Eylül 2006; 12:10:27 >
  • kız kurusu olacağıma erkek kurusu olurum daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibi

quote:

Orjinalden alıntı: Televole

"Endüstri Mühendisliği" bizim bölümde kız yok kazanamıyolar kafaları yetmiyo olanlar da mööö
    Arkadaşlar da möö işi bilmiyolar möö möö takılyoz festivalde de tren hesabı bakınıyoz .

sen birde itü dekileri gör. yarısı kleopatra yarısı afrodit. tek çirkin kız yok. okulun kız muhtevası %79. burası cennet cennet...

İTÜ uçak mühendisliine gelicem (2 sene sona)

• quote:

Orjinalden alıntı: egemensahin

koskoca istanbulda kız arkadaş yoksa ben ne deyim size .

• Abi konu mayısta açılmış.. o abiler şimdiy eçoktan birilerini bulmuştur herhalde..
  • Öncelikle kendini soruglamalısın. Kızlara bakış acın nedir. Bir kız arkadasın olsa ona ,bir et parcası muamelesimi yoksa ileriye donuk dusunucegin evinin hanım adayımı, yoksa hem hanım adayı hemde cinsel bir obje gibimi yaklasırsın.

-Eger sadece et parçası ise işin kolay. Piyasada boyle çok var. Ancak çok sey kaybedersin. Başta para, sonra kişilik ve zaman. Kaybettigin zaman içerisinde karşına cıkabilecek gerçek aşkında tepersin.Boyle yaşayarak erkekligin yüz karası olur cıkarsın. Nedenmi hovarda yaşayan kızlara o biçim gozuyle bakılıyorda erkeklere bakılmıyormu zannediyorsun. Hovarda bir erkek asla ciddi dusunnen bir kız tarafından kabul edilmez. O tip erkeklerin borusu ancak kendi çöğlüklerinde öter.

-hem hanım adayı hemde cinsel bir obje gibimi yaklasırsın. Bu çok tehlikelidir. Sana guvenen bir kızla yaşayacagın ilişki herzaman kıza zarar verir. Genelde iyi niyetli ama duygusal olan kızlarla yasanan bu tip ilişkilerde ayrılık sonrası kızlar en buyuk acı ve zararı yaşıyor. Buyuk mebal altında kalırsın.

-ileriye donuk dusunucegin evinin hanım adayımı: Bu en zorudur. Kişilik ve fiziksel guzelligin bir butununu yakalamak oldukca zordur. Oncelikle karsıdaki hakkıında ilişkiye başlamadan mutlaka fikir sahibi olman tanıman lazım. onunda seni ancak boyle bir ilişkiye bu şekilde başlayabilirsin. Niyetin herzaman ileri donuk attıgın adımlar gelecek dusunulerek atılmalı. Burda kişilik karakter çok onemlidir. Oncelikle ileri donuk planların bir felsefen olmalı. Hayatı tanımış ve bu konularda ne yapacagın belli olmalı ve karsıya guven vermelisin. Mesela sana basit bir ornek: İyi bir ililşki içindesin evlenmeyi planlıyorsunuz. aileler tanışmış söz bile kesilmiş. Sen bu durumda kız arkadasınla cinsel temas dusunurmusun. Tabiki hayır olmalı. Ertesi gun evlenecek bile olsan bunu yapmaman lazım. Dugunden bir gun once sana bir sey olsa ve olsen arkanda bıraktıgın kişinin senden soraki ilişkisinde buyuk sorun olusturacak bir iz bırakırsın. Yani ileriyi dusunmek lazım. Diger bir ornek. Karsındaki insanın ev yasantısı ve aile yapısı, senin ve onun bu konudaki paylasımlarıda onemli. Aslında bu tip işlişkide verilecek cok ornek var dusunulmesi gereken. Çok boyutlu ve yonlu dusunmen lazım Basit ililşkilerde bu yoktur. Zekaya gerek yoktur. Ama bu ilişklilerde gercekten olgunluk ve düsünce gerekir.

Sen başta hata yapıyorsun. Gordugun bir kızın yanına gidip konusmak istiyorsun. Ciddi biri asla bunu kabul etmez. oncelikle cevrende biri olmalı. Az cok seni tanımalı. En iyi olan ise normal kız arkadaslarının arkadası olanlardır. Kız arkadasın aracılık yaparak tanısmalar hem guven verir hemde karsındaki hakkında bilgi sahibi olarak bir ilişkitye başlarsın suprizlerle karsılaşmazsın.

ben en son secenekte yani ciddi bir ilişki isteyenlerdenim. Ancak bu ilişkilerin zorlugu yuzunden benimde hiç olmadı. Senden biraz gencim ancak farketmez. Sana tavsiyem farklı ortamlara takıl ama ortam dediysem bar disko degil. Arkadaş ortamları. Senin erkek arkının kız arkı olur. Onlarla gezersein bi bakarsın kızın arkadaslarıda gelmistir ve tanısırsın. Ama hemen atlama once tanı, sor soruştur. Zaman ister hemde uzun. Bardaki bir kızın hop deyip yanına gidip 10 dakikada tavlamak degil 1 hafta 1 ay yada 1 yıl bile alabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: ChakMak

Öncelikle kendini soruglamalısın. Kızlara bakış acın nedir. Bir kız arkadasın olsa ona ,bir et parcası muamelesimi yoksa ileriye donuk dusunucegin evinin hanım adayımı, yoksa hem hanım adayı hemde cinsel bir obje gibimi yaklasırsın.

-Eger sadece et parçası ise işin kolay. Piyasada boyle çok var. Ancak çok sey kaybedersin. Başta para, sonra kişilik ve zaman. Kaybettigin zaman içerisinde karşına cıkabilecek gerçek aşkında tepersin.Boyle yaşayarak erkekligin yüz karası olur cıkarsın. Nedenmi hovarda yaşayan kızlara o biçim gozuyle bakılıyorda erkeklere bakılmıyormu zannediyorsun. Hovarda bir erkek asla ciddi dusunnen bir kız tarafından kabul edilmez. O tip erkeklerin borusu ancak kendi çöğlüklerinde öter.

-hem hanım adayı hemde cinsel bir obje gibimi yaklasırsın. Bu çok tehlikelidir. Sana guvenen bir kızla yaşayacagın ilişki herzaman kıza zarar verir. Genelde iyi niyetli ama duygusal olan kızlarla yasanan bu tip ilişkilerde ayrılık sonrası kızlar en buyuk acı ve zararı yaşıyor. Buyuk mebal altında kalırsın.

-ileriye donuk dusunucegin evinin hanım adayımı: Bu en zorudur. Kişilik ve fiziksel guzelligin bir butununu yakalamak oldukca zordur. Oncelikle karsıdaki hakkıında ilişkiye başlamadan mutlaka fikir sahibi olman tanıman lazım. onunda seni ancak boyle bir ilişkiye bu şekilde başlayabilirsin. Niyetin herzaman ileri donuk attıgın adımlar gelecek dusunulerek atılmalı. Burda kişilik karakter çok onemlidir. Oncelikle ileri donuk planların bir felsefen olmalı. Hayatı tanımış ve bu konularda ne yapacagın belli olmalı ve karsıya guven vermelisin. Mesela sana basit bir ornek: İyi bir ililşki içindesin evlenmeyi planlıyorsunuz. aileler tanışmış söz bile kesilmiş. Sen bu durumda kız arkadasınla cinsel temas dusunurmusun. Tabiki hayır olmalı. Ertesi gun evlenecek bile olsan bunu yapmaman lazım. Dugunden bir gun once sana bir sey olsa ve olsen arkanda bıraktıgın kişinin senden soraki ilişkisinde buyuk sorun olusturacak bir iz bırakırsın. Yani ileriyi dusunmek lazım. Diger bir ornek. Karsındaki insanın ev yasantısı ve aile yapısı, senin ve onun bu konudaki paylasımlarıda onemli. Aslında bu tip işlişkide verilecek cok ornek var dusunulmesi gereken. Çok boyutlu ve yonlu dusunmen lazım Basit ililşkilerde bu yoktur. Zekaya gerek yoktur. Ama bu ilişklilerde gercekten olgunluk ve düsünce gerekir.

Sen başta hata yapıyorsun. Gordugun bir kızın yanına gidip konusmak istiyorsun. Ciddi biri asla bunu kabul etmez. oncelikle cevrende biri olmalı. Az cok seni tanımalı. En iyi olan ise normal kız arkadaslarının arkadası olanlardır. Kız arkadasın aracılık yaparak tanısmalar hem guven verir hemde karsındaki hakkında bilgi sahibi olarak bir ilişkitye başlarsın suprizlerle karsılaşmazsın.

ben en son secenekte yani ciddi bir ilişki isteyenlerdenim. Ancak bu ilişkilerin zorlugu yuzunden benimde hiç olmadı. Senden biraz gencim ancak farketmez. Sana tavsiyem farklı ortamlara takıl ama ortam dediysem bar disko degil. Arkadaş ortamları. Senin erkek arkının kız arkı olur. Onlarla gezersein bi bakarsın kızın arkadaslarıda gelmistir ve tanısırsın. Ama hemen atlama once tanı, sor soruştur. Zaman ister hemde uzun. Bardaki bir kızın hop deyip yanına gidip 10 dakikada tavlamak degil 1 hafta 1 ay yada 1 yıl bile alabilir.

+26

• neden + 26
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tobin

ekliyim bari insnaları küçük görmek deil ama bu maço tipli insanlara daha bugün rasladım bayan hoş ama erkek tam bir maço ne diyipte kızı tavladı çok merak ettim bi gün soracam

aynen valla benimde en çok merak ettiğm bi sorudur bi gün bende sorucam ama ben sorana kadar sende sorarsan yaz buraya merakımı gidereyim beaaaa
  • kızı seç. tavlamak kolay.
  • İlk uçakla rusyaya uçacağız, tanımadığımız kızlarla sevişip özgüven kazanacağız. türkiyeye aynı gazla geleceğiz, namus cinayetine kurban gideceğiz...

• quote:

Orjinalden alıntı: goxel1989

quote:

Orjinalden alıntı: Tobin

ekliyim bari insnaları küçük görmek deil ama bu maço tipli insanlara daha bugün rasladım bayan hoş ama erkek tam bir maço ne diyipte kızı tavladı çok merak ettim bi gün soracam

aynen valla benimde en çok merak ettiğm bi sorudur bi gün bende sorucam ama ben sorana kadar sende sorarsan yaz buraya merakımı gidereyim beaaaa

maço seçmesinin nedeni biraz koruyp kollanmak hırpalanmak istenmesi.. zorlanmak istiyosa her konuda.... burada tipin önemi yok.. kadının yada kızın ruhsal bozukluğundan kaynaklanır.. babadan kalma bi problem olma olabilir.. sürekli itile kakılma yönetilme isteği...

-bunu yapcaksın!!
    -şunu yapmicaksın.. !!
    -benimle geliceksin !!
    -o herifle yada o kızla görüşmiceksin !!
    -san sin sun sün !!!.....

ve böle devam eder bu şey

• quote:

elim yüsüm düzgün genellikle ingilizlere benzetilirim
    3 tane yabanci dilim var
    evde oturmam her zaman gezerim genelde taxim kadiköy
    mini cooper 2006 im war
    ailem saolsun aldigim aylik bi doktor maasindan cok daha fazla

E daha ne olsun.. bunlar varsa kızlar otomatipğe bağlamış gibi gelir zaten araba var para var.. zaten istediklri bunlar değil mi ?? arayıpta bulamadıkları şey.. ağzın laf yapmasa da olur... hatta maymun ol yine gelirler..

bizm özel ünide kızlar arabası parası olmayanlara da bakıyolar ama alıcı gözüyle bakmıyolar.. sadece şöle bi süzüp geçiyolar.. ama parası arabaası olup da ne tipi ne kişiliği vs. 5 kuruş etmez heriflerle saatlerce günlerce takılabiliyolar hatta onlarla çıkabiliyolar da.. (sözüm geneldir yanlış anlama arkadaşım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 15 Eylül 2006; 14:39:02 >

• bilgisayar başında geçiçek ömürümüz
  • ben 19yaşındayım yaklaşık 14yaşımdan beri aynı kız arkadaşımlayım liseye geçerken tanışmıştım ama çok seviyorum gerçekten..kndisi haliçte ben celalbayarda okicam bu yıl hiç bikere bile mevzusu olmadı uzağız diye o derece sağlam..size tecrübelerimden şunu söylemek istiyorum kız arkadaş çok farklı bi dünya insanın kendisine güveni artar, kendine bakarsın, tavırların çok değişir insanlara karşı, gezersin bu sosyaliteni arttırır, herşeyini anlatırsın rahatlatır ilk zmnlar herşey knuşulmaz birbirine harcarsın vakti ama ilerledikçe her türlü olayı her görüşü tartışmaya başlarsın ozmn karşı cinsi tanımayada başlarsın asla tanımadğın bi bayanla konuşurken kesilmezsin her ortamda o olmasa bile kndine güven vardır ve bu insanları sana yöneltir..daha çok yönü var bnim abim avukat ve kız arkadaşı onun hayatını nelere getirdi zmnında ingiltereye gitmesi için tutturmasından tutun 4yılda hukuk fakültesini direk bitirmesine kdr ama evlenemedi fakat kız arkadaş çok şey demek bu böle..

• benim teyzeoğlu da aynı şekil yaw soruyo bana napcaz napcaz die herşeyi yapıyorum diyo(ıslık çalmayı bile bilmiyo)

bi de hani eskiden bir istanbul masalı die bi dizi wardı esma wardı orda bi tane onla 5dk konuşiyim ayarlamasssam kendime neyim dio

işte böyle...
  • ukraynaya gelin
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeSsPoOL

Abi konu mayısta açılmış.. o abiler şimdiy eçoktan birilerini bulmuştur herhalde..

26 yıldır bulamamış.Şimdi sen 4 ay da bulduğuna gerçekten inanıyormusun?

• quote:

Orjinalden alıntı: Cyber_Mage

benim teyzeoğlu da aynı şekil yaw soruyo bana napcaz napcaz die herşeyi yapıyorum diyo(ıslık çalmayı bile bilmiyo)

bi de hani eskiden bir istanbul masalı die bi dizi wardı esma wardı orda bi tane onla 5dk konuşiyim ayarlamasssam kendime neyim dio

işte böyle...

ciddi misin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.