Şimdi Ara

YAŞ 19 FİTNESS DÖVÜŞ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fitness islerinde hic tecrübem yoktur ve dövüş icin de bir sey bilmiyorum boy 182 kg 60 simdi sizlere sorum şu önce fitness mi yapmalıyım yoksa direkt hızımı kaybetmemek için dövüşten mi gitmeliyim birde bazen aklima 2 sine birden gitmek geliyor ancak o kadari biraz yorar beni bu arada haftada 2 gün buz hokey antreman ı var bilgili arkadaşlar bi el atarsa cok kıyak geçer şimdiden eyv.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 60kg ne hocam Vucut yapin 1 sene sonra dovusr baslayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyuna göre kilon oldukça düşük. İkisini bir arada yapman çok zor hem yorulacaksın hem de yediğin besinleri 2'ye katlaman gerekecek kendimden biliyorum. Benim önerim biraz kilo alman ağırlık ve güzel beslenmeyle kilo aldıktan sonra ya devam edersin ya da dövüş sporuna geçersin tercih senin dostum
  • sralphad kullanıcısına yanıt
    Aynen usta karar verdim bu yıl bi fitness yaparım sonra dövüşe geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esoes12

Aynen usta karar verdim bu yıl bi fitness yaparım sonra dövüşe geçerim

İyi bakalım hayırlı olsun şimdiden. İleride hangi dövüş sporunu düşünüyorsun?
    Eyv. Valla tam fikrim olmasada Mua thaı yada Kick box sende var mıdır dövüş acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esoes12

Eyv. Valla tam fikrim olmasada Mua thaı yada Kick box sende var mıdır dövüş acaba?

Evet boksla uğraşıyorum bende. Şunu söylemeliyimki kesinlikle dövüş sanatı sporları kişiden kişiye değişir. Boyun standartlara göre uzun Kickboks/Tekvando vb. yap diyenler felan varsa hemen atılma derim ne istiyorsan onu seç hocalarla görüş ilk defa yapacağım sizin sanatınız ilgimi çekti diye bilgi al videolar felan izle
    Aynen bakacam artık zamanı gelince detaylıca araştırıp girerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.