Şimdi Ara

yarın ninjitsu ya baslıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esperagos1 -- 7 Ağustos 2008; 20:32:03 >

• Kıskandım açıkçası çok şanslısın.Sadece şunu diyorum olaya sadece spor olarak değil bir hayata bakış olarka bakarsan ve iyi olursan her zaman sana kazandıracak bir spor.Güzel yolda kullanmanı dileğiyle
  • Ona saçacağın paraya bi' silah alsan kendini çok daha iyi savunurdun. İyi sömürüyorlar milleti.
  • izmirdemisin sen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: GamingExpert

Ona saçacağın paraya bi' silah alsan kendini çok daha iyi savunurdun. İyi sömürüyorlar milleti.

Bujinkan çocuk oyuncağı değil öyle olsaydı Discovery de Ultimate Martial Arts seçilmezdi
  • Hayırlı olsun, öğrendikçe kendinizde duyduğunuz gelişmeleri bizimle paylaşırsanız seviniriz.
  • hocam nasıl gidiyor eğitim pm atmaya calıstım ama pm alımını kapamıssınız
  • Esperagos1
    Hayırlı olsun, hangi disiplin de başladınız.

quote:

Orjinalden alıntı: GamingExpert

Ona saçacağın paraya bi' silah alsan kendini çok daha iyi savunurdun. İyi sömürüyorlar milleti.

Bu yoruma ne yazsam bilemedim, kırıcı olmak istemem ama çok boş bir cümle.

Silahı kullanmak sizin burada klavyeden yazı yazmanıza benzemez, sorumluluğu büyük bir iş.
  • İnsanlar silahı, sopa gibi zannediyorlar herhalde, ne derede böyle yorum görsem yazarım, yahu arkadaşım silah en iyi savunma silahıdır derken, siz nasıl düşünüyorsunuz, silahı çekerim kafasına vurum gibi mi? Silahı çektiğin de karşı taraf korkmazda üstüne gelirse ne yapmayı düşünüyorsun, ateş etmeyimi, peki sonunu düşünüyormusunuz? Sonu pekte iyi olmayacak. Dün akşam haberlerde vardı, hırsız kuyumcuda silah çekiyor ama eleman silahoı elinden alıp hırsızı kovalıyor :)

Silah büyük sorumluluk gerektiren ve herşeyi göze alıpta belinizden,cebinizden çıkarılacak bir savunma aletidir. Korkutma amaçlı silah değil de, kuru sıkı çıkarırsınız, karşı taraf panikleyip oda silah çıkarıp sizi vurabilir.
  • silah kesinlikle iyi bir self defans aracidir ancak mobil'in dedikleri de bir o kadar dogrudur, aynisini soyle soyleyeyim, adamin biri size saldirdi ve siz iyi bir WTcisiniz veya Ninja, adami harap ettiniz, zannediyormusunuz ki durum cok farkli olacak?
    hemen hastaneden rapr alinir, kimin durumu agir diye bakilir, o yuzden yumusak zarar vermeyen tekniklere de cok ihtiyac var, sopayla vesaire ile adami hasat edince de hukuk sizi takibe baslamakta, bunu bilesiniz, benim basima geldi oradan biliyorum.
    en guzeli sprey ve taser'dir arkadaslar, silahtan da iyidir kanli 1 kavgadan da.
  • Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.