Şimdi Ara

Yarın bu arabayı alcağım ne dersiniz? 2008 ford focus hb triptonic lpg li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu saatte erkenden yazıyorum..İnanın çok acil yardımınıza ihtiyacım var..2008 triptonic lpg li ford focus hb alacağım..hiç bir vuruğu çarığı yok..ilk arabam olacak artı v eeksilerini paylaşır mısınız..teşekkürler

Model :1.6 Collection
    Yıl : 2008
    Km : 54000
    Renk : Gümüş Gri
    Motor Hacmi : 1401 - 1600 cm3
    Motor Gücü: 76 - 100 hp
    Yakıt: Benzin-lpg
    Vites:Otomatik
    Kasa Tipi:Hatchback 5 kapı
    Çekiş:Önden Çekiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminus41 -- 8 Nisan 2012; 8:35:42 >

• kullanan arkadaş yok mu ...

temsili resimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminus41 -- 8 Nisan 2012; 8:27:26 >
  • Arkadaşlar bilgisi olan hiçkimse yok mu?.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminus41 -- 8 Nisan 2012; 10:23:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terminus41

Arkadaşlar bu saatte erkenden yazıyorum..İnanın çok acil yardımınıza ihtiyacım var..2008 triptonic lpg li ford focus hb alacağım..hiç bir vuruğu çarığı yok..ilk arabam olacak artı v eeksilerini paylaşır mısınız..teşekkürler

Model :1.6 Collection
    Yıl : 2008
    Km : 54000
    Renk : Gümüş Gri
    Motor Hacmi : 1401 - 1600 cm3
    Motor Gücü: 76 - 100 hp
    Yakıt: Benzin-lpg
    Vites:Otomatik
    Kasa Tipi:Hatchback 5 kapı
    Çekiş:Önden Çekiş

Aldınız mı ? Bende otomatik focus düşünüyorum , fiyat olarak ne kadar mal oldu size ? Arabada boya var mı ? Hayırlı olsun.
  • araç pert çıktı
  • quote:

araç pert çıktı

size tavsiyem hiiç acele etmeyin, ben 1 ay aradım, bulduklarımı iyice araştırdım, perti çıktı, haşat olmuşu çıktı ama sonunda temizini buldum ve piyasada temiz araç bulmak çok çok zor. Plakasından sms ile sorgulatmayı mutlaka yapın 3-5 tl bi ücreti var ama pert yada haşat araba almaktan iyidir.
  • vaybe ilk konuda vuruğu çiziği bile yok demişsin sonra pert çıktı deyince hafif bir gülümseme oldum satıcı çok doğrucuymuş anlaşılan..
  • zaten iyice araştırılmalı bazen cezalı çıkıyor
  • quote:

araç pert çıktı

pert olup olmadığına nasıl bakabiliosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaTToRi

quote:

araç pert çıktı

size tavsiyem hiiç acele etmeyin, ben 1 ay aradım, bulduklarımı iyice araştırdım, perti çıktı, haşat olmuşu çıktı ama sonunda temizini buldum ve piyasada temiz araç bulmak çok çok zor. Plakasından sms ile sorgulatmayı mutlaka yapın 3-5 tl bi ücreti var ama pert yada haşat araba almaktan iyidir.

sadece hasar çıkıyor die biliyorum ben sms ile
  • tramer kaydı yanı sms ıle kontrol aracınızı motor sasi numarasına gore yapılır gercek kaydı cıkar ama sıgortacınızdan öylesıne sorgulamanızda aracın plakasındakı kayıt cıkar
    sıgortacıdan daha detaylı arastırıp aracın bılgılerı ıle marka model donanım ıle kontrolu yapıp tekrar bakarsanız aracın gercek kaydına ulasırsınız

cogu sıgortacı teklıf hazırlarken plaka kontrolu ıle sorgulama yapar. Benim aracın plakası pert aractan alınma Özel plaka sıfatında bundan dolayı kasko yaptırken bu ıslemlerı ogrendım ve cogu fırma dırek aracınız pert kayıtlı kasko yapamayız dedı

motor numarası vs bılgılerı ıle verıldıgınde herturlude kasko yapıldı

ayrıca ınernet uzerınden arac kasko sıgorta fıyatı alma ıslemlerınde ınternet tabanlı sıtelerde sıgorta sırketlerı gıbı eskı plaka usulunu kullanmaktadır

Galerıden arac almayın tanıdıkta olsa onlar ıhale ıle arac alıyorlar ucbes masrafını 1lıraya yaptırıp esdegerıne satıyorlar arac kazaya karısmamıs ama kazadan beter hale alt takımları gıtmıs temız dıe alıyorsunuz
    ha tamır gormus temızdr cogu kullanıcıya gore ama tıtız kullanıcıya gore araba hasattır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.