Şimdi Ara

Yarım Bıraktığım Dizilere Başlayacağım, Hangisinden Başlayayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum, aşağıdaki diziler tür olarak birbirinden çok farklı ama o ya da bu sebepten dolayı yarıda bıraktım. Hangi diziden başlayıp sırayla izleyeyim?

- Behzat Ç
    - Sopranos
    - Sons Of Anarchy
    - Person Of Interest
    - Fringe
    - Dexter
    - Doctor Who

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reid Rider -- 31 Ağustos 2017; 1:50:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• En iyiden sıralama yapıyorum
    The Sopranos
    Sons of Anarchy
    Dexter
    Person of Interest
    Fringe
    Prison Break
  • yani burda senin ruh haline göre bi yorum yapmam mümkün değil. çoğu diziyi yarım bırakmışsın ki listedekiler en kral dizilerdir. behzat ç. öyle sürükleyici değil diye kenara bırakılacak bi dizi değil zaten. o ankara havasını iliklerine kadar hissettirir, bölüm sonu balkona çıkartır bi sigara yaktırır, sonra dersin bi bölüm daha izleyeyim uyurum. neyse yani :D

tavsiyem şu ki 5-6 diziyi aynı anda götürme, prison break'e başlamadan diğerlerini bitir. sıra vermekte zorlandım çünkü birbirinden konu olarak bağımsız bir sürü diziyi yarıda bırakmışsın. hepsinden de sıkıldığın belli. zevkini anlayamadım yani :D içinden ben bunu bitirmek istiyorum dediğin dizi var ise ilk onu izle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkı Dur Geliyorum

yani burda senin ruh haline göre bi yorum yapmam mümkün değil. çoğu diziyi yarım bırakmışsın ki listedekiler en kral dizilerdir. behzat ç. öyle sürükleyici değil diye kenara bırakılacak bi dizi değil zaten. o ankara havasını iliklerine kadar hissettirir, bölüm sonu balkona çıkartır bi sigara yaktırır, sonra dersin bi bölüm daha izleyeyim uyurum. neyse yani :D

tavsiyem şu ki 5-6 diziyi aynı anda götürme, prison break'e başlamadan diğerlerini bitir. sıra vermekte zorlandım çünkü birbirinden konu olarak bağımsız bir sürü diziyi yarıda bırakmışsın. hepsinden de sıkıldığın belli. zevkini anlayamadım yani :D içinden ben bunu bitirmek istiyorum dediğin dizi var ise ilk onu izle.

Yok hocam, başka dizilere başladığım için bu dizileri yarıda bıraktım. Yoksa Sopranos da çok iyidi, SOA da, POI de... Behzat Ç'ye gelirsek ben daha çok Ercüment ve Memduh Başgan'ı görmek istiyorum ama gördüğüm şeyler evlilik, sevgili olalım mı muhabbetleri ya da ucuz senaryolu cinayetler. 2. sezon 62. bölümdeyim, ileride umarım bu muhabbetler biter... Sen bana liste yapsana, bir de senin listene bakayım

@Ron Swanson Hocam liste için sağol. Ben de ilk Sopranos ile başlarım diye düşünüyordum. Güzel bir sıralama yapmışsın.

• Yazdığınız dizilerin hepsi izlemeye değer iyi diziler Prison Break den başlamanızı tavsiye ederim...
  • hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

En iyiden sıralama yapıyorum
    The Sopranos
    Sons of Anarchy
    Dexter
    Person of Interest
    Fringe
    Prison Break

Hocam yazdıklarından dexter ve prisonu izledim sadece soa 7 bölüm izledim sarmadı(tarzım değil) bıraktım..prison benim için zirvedir üste yazdığınız diğer diziler bu kanıyı yıkacak kadar güzel diziler mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dexter Soa sarmadı filan deme devam et bittiğine üzülüceksin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cbklqn -- 27 Ağustos 2017; 1:1:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Biliyorum, aşağıdaki diziler tür olarak birbirinden çok farklı ama o ya da bu sebepten dolayı yarıda bıraktım. Hangi diziden başlayıp sırayla izleyeyim?

- Behzat Ç (Şu an Behzat Ç izliyorum ama belli bir süre izlediğim için devam ediyorum yani bana göre sürükleyici değil, yarıda bırakabilirim.)
    - Sopranos
    - Sons Of Anarchy
    - Person Of Interest
    - Fringe
    - Dexter
    - Prison Break (Hiç başlamadım ama birinci olarak önerirseniz başlayabilirim.)

Dexter
    Fringe
    Sopranos
    Person of Interest
    SoA
    Prison Break
    Behzat Ç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 27 Ağustos 2017; 7:11:10 >
  • Öncelikli olarak Dexter ve Fringe bitirmeni şiddetle tavsiye ediyorum. Yaklaşık 10 senedir ciddi bir şekilde yabancı dizi izleyen birisiyim 40'dan fazla yabancı dizi izlemişliğim vardır ve sevdiklerimin en başında gelir.

• Dexter'ı 3. sezonda bıraktım. Finali kötü bitiyormuş.

Fringe'de de ilk 10 bölüme gelmedim. Bütün icatlar nedense zamanında Walter tarafından yapılıyor, her icatta tek insanın parmağı olamaz, saçma diye bıraktım. Eğer sonradan güzelleşecekse devam edeyim.
    Bu arada hafif spoiler yedim. Walter paralel evrenlerde bir şeyler yapıyormuş vs vs. Paralel evrenler ilgimi çeker ama az önce bahsettiğim şey yüzünden diziyi bıraktım.

Bu arada Doctor Who'yu da 2. sezon 4. bölümde bıraktım. Listeye onu da ekledim.

• Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Dexter finalinde oturup yarım saat boyunca aralıksız ağladığımı biliyorum hocam ancak zevkler ve renkler tartışılmaz bana çok farklı bir şekilde dokunan bu dizi belki sana kötü gibi gelebilir normal tabii ki ancak benim şahsi fikrim çok iyi bir dizi.

Fringe'de de olaylar yanlış hatırlamıyorsam ikinci sezondan itibaren belli bir senaryoya bağlanıyor, dizinin konusu ilgi çekici hale geliyor ve cidden hiç beklemediğim anlarda beni şaşırtan bölümleri olmuştu ve finali de gayet hoşuma gitmişti 10 üzerinden 9 verebilirim bu diziye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.