Şimdi Ara

yarıda bıraktığınız kitaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vadideki zambak

goriot baba

ilyada destanı

• Jk Rowling - Boş Koltuk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bak konuyu görünce aklıma geldi 1 aydır ahmet ümin elvada güzel vatanım kitabını elime almadım öyle yarıda kaldı
  • Zamanın kısa tarihi
    Denemeler
    Birçok ilber ortaylı kitabı
    Cesur yeni dünya
    Beyaz gemi
    İki şehrin hikayesi

Sonra devam ederim diyerekten yeni kitaba geçiyorum öylece kalıyor.Aslında kitaplar çok güzeldi ama biraz maymun iştahlıyım sanırım.
    Unutmamak için kitapları ve nerede kaldığımı kaydetmeye başladım artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abradolf Lincler -- 26 Şubat 2017; 22:58:51 >
  • Adolf Hitler - Kavgam

Kesinlikle tavsiye etmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakat müzeyyen bu derin bir tutku.

Ömrümü yedi o müzeyyen. 10 sayfa okudum başım dönmeye başladı. Bıraktım kitabı.
  • Amerika-baudrillard jeton çok tırtıklı olduğu için daha sonra okumaya karar verdim.
  • Vadideki Zambak - Honore De Balzac

Çok fazla betimleme var ve okurken çok sıkılmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolkien - Silmarillion

Başka hiç bir kitabı yarıda bırakmadım hep bitirdim ancak bu bitmedi.
  • Zamanın Kısa Tarihi, Cesur Yeni Dünya, Beyaz Gemi ve İki Şehrin Hikayesi güzel kitaplardı nasıl bıraktın
  • Zamanın kısa tarihi, romanlara göre daha uzun sürede okuduğum için erteledim,İlber ortaylı kitapları da aynı şekilde. İki şehrin hikayesi ve Cesur Yeni Dünya'yı pdf okumayı sevmediğim için satın alacaklarım listesine ekledim beyaz gemiyi yarısına kadar okudum sonra daha çok ilgimi çeken başka bir kitaba başladım o da yarım kaldı. Bugün kütüphaneden aldığım Nietzche Ağladığında kitabını da okumayacağım, çok güzel bir kitaba benziyor, kitaplığımda olmasını tercih ederim.
    Kısacası sorun kitaplarda değil bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abradolf Lincler -- 28 Şubat 2017; 20:59:13 >
  • Uc Silahsorler: Cok uzun sure okuyamadim, sonra zamanim olduğunda da bastan baslamaya üşendim. Icimde kaldı

B

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Ignorant

Zamanın kısa tarihi
    Denemeler
    Birçok ilber ortaylı kitabı
    Cesur yeni dünya
    Beyaz gemi
    İki şehrin hikayesi

Sonra devam ederim diyerekten yeni kitaba geçiyorum öylece kalıyor.Aslında kitaplar çok güzeldi ama biraz maymun iştahlıyım sanırım.
    Unutmamak için kitapları ve nerede kaldığımı kaydetmeye başladım artık :D

Hocam monteigne denemelere bir kaç yıl sonra tekrardan başlayın. şu an size hitap etmiyor olabilir. çok şey öğretir. iş bankasını okudum doyamadım dört ciltliğini aldım say yayınlarından :D
  • Kinyas ve Kayra...

Aman diyeyim beyler.

• polisiye romanları

• Kavgam the walking dead seisi Zerdüşt

• Harper Lee'nin Bülbülü Öldürmek adlı kitabını yarıda bırakmıştım. Bi ara düzenli olarak çok güzel kitap okuyordum 4-5 kitap falan bitirmiştim sonra ara verince öyle kaldı. Dün gece aldım elime okuyayım dedim ki zaten 100 sayfa falan kalmış kitabın bitmesine. Dün gece bitirdim ama umduğum gibi bulamadım kitabı. Alırken çok ilgimi çekmişti,kitabın yorumları da iyiydi ama boş bir kitap gibi geldi bana.
  • o değil de, konudaki mesajların çoğu +1, kitaplardan , kitap okumaktan nefret eden biri konuya dadanmış

• büyük yalan adlı bir kitap vardı, cumuriyet zamanı mı biraz daha öncesi mi hatırlayamıyorum gayrimüslim ve müslümanlar arası ayrışmaların ve gayrimüslimlerin kendini açıkça ilk söyleyebildiği zamanlardı sanırım,
    2000 yılı civarı okumaya başlayıp bırakmıştım ama hala aklımda da yazarını dahi hatırlayamıyorum ki tekrar edinip okuyayım
  • 1984
    Nutuk
    Cahillikler Kitabı 2
    Huzursuzluğun Kitabı
    Doğunun Limanları
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.