Şimdi Ara

Yardımınıza ihtiyacım var :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 haftaya yakın bir süreden beri telefonumda hafıza dolu problemi yaşıyorum . Kullandığım son tweakleri vs kaldırdım fakat işe yaramadı . Bugün en sonunda whatsapp a da hafıza probleminden giremediğim için sinir oldum . Halbuki telefon boş biliyorum . hatta 1 gb a yakın resim ve video sildikten sonra GarageBand i bile sildim , oda 700 mb a yakın . Hala 0 gösterince restore yapmaya karar verdim . Tabi jb yi kaldırmadan itunes tan 8.3 ipsw mi kurmaya çalışınca hata verdi . Bende gittim telefon üzerinden sıfırlamaya çalıştım neden bilmiyorum . Şuan telefon açılınca elma logosunda kalıyor , iTunes üzerinden hata veriyor , kurtarma modundaykende bir şey yapamadım .

Şuan ne yapmam gerektiğini gerçekten bilmiyorum lütfen yardım edin .

• Hocam yanlış yapmışsın. Jailbreak yapılmış telefonları sıfırlamaya kalkarsan sistemi bozarsın. Restore dışında çözümü de yok malesef. Mecbur restore yapıp iOS 9.1 için jailbreak çıkmasını bekleyeceksin.

Geçmiş olsun.
  • OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    Hocam restore yapamıyoruuuuumm :(
    Acaba 9.1 e mi güncellemeye çalışsam ? Güncelleyebilirsem eski backup u üstüne kurup uygulamaları kurtarabilir miyim ?
  • iOS 9.1 için ipsw dosyasını indirip restore yaparsan sorun olmaz. Sonrasında backup kurulumunu da yapabilirsin.
    Hocam şuan kendimi hiçbir şey bilmiyor gibi hissediyorum cidden kusuruma bakma .
    9.1 i kurduktan sonra üzerine 8.3 te alınmış bir backup kurabiliyor muyuz ?
  • Kurarsın.
  • Ulan jbli telefon sıfırlanır mı ayarlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Allah size kullanılabilir saklama alanı 0'ı göstertmesin hocam :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.