Şimdi Ara

Yardımcı olun lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lise son sınıfım dün osymye lys icin para yatırdım ve başvurumu kendim yaptım(bireysel basvuru) Sistemde başvurunun yapıldığı yazıyor ama okulda mudur yardımcısına imzalatmak icin geldigimde okulun sisteminde adım görünmüyordu. Hata olarak ogrencinin kaydı başka bir merkez tarafından zaten yapıldı diyor. Acaba sorun çıkar mı?(okul puanının kırılması ve en önemlisi sınava girememek gibi) yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarı yardım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevilSNeveRCrY

Lise son sınıfım dün osymye lys icin para yatırdım ve başvurumu kendim yaptım(bireysel basvuru) Sistemde başvurunun yapıldığı yazıyor ama okulda mudur yardımcısına imzalatmak icin geldigimde okulun sisteminde adım görünmüyordu. Hata olarak ogrencinin kaydı başka bir merkez tarafından zaten yapıldı diyor. Acaba sorun çıkar mı?(okul puanının kırılması ve en önemlisi sınava girememek gibi) yardımcı olursanız sevinirim.

Bireysel başvuruyu başarılı bir şekilde yaptıysan imzalatmana gerek yok. Yani çıktı alabiliyorsan belgeyi, olay bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 27 Nisan 2012; 20:45:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Ahmet 17|

quote:

Lise son sınıfım dün osymye lys icin para yatırdım ve başvurumu kendim yaptım(bireysel basvuru) Sistemde başvurunun yapıldığı yazıyor ama okulda mudur yardımcısına imzalatmak icin geldigimde okulun sisteminde adım görünmüyordu. Hata olarak ogrencinin kaydı başka bir merkez tarafından zaten yapıldı diyor. Acaba sorun çıkar mı?(okul puanının kırılması ve en önemlisi sınava girememek gibi) yardımcı olursanız sevinirim.

Bireysel başvuruyu başarılı bir şekilde yaptıysan imzalatmana gerek yok. Yani çıktı alabiliyorsan belgeyi, olay bitmiştir.

Tamamdir hocam cok sagolasin başvurunun başarıyla gerçekleştiği yazıyor bugun mudur yardımcısının sisteme giriş yapınca benim adıma zaten basvuru yapılmıştır hatası alınca telaslandim. Simdi rahatladım sagolasin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Önemli değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.