Şimdi Ara

Çok Kararsızım Yardımcı Olun Lütfenm.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar YGS'de 73bindeydim.LYS'de az bir çalışmayla sıralamamı mf3'te 39bine mf4'te 44bine çektim.Önümüzdeki sene için hazırlansam mı yoksa bu sene tercih yapıp gitsem mi bazı üniversitelere?Bilgisayar,makine,endüstri mühendisliği tarzında meslekleri yazmayı düşünüyordum.Dokuz Eylül,Gazi,Osmangazi gibi üniversitelerde makine mühendislikleri tutuyor.Ayrıca babam %50 burslu yeditepe,bahçeşehir gibi üniversitelere gönderebilirim diyor benim gönlüm elvermese de.Sizce ne yapmalıyım?Yardım edin lütfen.

• Akdeniz Üni Gerontoloji ye bi bak incele derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: y_ahmet

Arkadaşlar YGS'de 73bindeydim.LYS'de az bir çalışmayla sıralamamı mf3'te 39bine mf4'te 44bine çektim.Önümüzdeki sene için hazırlansam mı yoksa bu sene tercih yapıp gitsem mi bazı üniversitelere?Bilgisayar,makine,endüstri mühendisliği tarzında meslekleri yazmayı düşünüyordum.Dokuz Eylül,Gazi,Osmangazi gibi üniversitelerde makine mühendislikleri tutuyor.Ayrıca babam %50 burslu yeditepe,bahçeşehir gibi üniversitelere gönderebilirim diyor benim gönlüm elvermese de.Sizce ne yapmalıyım?Yardım edin lütfen.

kardeşim devlet ünisi tutuyorsa özele neden para bayılacaksın ki boş yere bence cok gereksiz eğer puanın devletlere tutmazsa git özele
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.