Şimdi Ara

Yardımcı olana Cikolata !!! hemde Marka cıkolata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1)Arkadaslar new york tan bı psp getırtmeyı dusunuyorum ama acaba fıyatları nedır bı bılgınız war mı ?? yane ne kadar a patlar bana 1 psp !

2)bı de alcagım urunun ozellıklerı ne olmalııı??? hıc bı bılgım yoq bu aletı cebıtte gordum dorunce yamuldum kaldımm lutfen yardımcı olun

3)alırken nelere dıkkat etmesı lazım alan kısnın en ınce ayrıntılarına kadarr!!!

4) bu 3 unu ıstıyorum :D cewap werene cıkolataa rahat olunn :D

• Arkadaslar yarın sıparısı wermem lazım bu gece son lutfen yardımcı olunn!
  • arkadaslşar koca forumda cwp werecek hıc kımse yoq mu ya yoğun istek ızerıne saolun dıyoum baska da bısı demıyorum Ben bole bısı goremedım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurboy34

1)Arkadaslar new york tan bı psp getırtmeyı dusunuyorum ama acaba fıyatları nedır bı bılgınız war mı ?? yane ne kadar a patlar bana 1 psp !

2)bı de alcagım urunun ozellıklerı ne olmalııı??? hıc bı bılgım yoq bu aletı cebıtte gordum dorunce yamuldum kaldımm lutfen yardımcı olun

3)alırken nelere dıkkat etmesı lazım alan kısnın en ınce ayrıntılarına kadarr!!!

4) bu 3 unu ıstıyorum :D cewap werene cıkolataa rahat olunn :D

2) alacağın ürün 1.5 versionlu olmalı , çünkü burda makinayı kırdırdığın zaman netten attığın oyunlar çalışsın.

3) alırken kutu içeriğinin tam olmasına dikkat et , heralde amerikada da eksik parça verecek halleri yok.

TOBLERON isterim ona göre

• Saol kardess .. ama artıq cok gecc maaleseff hıc bı bılgım olmadıgı ıcın sıparıs weremedımmm
  • Türkiye'den japon al ya da avrupa versiyonları bekle.. Amerikanlar 1.52 diye biliyorum. Ve de alırken açılışın siyah ekranında ölü piksel varmı ona dikkat et ve de pil takılıyken gözünün önünde ilk açılışta cihazın çalışmaması gerek, eğer çalışırsa pili kullanılmış demektir. Hiç kullanılmamış sıfır pil il çalışmaz. Temizliğine ve de aksesuarlarına dikkat et. Bazen eksik çıkabiliyor. Fiyatı şu an için 350 iyi, 400 normal, 450 pazarlık yapılacak derecede, 500 yok artık civarlarında seyrediyor tabi spot için.. Garantilisi ise Teknosa 579 YTL fiyat verdi..
  • Abi niye isyan ediyosun ki. Millet demekki cevap vermek istemedi. Sen bura yerine aşağıda verdiğim linke bi topıc açsaydın bak nasıl cewap geliodu. Önce forumu araştır sorumun cewabı var mı diye. Hemen bi topıc açıp sıvışma ortalıktan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.