Şimdi Ara

YARDIM RENO SYMBOL 1.2 ARACIMA HANGİ LPG KİTİ VE NERDE MONTAJ YAPTIRMALIYIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese hayırlı günler 2016 mode 1.2 reno symbol aracım var benzin fiyatları malum ortada ilk zamanlar lpg taktırmamaya and içmiştim ama 100 liralık benzin 2 gün dayanmıyor istanbulda nerede ve hangi marka lpg kiti taktırmalıyım yardımlar için şimdiden teşekürler.

• BU ARADA ARAÇLA AYLIK 1500 KM CİVARI YOL YAPIYORUM ARAÇ 27 BİN KM DE
  • Landrenzo
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Peki nerde istda bildiğiniz güzel işçilik yapan bir yer varmı
  • Ayda 1500km yılda lpg sonrası en az 15000km anlamına gelir:)
    Bu da günde min 20kuruş tasarruf etseniz yılda 3000 TL bir tasarruf demektir.

Hiç vakit kaybetmeden lpg dönüşümünüzü yapın ve tasarruf edin şu dönemde önemli:)
    Linki incelerseniz nerede montaj yaptıracağınız hangi kiti kullanacağınız hakkında yol gösterecektir.
  • aynı motora sahip clio3 sahibiyim.atiker gold süper olur aracına.yer içinse tavsiyelerime kesinlikle kulak ver anadolu yakası ümraniye candan mühendislik ve maltepe emre mühendislik tavsiyemdir.avrupa yakası için maslak çevre otogaz ve rami atılım otogaz tavsiyemdir.buraların haricinde dönüşüm yaptırma .önemli olan montaj ve ayar dır.markaların pek önemi yok.iyi usta bul yeter.
  • alpikom A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekürler ustam allah razı olsun
  • Candan mühendislikle görüştük atiker grand tavsiye etti bakalım elime para geçtiği anda doğru dönüşüme ocağıma incir ağacı dikecek benzin yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

Candan mühendislikle görüştük atiker grand tavsiye etti bakalım elime para geçtiği anda doğru dönüşüme ocağıma incir ağacı dikecek benzin yoksa.
    bende montajımı orada orada yaptırdım ve çok memnunum.işçilik ve bilgileri çok iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.