Şimdi Ara

YARDIM! Görüntü Gelmiyor, Klavye ışıkları yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Teknik yardım talep edeceğim sizlerden.

Toplama bilgisayar CS-GO oynarken dondu ve sonradan kapandı. İlk açtığımda BIOS'a falan erişebildim birkaç birşey değiştirmeyi denedim ama değiştiremeden kapandı ve bir daha asla görüntü gelmedi.

• PSU, RAM denedim onlarda problem yok.
    • Ekran kartı fanı, CPU fanı, egsoz fanı vs çalışıyor.
    • Görüntü asla yok. Monitör çalışırlığından ve sağlam kablo ile deniyorum.
    • Klavye ve mouse ışıkları yanmıyor.
    • Cihazda herşeyi sökerek sadece tek işlemci tek ram ve PSU bağlayarak açmaya çalışıyorum. İşlemci grafik desteği yok görüntü gelmemesi normal ama klavye mouse ışıkları da yanmıyor.

Yurtdışında yaşadığım için yüksek tutarda arıza tespit ücreti vermek istemiyorum. Anakart garanti servisine gitti geldi ve sorunda bildirmediler. Ama detaylı rapor verilmedi tam emin değilim adam akıllı denediklerine.

B450M S2H Gigabyte

ryzen 2600

RX580 4G Spphire

Fikir verebilen oluras sevinirim. Teşekkürler

• Bios üzerinde işlem yaparken kapanması ve bir daha açılmaması sadece anakart problemini gösteriyor. Bios ekranında tüm bileşenleriniz aktif olarak çalışmıyor. Yani bios ekranında kapanıyor ve psu testide yaptıysanız kesinlikle anakart derim. Yalnız elinizde yurtdışında yaşamanızdan ötürü daha farklı ürünler bulma imkanınız var. Psu test cihazı edinip 12v kanal çıkış değerlerine bakın. Çünkü arızanızda denemeler yaptım demeseydiniz direk Psu derdim.

TEKNİK DESTEK https://www.twitch.tv/afsinedremitli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.