Şimdi Ara

Yardım! exe'ler neden çalışmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayardaki program kurulum egzeleri hatta mp3'ler çalışmıyor hata veriyor, mp3leri winamp çalmıyor, içinde gözükmüyor bile. aynı egzeyi alıp veya mp3 alıp başka bir klasöre attığımda çalışıyor. bana çok ilginç geldi bu olay vede canımı sıktı. windowsu bikaçdefa formatlayıp kurdum başka sebeplerden dolayı herseferinde aynı şey oluyor. Bu problem hakkında bilgisi olan vrsa sevinirim....

• bu problem bir virüsten olabilir
    güvenli kipte bir güncel virüs programıyla tarat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebani -- 19 Ağustos 2005, 19:46:29 >
  • Senin hata bende de 3 sene önce olmuştu. Bir gün açtım bilgisayarı, 640x480 16 renk birsürü hata mesaji. Neye bassam çalışmıyor. Ertesi gün de win. yüklenirken Disk Okuma Hatası. Bir reset. Sonrasında baktım HDD yok.

Dikkatli ol. Bu benim başıma gelen. 15gb hdd mafiş olmuştu.

Saygılar
  • viriüs olayı olabilir diye geldi sen deyince aklıma. çünkü kaspersy ile akşam tarattırmaya başladığımda sabaha kadar bitirememişti. hal devam ediyordu taramaya. bu kadar uzun süre virüs taraması yapılmaz herhalde 40GB lık hhd'de. onun dışında birşey olabilir mi acaba diye de düşünüyorum ama bişey gelmiyor.
  • tüm bilgisayarı kaspersy ile taradım bişey yok. mp3 kalsörünün üzerine geliyorum play with winamp diyorum hiç bişey olmuyor. klasörü açıyorum mp3leri enterliyorum. tık yok. sonra klasörü kopyalayıp başka bi yere paste'liyorum. pat diye sorun bitiyor. programların exelerini hatta ziplerde de aynı şeyler aluyo. neden böle oluyo annamadım gitti.
  • 40gb hdd okadar sürmüyo full dolu olsa bile en fazla 20dk sürmesi gerekir
    hdd de sorun var gibi görünüyo
    gerçekten gidebilir bilgilerinin yedeklerini almanı öneririm
  • evet gecmıs olsun 2 gun once 160 lık hdd gıttı benım hıc bı exe calısmıyor kafasına gore hepsı ayrı hatalar verıyor tarama yaptım vırus lu dosyları sıldıki bunlarda exe dosyaları ıdı yenıden actım pc yı ancak artık kalan exelerde calısmıyordu ve hata devam edıyordu artık kabullendım bı format attım sonratekrar tarat ama aynı sorun devam f disk gerekli 2 senelık bırıkım gitti
  • sistemi değiştirip fdisk yap 98 kur
  • şimdi ben bütün almam gereken dosyaları alıp bilgisayarı tamamen silip partitionları tekrar oluşturmayı düşünüyorum. Fdisk ile bu işleri yaparken partitionları nasıl oluşturmalıyım? primary, secondary, secondary extended felan filan. hangilerini oluşturmam lazım. işletim sistemini hangisine kuracak şekilde ayarlamalıyım. bide öyle denemek istiyorum.
  • user.dat dosyasında problemin var gibi geldi bana... bu dosya içerisinde dosyalarla ilgili ayarlar falan mevcut ve düzeltilmesi çok zor... birkaç sene önce askerde yanlışlıkla bu dosyayı kullanılmaz hale geitrmiştim senin düştüğün durumdan daha beteri olmuştu 3-4 saatte düzeltebildim (şükür yedeği vardı) işin zor... program ayarlarına bir bak. dosya türlerini kontrol et....
  • KLASÖRÜN BULUNDUĞU KISIMDA BAD SEKTÖR OLABİLİR FDISK İLE FARKLI DEĞERLERDE BÖLÜMLENDİR 10-30 İSE 15-25YAP
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.