Şimdi Ara

YARDIM EDİN SİLEMİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    WİNDOWS XP PRO. KULLANIYORUM .WİNDOWS U 1 AY ÖNCESİNE GERİ YÜKLEDİM .İYİCE HANTALLAŞMIŞTI ŞİMDİ DE EKRANDA SÜREKLİ TRYAPP ADINDA BİR KLASÖR AÇIK DURUYOR VE BİLGİSAYARIMI KAPATMAMA İZİN VERMİYOR. SÜREKLİ BİRŞEYLER YÜKLEMEYE ÇALIŞIYOR . NE YAPMAM GEREKİYOR SİLEMEDİM BUNU .YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞK EDERİM

• AntiSpyware programı kurup tarat makineni. Güncel programlar bölümünde gerekli programları bulabilirsin.
  • DEFALARCA VİRÜS TARAMASI YAPTIM AMA OLMADI BU VİRÜS DEĞİL ZANNEDERSEM WİNDOWS Bİ DOSYAYI KAYBETMİŞ ONU BULMAYA ÇALIŞIYOR DİSK YADA CD YERLEŞTİRİP DEVAM EDİN DİYOR .EKRANIN RESMİNİ ÇEKTİM AMA BURYA NASIL GÖNDERECEM BİLMİYORUM ....
  • http://imageshack.us/ bu adrese resmi upload et daha sonra [simage]uploaddan sonra verilen direct link[/simage]
    yazarak yapabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: goldenhawk06

DEFALARCA VİRÜS TARAMASI YAPTIM AMA OLMADI BU VİRÜS DEĞİL ZANNEDERSEM WİNDOWS Bİ DOSYAYI KAYBETMİŞ ONU BULMAYA ÇALIŞIYOR DİSK YADA CD YERLEŞTİRİP DEVAM EDİN DİYOR .EKRANIN RESMİNİ ÇEKTİM AMA BURYA NASIL GÖNDERECEM BİLMİYORUM ....

olumsuz.. bu sekılde bır hata olsa yanı bulamadıgı dosya falan neden bılgısayarı kapatmana ızın vermesın. antivirus programları ayrıdır spy cleaner lar ayrıdır dostum. bu yuzden spy temızleme programları bul. spy doctor gibi falan belkı ıse yarar. birde arkadasın tarıf ettıgı gıbı resmı screen le buraya koy bakalım. kolay gelsın
  • bilgisayarı güvenli modda çalıştır öyle silmeyi dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.