Şimdi Ara

Yardım Edin Razer Abyssus mu Steelseries Rival mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar g300s mausum bozuldu aslında sıkıntım yoktu pek mausla yıne aynısını alabılırıdm ama almışken bol bol oyunda oynadıgım icin güzel bi gaming maus alaym dedim. fakat bu iki maus arasında karar veremedim bütçem bunlara uygun. bide bu steelseries 100 ile 300 arasındaki fark nedir? Anlayan arkadaşların önerisini almak isterim

• SteelSeries Rival kaç ? 300 mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paran varsa Steelseries Rival 300 al geç..Dikkat et mouse bayağı büyüktür..Daha önce g300 kullandıysan alışman zor olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilakyildiz

SteelSeries Rival kaç ? 300 mü ?

kampanya buldum steelseries rival 100 ve yanında qck medium mouse pad veriyolar 139 lira onu almayı dusunuyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Paran varsa Steelseries Rival 300 al geç..Dikkat et mouse bayağı büyüktür..Daha önce g300 kullandıysan alışman zor olabilir

galiba rival 100 alacagm. cok farkı varmı. evet g300s kullandım alıştım buna rival 100 mu daha yakın 300s e rival 300 mü
  • Kip187 K kullanıcısına yanıt
    Ben Rival 300 zannettim,Razer ile kıyasladığımızda ele oturuşu Razere göre daha kötü,Razer Rival'den daha iyi bu konuda

• Kip187 K kullanıcısına yanıt
    Ama senin gösterdiğin bu Razer markadan daha iyi olarak Rival 300 var,ama illede ikisinden birini seçin dersen,Razer kardeşim,başka söze gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kip187

quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Paran varsa Steelseries Rival 300 al geç..Dikkat et mouse bayağı büyüktür..Daha önce g300 kullandıysan alışman zor olabilir

galiba rival 100 alacagm. cok farkı varmı. evet g300s kullandım alıştım buna rival 100 mu daha yakın 300s e rival 300 mü

g300s'in boyutuna rival 100 daha yakın..
    Rival 100 ve Rival 300 arasında sensör farkı - boyut farkı var..Bunlardan özellikle sensör farkı önemli bir fark..
    Eğer g300s boyutlarında bir mouse istiyorsan Logitech g303 alabilirsin..Sensör olarak Rival 300'den bile iyidir..
    Yani sana tavsiyem Logitech g303

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.