Şimdi Ara

Yardım. DOPING internet hattımı iptal etmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sizlerin yardımına ihtiyacım var.

yaklaşık 2 sene önce bu berbat şirketin esiri oldum ve bu mart ayının 11. günü taahhüt sürem bitmiş bulunmaktadır.
    hemen ertesi hafta iptal dilekçesini hazırlayıp DOPING internet şirketine göndermeme rağmen iptal işlemleri için ne bir arayan nede bir soran oluyor. şirketi aradığımda zaten ses kaydı başlıyor konuşmaya ama oradan da müşteri temsilcisine bağlanamıyorum.
    lafın özüne gelirsek;
    ben bu şirketten bir türlü kurtulamıyorum ve başka şirketler ile de bu doping internet hattımı iptal etmediği için anlaşamıyorum.

lütfen bana bir çözüm yolu gösterin arkadaşlar.
    internette ne kadar şikayet sitesi varsa hepsine mağduriyetimi yazmış bulunmaktayım.
    ama yine biçareyim.

NOT: bu Millenicom-Doping ADSL şirketini kimseye tavsiye etmiyorum. kesinlikle uzak durun.

• https://sikayet.btk.gov.tr/
    btk'dan şikayet et millenicom'u,sana o zaman geri dönüş yaparlar
  • Web sitelerinden mail atıp yeni taaahhüt vereceğim beni arayın diyin, anında ararlar iptal ettirirsiniz arayan kişiyle kavga edip.
  • Doping nisan 2016ya kadar iyiydi

Sonra anlık kopmalar olmaya başladı

Sonra kopmalar 10 dk olmaya başladı

30 ocak 7 şubat arası tamamen koptu

Arıza için 7 gün sonra geldiler

2 gün iyiydi sonra 10 dklık kopmalar devam ede ede 3 marta geldik o gün yine koptu

4 5 6 martta aradık arıza için, dönen olmadı

İnternetten online işlemler kullanıcı profili oluşturarak ulaşıp arıza kaydı verdik

7 marttan beri bekliyoruz

3 günde bir online işlemlerden soruyorum aynı cevaplar "teknik bilmemnelerimiz şeylerine devam etmektedirler. En kısa zamanda şeyedeceğiz"

7 şubattaki arızada birileri gelip kablonun ucuna bi şey takıp "tamam" demişler "arıza santralde"

Özetle Millenium Doping AL MA YIN

Adamlar bildiğin kepenk indirmiş

Arıza kaydı eskiden 7/24 idi şimdi 5/8 (yani iş günleri mesai saati içinde) eleman azaltma da var. Teknik servis zaten yok ya ttnet geliyor ya turkcell

Online işlemlerdeki eleman "sözleşmeye göre 2-7 gün içinde onarılır" dedi "10 gün oldu" yazdım "doğru 10 gün olmuş" dedi. Önündeki ekrana bile bakmıyor. Elemanlara da kızamıyorum naapsın şirket böyle olunca. Allah bilir ücret alamıyorlardır.

Çok fena halde sinirliyim

Pazar günü arkadaşın kablo interneti bozulmuş akşam 21de arıza kaydı vermiş pazartesi 10.30da gelmişler

Doping kapatıyor hayırlı olsun

Bu kadar basit bir organizasyonu bile yapamadıklarına göre kapatsınlar

Mazide kalırlar

1 mayısta bitiriceğim ve turkcell 4ü1arada düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.