Şimdi Ara

yardım....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kız kardeşime telefon alcaz sony ericson z610i ile samsung d830 arasında kaldı resim çekminde kalite olrak hagisi daha iyi yada genel olarak sizce hangisi daha iyi? mp3çaları var o yüzden telefonda müzik dinlemek kıstas deil aslında 300ile 400 arasında başka birşeyde önerebilirsiniz.

• Sony Ericsson Z610i bir bayan için uygun bir telefondur.Gerek müzik kalitesi gerek kullanım rahatlığı ile stabil çalıştığını söyliyebilirim.
    iyi bir tercih olabilir.Kardeşinizin de bu telefonu beyeniceğini düşünüyorum
  • Her iki telefonun kamerasıda birbirine yakın performans sunuyor. Müzik çalar olarak Z610i daha başarılı bir model.
  • Z610 Müzik bağlamında daha iyi bir ürün
  • beyler ilgi için sağolun yanlız bi noktayı yanlış yazmışım..müzik önemli deil kulanışlılık ve fotoğraf ne bilim kalite fln..aslında gönlüm d830 dan yana ama onun tuş takımı için pek iyi şeyler söylenmiyor..
  • Aslında fotoğraf kalitesi için her ikiside iyi, D830 modelinin kamerası çoğu zaman beyazları aşırı şekilde patlatıyor buda lensin ufacık olmasından kaynaklanıyor. Renk olarak da Z610i daha iyi.
  • saolun yaa yardımınız için sanırım z610i yi alcak
  • Yardımımız dokunduysa ne mutlu bize.
  • z610 da kamera güzel ben kullandım müziğe önem verseniz de vermesenizde çok güzel,kamera ve kullanım kolaylığına bakıyorsanız pişman olmazsınız ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.