Şimdi Ara

YARDIIIMMM---PRİNCE OF PERSİA SAND TO TİME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR BENİM BİLGİSAYARIN OZELLİKLERİ P4 2.0, 386 RAM, 30 GB HD, 64 EKRAN KARTI, BENİM MAKİANAYA PRİNCE OF PERSİA SAND TO TİME OYUNUNU YUKLEDİM VE UYARI VERİYO README.TXT DOSYASINA TECHNİCAL SUPPORT KISMINA BAKIN DİYOR.. BENİM MAKİNANIN OZELLİKLERİ İLE BU OYUN ÇALIŞMAZMI YOKSA BENMİ OYUNU KURAMADIM LUTFEN ARDIM EDİN.. YARDIMLAR İÇİN HERKESE TEŞEKKÜRLER

• Abi normalde mx ekran kartlarını desteklermiyor oyun. Eğer ekran kartın mx ise çalışmaz. Değilse çalışması lazım.
  • oyunu benim bir arkadaşım mx 440 bile çalıştırdı ama en düşük ayarlarda tabi senin makinada bu oyun çalışır bence senin oyun cd sinde bir bozukluk var sen başka bir arkadaşından oyunu bul ve bir dene
  • 3d Analyzer ile çalıştırabilirsin. İnce ayarları daha evvel burada anlatılmıştı. Arama' dan bir bak istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: yol gezer

oyunu benim bir arkadaşım mx 440 bile çalıştırdı ama en düşük ayarlarda tabi senin makinada bu oyun çalışır bence senin oyun cd sinde bir bozukluk var sen başka bir arkadaşından oyunu bul ve bir dene

KARDEŞ OYUN MX EKRAN KARTLARINDA ÇALIŞMIYOR. ATMA ÖLE!!! TAMAM MI?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Met_10

quote:

Orjinalden alıntı: yol gezer

oyunu benim bir arkadaşım mx 440 bile çalıştırdı ama en düşük ayarlarda tabi senin makinada bu oyun çalışır bence senin oyun cd sinde bir bozukluk var sen başka bir arkadaşından oyunu bul ve bir dene

KARDEŞ OYUN MX EKRAN KARTLARINDA ÇALIŞMIYOR. ATMA ÖLE!!! TAMAM MI?

kaerdeşim niye atayım ya ben gördüğümemi sana mı inanıcam ben gördüm sen istersen inanma

• MX ekran kartlarında yukarda adını vediğim programla çalıştırılabiliyor. Gf2 vardı o aralar bende gayet güzel oynuyordum. Forumdan bir araştırın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.