Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar TLCard ım var nuvo üyesi oldum nuvo TLCard gelince TLCard ım kullanılamayacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaslar TLCard ım var nuvo üyesi oldum nuvo TLCard gelince TLCard ım kullanılamayacak mı

şuan muhtemelen vadesiz hesabın ve 1 tane de tl cardın var, nuvo hesap açtıysa, önce tl cardı yeni vadesiz nuvo hesabına bağlat, sonra eski vadesiz hesabı kapat, bu şekilde hem tl cardı hem de nuvo kartı kullanabilirsin, ve de hesap işletim ücreti ödemezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaslar TLCard ım var nuvo üyesi oldum nuvo TLCard gelince TLCard ım kullanılamayacak mı

şuan muhtemelen vadesiz hesabın ve 1 tane de tl cardın var, nuvo hesap açtıysa, önce tl cardı yeni vadesiz nuvo hesabına bağlat, sonra eski vadesiz hesabı kapat, bu şekilde hem tl cardı hem de nuvo kartı kullanabilirsin, ve de hesap işletim ücreti ödemezsiniz

teşekkürler daha önceden nuvo hesabım vardı iptal etmiştim tekrar nuvo hesabı actırdım.tl card hesabım nuvo hesabıma bağlımıdır?
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    bunu 444 ü arayarak öğrenebilirsin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Cuma günü kartı aldıysanız ve şifrenizi de oluşturduysanız kart aktiftir.

Aynı gün aynı marketin farklı şubelerinden 100 tl alışveriş yapsam Bahar kampanyasında geçerli oluyor mu?
  • nerdeyse 1 ay olacak hala paketiniz hazırlanıyor diyor mart ayı çıksın kampanyalar bitsin diye mi bekliyolar anlamadım ki
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    Geçerli olmaktadır,alışveriş yapabilirsiniz.
  • bu ne demek oluyor.???
  • quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

bu ne demek oluyor.???

Mesajda herşey net bir şekilde anlatılmış hocam zaten. Y.Kredi daha kapsamlı hizmet sunuyor bundan vazgeçip Nuvolu olursan kısıtlı hizmet alırsın diyor olay bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Ozan

quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

bu ne demek oluyor.???

Mesajda herşey net bir şekilde anlatılmış hocam zaten. Y.Kredi daha kapsamlı hizmet sunuyor bundan vazgeçip Nuvolu olursan kısıtlı hizmet alırsın diyor olay bu.

hiç gerek yok o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

bunu 444 ü arayarak öğrenebilirsin hocam

eyvallah hocam
  • ne biçim sistem yapmış adamlar çarşamba günü teslim aldığım kartı hala kullanamıyorum aktif olması 1 haftayı buluyormuş kampanya bittikten sonra aktifleştirecekler kartı iptal edin dedim gayet umursamaz birşekilde internet şubesinden iptal edin diyorlar. Enparaya yaklaşabilmeleri için çok çalışmaları lazım bunların

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Geçerli olmaktadır,alışveriş yapabilirsiniz.

her şeye bi cevabın var hocam maşallah:) kampanya uzaması hakkında da bi fikrin var mı acaba değilse 16 Nisanda( büyük ihtimal iade tarihi) 2015'in en büyük çaplı müşteri kaybeden firması olur nuvo
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Şimdiden kapattırabilirsiniz kartlarınızı o zaman,güle güle.
  • quote:

Şimdiden niye kapayalım iadeler gelince kapatırız
  • kenarda dursun diye 6 mart tarihinde başvurduğum kart en az 20 kere aramama rağmen kuryeye verilmedi bile. 20 gündür bi verildi bi verilmedi diyorlar sistem vs hiçbir şey yok ortada. en son 3 gün önce "paketiniz hazırlanıyor" dan paketiniz dağıtıma hazırlanıyor seviyesine geçtim...

berbat bir sistem, işlemeyen müşteri hizmeti 25 gündür gelmeyen bir kart. başvurduğum güne lanet olsun.

şikayetvar'a yazıp daha sonra da kimlik bilgisi hırsızlığından şikayet edicem gerekli kurumlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

ne biçim sistem yapmış adamlar çarşamba günü teslim aldığım kartı hala kullanamıyorum aktif olması 1 haftayı buluyormuş kampanya bittikten sonra aktifleştirecekler kartı iptal edin dedim gayet umursamaz birşekilde internet şubesinden iptal edin diyorlar. Enparaya yaklaşabilmeleri için çok çalışmaları lazım bunların

20 gün oldu hala aktif etmediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ çanadolu Çocuğu

quote:

Bunu idrak edecek kapasite yok galiba babasının evinden kovuyor sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

quote:

Orijinalden alıntı: İ çanadolu Çocuğu

quote:

Bunu idrak edecek kapasite yok galiba babasının evinden kovuyor sanki

Bu konuda bu forumda kabak tadı verdi. Kampanya uzamazsa kapatırız, kampanya uzamazsa elveda nuvo. Sürekli aynı cümleler. Kapatırsan kapat, millete ne? Kartı zor koşullarda almışsın zaten. Herhangi bir ücreti de yok. Neden kapatılıyor, onu da anlamıyorum. 2 ay sonra bir kampanya çıkarır, keşke kapattırmasaydım diye pişman olursunuz sonra. Ayrıca iade kampanyası uzamasa bile tlcardın birçok kampanyasına giriyor zaten. Bkm ile 75 tl lik alışverişe 20 tl veriyor mesela 2 kampanya kombo oluyor. Arkadaş bıktı artık bence ben gibi de o yüzden o cevabı verdi.

• Bankalar bedavaya iş yapmazlar bu kartlarda bedava değil sonuçta bankanın kullanım oranı artıyor şahsen başvuru yaptığıma pişmanım adamlar kimliğin fotoğrafını çekiyorlar kurye firmasının elemanlarının telefonlarında kalabiliyor bütün bilgilerimiz hertürlü suistimale açık.

Yapıkredi bu işi eline yüzüne bulaştırdı ben ve eşim zamanında encard almıştık adamlar 3gün içerisinde adresimize geldi kartı teslim edip aktifleştirerek gittiler ve ondan sonra hiçbir şekilde müşteri hizmetleriyle muhatap olmak durumunda kalmadık halada memnuniyetle kullanıyoruz bu ay hiç uğraştırmadan carrefour indirim şifrelerini telefonlarımıza gönderdiler bankomat olarakta çok yaygınlar bizim burada.

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.