Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.297
Cevap
72
Favori
100.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayadır erteliyordum, işlem yapmayı. üzüldüm erken bitirilmesine
  • alışverişi yaptım ama benim cüzdan da böyle bir kampanya görünmüyor. MH üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilirmiyiz acaba?
  • m-cuzdan dan katıldım.
    153 TL alısveris yaptım şok dan.
    100 TL 1.yıl kampanyasından,
    https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/sok/s-4/c-6815.aspx
    20 TL wp da buradan mı gelecek?
  • Katıldıktan sonra kampanyanın devam edip etmediğini bilmek zorunda olduğumuzu düşünüyorum. O nedenle teorik olarak "KATIL" butonuna tıklamış olan müşterilere iade yapmak zorunluluğu var. Ki MH'den bazıları da geri ödemenin yapılacağı bilgisini vermiş. Kesin bilmese böyle bir sorumluluğu almaz. Zaten bilmeyen MH sorumluluk almamak adına bilmiyorum diyemediğinden kampanya bitti demiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Kayseri Köşk mahallesindeki Şok markette işlem tamamlandı. Kasadaki çalışanlarda nasıl yapıldıgını anladı. Oradan ayapabilirsiniz alısverisisinizi

İşlem nasıl yapılıyor ve cihaz nasıldı? Anlatabilirseniz sevinirim buradaki iki Şok'ta da personel bilmiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek neymiş bir daha kampanyalarda erken davranmak lazımmış.. 20 gündür var kampanya yapmadıysak kabahatin çoğu bizde..
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1 saat öncesine kadar doğruydu,evet.Şu anda kesin bir bilgi yok,yarın konuya net cevabı yazacağım.

• Harbiden şaka maka kampanyayı harcamadan bitti gitti yazıklar olsun 31 aralık yazıyordu nasıl oluyorda erkenden bitirebiliyor

• Burning hocamın da dediği gibi

Önceden cüzdan uygulamasından katılım sağlayıp bugün mobil ödeme yapanlar için kayıt oluşturulmuş. 1 2 gün içinde sonuçlanacak diyor müşteri hizmetleri. Kesin bir şey şu an için yok ama ben olumlu sonuçlanacak diye düşünüyorum

• supergokhan kullanıcısına yanıt
    Helal olsun kardeşim aynen +1

• Dalga mı geçiyorlar bunlar? 31.12.2016 yazıyordu orada. Kazanılmış hak geri alınmaz. 100 liradan 150'ye çıkarabilirsin ancak.
  • Merhaba,

Kampanya döneminde "katıl butonuna" tıklayanların işlemleri dahildir,alışveriş yapabilirsiniz.(20 Ocak 2017 tarihinde iadesi ekstreye yansımayanlar kayıt oluşturarak iadelerini alabilirler.)
  • Bugün alışveriş yapanların iadeleri için olumlu karar alınırsa katıl butonuna tıklayıp alışveriş yapmayanlar sizin cevabınızı bekleyip yarın alışveriş yaparsa iade alır mı?

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Önceden katıl butonuna tıklayan herkesin 31 Aralık 23:59'a kadar yaptıkları işlemler dahildir,dahil edilecek.

• Cevap için teşekkürler.

• Hadi geçmiş olsun herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Önceden katıl butonuna tıklayan herkesin 31 Aralık 23:59'a kadar yaptıkları işlemler dahildir,dahil edilecek.

hocam yapı kredinin genel müdürü müsünüz
    yani kaynak sağlam mı demek istiyorum
  • Zaten olması gereken bu bence bende deminden arayıp durumun saçmalığıni anlattım onlarda iltibat numarasi akıp geri donus yapacağız dediler

• Arkadaşlar şimdi alışveriş yapsam kabul edilir mi, kampanyaya katılmayı 1 hafta önce aktif ettim

• Daha önceden katıl butonuna tıklayanlar kampanyadan faydalanacaklar. Müşteri hizmetlerini arayıp katılım sağlamışmısınız onaylatabilirsiniz. Ben aradım katılım saatime kadar söyleyip kampanyaya dahil olduğumu söyledi. Sorun olmayacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkblack888 -- 26 Aralık 2016; 19:56:24 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.