Şimdi Ara

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 100 TL indirim.(KAMPANYA BİTTİ!) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.298
Cevap
72
Favori
100.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim konustugum MH temsilcisi de daha once katilim saglayanlarin durumunun yarin belli olacagini soyledi. Baskiyi arttirirsak sikinti yasamayiz
  • Oyun parkında salıncak kapmak gibi olmuş. İlk gelen kapar demiş yk.
  • Nasıl biter ya kaç gündür nfc li telefon arıyorum etrafımda bulamayınca gittim nfc li telefon aldım gercekten bitti mi şimdi
  • Kartım daha bugün kuryeye verilmişti.

Hemen aktif etmiştim ve kampanyaya katıla tıkladım.

Kampanyanın sonlandırıldığını öğrenince 2 farklı müşteri hizmetleri ile görüştüm. ikisi de farklı konuştu.

Ben de gittim az önce alışverişi mi gerçekleştirdim.

İade edileceğini düşünüyorum.

Not: kampanyaya katılımı 18.25 gibi sağladım.
    Kaçta sonlandırıldı saat bilgisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireysel.emeklilik -- 26 Aralık 2016; 22:10:16 >
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    bugün saat 11.00 da kampanya bitti hocam. eğer 11 den önce uygulamadan katıl dediyseniz sıkıntı olmaz ama sonra yaptıysanız büyük ihtimalle kabul edilmez
  • raul_meireles kullanıcısına yanıt
    Kampanya 11 de bittiyse ben nasıl kampanyaya katılım sağladım.

Emin olmak için müşteri hizmetleri ile de görüştüm. Kampanyaya katılımınız sağlanmış dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam tam olarak. Ama bugün 5 müşteri temsilcisiyle görüştüm 5 i de farklı bir şey söyledi.

En iyisi bekleyip görmek ocağın 2o sin de belli olcak

• Kampanyaya katıldım ama NFC desteği yok diye uygulamayı silmiştim. Şimdi benim katılım hakkım duruyor mu öğrenebileceğimiz bir yer var mı?

• numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi oldu biri güncel dönemde diğer provizyonda bekliyor. Migros 2 ödeme görünürse kartınızda dekont getirin yardımcı oluruz dediler banka biraz yokuş yapıyor. İnşallah silinir bankaya kalırsa işimiz var.
  • muhammed46 kullanıcısına yanıt
    Hocam provizyondaki islem 3 5 gun kalir ve otomatik olarak duser endise etmeyin.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta salı günü şok markette alışveriş yapmıştım 5 defa denediler kasa hata veriyor denildi hala provizyonda duruyor işlemler bendeki
  • Önceden katılmıştım kampanyayı bitirmişler yarın şokta kullanacaktım ne olacak şimdi
  • Mh aradım yapacak birşey yokmuş kampanyayı saat 11 de iptal etmişler saat 11 kadar alışveriş yapmam gerekiyormuş bende sinirden direk kartı kapattırdım kampanyaya 20 aralıkta katıldım tuşuna basmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 26 Aralık 2016; 23:53:14 >
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    onlar da bilmiyor hocam kesin bilgi yok. şansa kalmış artık belki yatar ayın 20 sinde iadeler
  • dusundurucu D kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten provizyonda bekliyorsa bi sure sonra dusecektir.

Yok hocam ben alışveriş yapmamıştım sadece katıl tuşuna basmıştım mh alışveriş yapmanız gerekiyordu dedi

• Karta basvurmustum yeni suan kuryede,iptal etme sansimiz var midir gelmeden?
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    ben kampanya ilk çıktığında katıl tuşuna bastım uygulamadan. bugün saat 16 civarında yaptım 100 tl mobil ödemeyi. bana da yamuk yaparlarsa kalayı yerler.
  • Cildiircam ya bi isleri de duzgun olsun baktilar musteri cok katildi hemen erkenden kestiler varya. Kendi kartimla katil yapmistim evde ailemin 2 karti var ayri ayri onlarla da katilip alisveris yaparim diyodum saolsun yapikredi bozdu planlari... Keske erkenden katila bassaydim onlarda..kendiminkinde bastim yarinda teyit ettirip yaparim bari 100 e de sukur..
    Hocam mh ile bir daha görüştüm kampanya saat 11 de bitmiş önceden katıla basmak önemli değilmiş bu saate kadar alışveriş yapmak gerekiyormuş bizede bir anda bilgi geldi yoğun telefon edildmiş kampanyayla ilgili gerekli birimlere bilgi verilmiş değişiklik olursa bilgi verilecekmiş

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.