Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yapacağınız alışverişin %30'u kadar Hediye Çeki Vatan'dan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
137
Cevap
0
Favori
7.578
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Yapacağınız alışverişin %30'u kadar Hediye Çeki Vatan'dan
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: formula01

bence herkes şikayetvar a şikayet etsin,yanıltııcı reklam diye--kampanya yapıyorun-onu da indirmsiz fiyattan yapıyorsun ne ala memleket--
    tepki alırlarsa belki birazcık düzelme olur ilerisi için

Şikayetvar a konu acarsam yazacagım burdan.
    |
    |
    internetten alışveriş de dahil mi?
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    766 Mesaj
    %25 indirim daha iyiydi.

Bende bulaşmayın derim gayet kötü olmuş
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Bi sürü şey satan
    Sürekli atıp tutan
    Çek var diye ortalığı birbirine katan
    Anladıkki saçma sapan
    Bi baktıkki bi gün batan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisayars -- 17 Aralık 2011; 16:42:05 >
    |
    |
    ve onun güzelliklerinide
    |
    |
    |
    |
    Şimdi samsung laptop vatanda %20 indirimde, bu kampanyadan laptopu alsak üstüne %30 da hediye çeki veriyorlar mı?

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/samsung-np300e5a-s02tr-np300-core-i3-2330m-230ghz-4gb-ddr3-320gb-1gb-gt520m-156-dvdrw-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=57512
  • Yüzbaşı
    766 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osmntskn

Arkadaşlar acil yardım!...
    Şimdi samsung laptop vatanda %20 indirimde, bu kampanyadan laptopu alsak üstüne %30 da hediye çeki veriyorlar mı?

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/samsung-np300e5a-s02tr-np300-core-i3-2330m-230ghz-4gb-ddr3-320gb-1gb-gt520m-156-dvdrw-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=57512

indirimli fiyattan vereceklerini sanmam. Yinede en mantıklısı müşteri hizmetlerini arayıp sorman
    |
    |

• Yüzbaşı
    880 Mesaj
    indrimsiz fiyatlar zaten piyasadan %20 pahalı, üzerine verdikleri %30 çek i de bırak %25 indirimini %8 de bile kullanamıyorsun. %25 olunca güzel oluyor da, bu olmamış.
    |
    |

Orijinalden alıntı: osmntskn

Arkadaşlar acil yardım!...

hee evet. hem ındırım oluyor hem cek verıyorlar akşam gelıp masaj da yapıyorlarmış
    |
    |

• Binbaşı
    1789 Mesaj
    ARKADASLAR ATLADIGIMIZ BIR NOKTA VAR HEDIYE CEKI KULLANIRKEN INDIRIMSIZ FIYATTAN KULLANILIYORMUS AMA SADECE HEDIYE CEKI TUTARI KADAR OLAN KISIMA INDIRIM YAPMIYORLAR ONUN DISINDA KALAN KISIMA INDIRIM YAPIYORLAR

ORNEK OLARAK

370 TL INDIRIMLI FIYATI OLAN BIR URUNU INDIRIMSIZ FIYAT OLAN 400 TLDEN ALIYORUZ
    120 TL CEK KAZANIYORUZ BURADAN

AYNI URUNDEN YINE ALMAK ISTERSEK 400TL INDIRIMSIZ FIYATTAN 120TL CEKI DUSUYORUZ KALAN 280TLLIK KISMA YUZDE 8 INDIRIM YAPILIYOR
    KALAN 280 TL YERINE 257 TL ODUYORUZ

KISACA 2 URUNUN FIYATI 400 ARTI 257 TL 657 TL ODEMIS OLUYORUZ

SUANKI FIYATTAN ALSAK 370 X2 740 TL YANI TOPLAMDA UFAK BIR INDIRIM OLMUS OLUYOR

740 TLYE ALACAGIMIZ 2 TANE URUNU BU KAMPANYAYLA 657 TLYE ALIYORUZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: marine-gear

ARKADASLAR ATLADIGIMIZ BIR NOKTA VAR HEDIYE CEKI KULLANIRKEN INDIRIMSIZ FIYATTAN KULLANILIYORMUS AMA SADECE HEDIYE CEKI TUTARI KADAR OLAN KISIMA INDIRIM YAPMIYORLAR ONUN DISINDA KALAN KISIMA INDIRIM YAPIYORLAR

ORNEK OLARAK

370 TL INDIRIMLI FIYATI OLAN BIR URUNU INDIRIMSIZ FIYAT OLAN 400 TLDEN ALIYORUZ
    120 TL CEK KAZANIYORUZ BURADAN

AYNI URUNDEN YINE ALMAK ISTERSEK 400TL INDIRIMSIZ FIYATTAN 120TL CEKI DUSUYORUZ KALAN 280TLLIK KISMA YUZDE 8 INDIRIM YAPILIYOR
    KALAN 280 TL YERINE 257 TL ODUYORUZ

KISACA 2 URUNUN FIYATI 400 ARTI 257 TL 657 TL ODEMIS OLUYORUZ

SUANKI FIYATTAN ALSAK 370 X2 740 TL YANI TOPLAMDA UFAK BIR INDIRIM OLMUS OLUYOR

740 TLYE ALACAGIMIZ 2 TANE URUNU BU KAMPANYAYLA 657 TLYE ALIYORUZ

dostum senin 400 liraya aldığın indirimsiz ürünü biz başka yerden 340 liraya bulabiliyoruz zaten. İndirimsiz hali piyasanın üstünde bir fiyat vatanda satılan.
    |
    |

• Yüzbaşı
    602 Mesaj
    yaw vatandan birşey alınmaz, böyle alengirli işlerle kime satış yapıyorlar anlamıyorum
    |
    |

şimdi ben yarın gitsem babama 1500 lira civarına bir laptop alsam çeklede 450 civarına kibar bir telefon alsam gayette karlı olacak gibi duruyor bu kampanya. siz ne dersiniz yarın gidip almayı düşünüyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: c.ozan

arkadaşlar hala tam anlayamadığım bir konu var mağazadan alışveriş yapınca çekler anında kullanıma hazır oluyor değil mi? 15 gün davası web için geçerli anladığım kadarıyla.

şimdi ben yarın gitsem babama 1500 lira civarına bir laptop alsam çeklede 450 civarına kibar bir telefon alsam gayette karlı olacak gibi duruyor bu kampanya. siz ne dersiniz yarın gidip almayı düşünüyorum.

sık sık yaptığı %25 kampanyası bu çekten daha avantajlı.

çek ile %23,1 lik bir indirim oluyor.

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Orijinalden alıntı: c.ozan

arkadaşlar hala tam anlayamadığım bir konu var mağazadan alışveriş yapınca çekler anında kullanıma hazır oluyor değil mi? 15 gün davası web için geçerli anladığım kadarıyla.

sık sık yaptığı %25 kampanyası bu çekten daha avantajlı.

çek ile %23,1 lik bir indirim oluyor.

En fazla %23 desek daha doğru olur zira ikinci alışverişteki harcamamız arttıkça bu oran %23 ten %0 'a doğru düşer, şöyleki;

İlk alışverişiniz.......İndirim Çekiniz.........İkinci alışverişiniz...........Toplam harcamanız..................Toplam indiriminiz (%)

100tl_______________30tl_______________30tl________________100tl_________________________%23

100tl_______________30tl_______________50tl________________120tl_________________________%20

100tl_______________30tl______________100tl________________170tl_________________________%15

100tl_______________30tl______________200tl________________270tl_________________________%10

100tl_______________30tl_____________2900tl_______________2970tl_________________________%1

Görüldüğü gibi indirim oranları %23 ten başlayıp ikinci alışverişteki harcamanıza göre %0'a doğru yaklaşmakta. Yani %25 indirim kampanyasının bu kampanyadan daha avantajlı olduğu apaçık ortada.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
SEO
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,405
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.